Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak dziewczyny. Kastracja?


cyprian

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

spójrzmy prawdzie w oczy.nawet gdybyś wygrał w totka lub miał bogatych rodziców to owszem od "ładnych" dziewczyn nie mógł byś się opędzić.by tylko kuriozalnie paliły głupa,masturbowały się na twoich oczach,a nawet oblizywały by palce po masturbacji że niby na twój widok,że niby takie z ciebie ciacho,głośno by jęczały przy twoich rodzicach.zero ambicji i dumy.jak uwierzysz w to to będzie po tobie.a jak cos ci się stanie,pójdziesz do więzienia,do szpitala,zabraknie "bogatych" rodziców to kopną cię w tyłek.miłości i bliskości kupić nie można..więc nie tędy droga.z tym trzeba się poprostu urodzić żeby zostać wybranym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

spójrzmy prawdzie w oczy.nawet gdybyś wygrał w totka lub miał bogatych rodziców to owszem od "ładnych" dziewczyn nie mógł byś się opędzić.by tylko kuriozalnie paliły głupa,masturbowały się na twoich oczach,a nawet oblizywały by palce po masturbacji że niby na twój widok,że niby takie z ciebie ciacho,głośno by jęczały przy twoich rodzicach.zero ambicji i dumy.jak uwierzysz w to to będzie po tobie.a jak cos ci się stanie,pójdziesz do więzienia,do szpitala,zabraknie "bogatych" rodziców to kopną cię w tyłek.miłości i bliskości kupić nie można..więc nie tędy droga.z tym trzeba się poprostu urodzić żeby zostać wybranym

:shock: nieboszczyk cóz to za żywotne opisy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaja sobie robisz ze mnie? To ma być zabawne? Ja mam płacić 150, 200 pln żeby sie poprzytulać, dostać buzi i porozmawiać? Ja nie mam tyle pieniędzy. Jak codziennie miałbym tak płacić to na pewno bym nie miał tyle pieniędzy.

spójrzmy prawdzie w oczy.nawet gdybyś wygrał w totka lub miał bogatych rodziców to owszem od "ładnych" dziewczyn nie mógł byś się opędzić.by tylko kuriozalnie paliły głupa,masturbowały się na twoich oczach,a nawet oblizywały by palce po masturbacji że niby na twój widok,że niby takie z ciebie ciacho,głośno by jęczały przy twoich rodzicach.zero ambicji i dumy.jak uwierzysz w to to będzie po tobie.a jak cos ci się stanie,pójdziesz do więzienia,do szpitala,zabraknie "bogatych" rodziców to kopną cię w tyłek.miłości i bliskości kupić nie można..więc nie tędy droga.z tym trzeba się poprostu urodzić żeby zostać wybranym

:shock: nieboszczyk cóz to za żywotne opisy ;)

tak wyglądają związki inwalidy z osobą pełnosprawną a koles wielce zdziwiony że musi płacić za buziaki,przytulania i rozmowe z dziewczynami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ, ten cały Cyprian ma zadatki na seryjnego mordercę, w ogóle ma jakiś zespół Aspergera, chyba. Oburzony, że płacić trzeba, taki los brzydali i popaprańców. A przy okazji wychodzi o co facetom tak naprawdę chodzi.Bliskość, przytulenie- dobra ściema a najlepiej za cycka potrzymać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogaci rodzice ci dziewczynę znaleźli?

 

Bo to, że tak wyglądał TWÓJ pseudo-związek nie znaczy, że każdy tak wygląda, pomijając fakt, że to może była ewidentnie twoja wina, że się rozpadł - co po twoich wpisach wydaje się wielce prawdopodobne..... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomijając fakt, że to może była ewidentnie twoja wina, że się rozpadł - co po twoich wpisach wydaje się wielce prawdopodobne..... :roll:

tak.moja wina była że jestem "żebrakiem" i mam tylko 600zł renty miesięcznie a nie 20000zł,nie stać mnie na ferrari,nie mogę jezdzić samochodem i nie mam własnej willi i 10ha ziemi.ten związek sam zakończyłem bo kiedy byłem z osobą niepełnosprawną od tej osoby dostałem dużo więcej niż durnego płatnego buziaka w policzek.rodzinka potraktowała mnie jak głupka bo nie toleruje inwalidztw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.moja wina była że jestem "żebrakiem" i mam tylko 600zł renty miesięcznie a nie 20000zł,nie stać mnie na ferrari,nie mogę jezdzić samochodem i nie mam własnej willi i 10ha ziemi.

Najłatwiej jest się zasłaniać kasą prawda? Niż powiedzieć, nie umiem stworzyć zdrowego związku ....... jeśli w życiu realnym masz takie same poglądy jak tu, to zaufaj mi, brak kasy nie jest w tym przypadku decydujący.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak kasy nie jest w tym przypadku decydujący.....

jeśli nie brak kasy to co?zdrowie?czy plecy?to oczywiste że każda zdrowa dziewczyna chce partnera tylko zdrowego z cyferkami odciśniętymi na papierze świadczącymi o jego produktywności i wydajności.a to że nie jestem zdrowy nie mam pleców ani cyferek to by wyszło błyskawicznie.miłośc podobno polega na lojalności,byciu w zdrowiu,chorobie,szcześciu,nieszczęściu,bogactwie i biedzie.tylko ktoś niepełnosprawny to doceni na swój sposób a że podsuneli mi zdrowego osobnika to chyba dla jakiejś niezdrowej podniety moimi ustawicznymi porażkami.to tak jakby pomalować kamień na brązowo i wciskać kit że to czekolada z importu.a że połamiesz sobie zęby i ślepo uwierzysz.no cóż.tak to w życiu bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jest,niektórzy faceci nawet z kasą nie mogą sobie znaleść dziewczyny a co dopiero facet na zasiłku.....Jest masakra,nie znam żadnych kobiet które by miały problem ze znalezieniem faceta,za to mase facetów którzy nie mogą sobie nikog znaleśc....ciekawe :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×