Nie umiem już sobie sama ze sobą radzić:(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Izolda74 12 sty 2012, 09:48
Witam! Jestem tu od "przed chwili". Jest mi cholernie źle, mam kolejną pracę która pogłębia mój lęk, stres, niechęć, dziś zrejterowałam. Nie poszłam tam. Chcę iść do psychiatry - nie wiem dlaczego chcę by mi dał jakieś gotowe rozwiązanie... Mam świetnego partnera (z mężem który potęgował u mnie depresję rozwiodłam się) - ale nie rozumie mojego problemu... Myśli, że nie chce mi się pracować, że jestem leniwa, nakręcona i że przesadzam... A mi się nie chce żyć. Gdyby nie los mojej córki, jachętniej odeszłabym gdzieś gdzie jest spokój, gdzie noic by mnie nie lękało, nie napawało niechęcią, nie czułąbym, że chce mi się rzygać... ALe nawet tego nie potrafię zrobić. Pomóżcie mi, dlaczego taka jestem??!!

przez stracony 12 sty 2012, 11:43
No i dobrze, że tego nie potrafisz zrobić bo masz dla kogo żyć i musisz żyć. Proste rozwiązania nie są dla nas.
kiedyś dystymia, niedawno nerwica z silną depresją a teraz oby "tylko" dystymia

Sortuj wg