Mam 27 lat i już będę zawsze sama :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez statusquo 03 lip 2011, 20:37
Sabaidee napisał(a):detektywmonk, życie zaczyna się po czterdziestce :D

Kurczak, jeszcze 12 lat, a koniec świata za rok, ja to mam pecha :D

Alexandra napisał(a):Co jest najlepsze, pragnę przytulania, całowania się z mężczyzną, ale sprawy seksualne mnie tak przerażają, że nie wiem ile będę musiała byc jeszcze na terapii, abym pomyślała, że fajnie jest z kimś spróbować. Myślicie, że jest możliwe, aby spotkać wyrozumiałego, kochającego mężczyznę , który nie nalega na formę seksu, która by mi nie odpowiadała?

Oczywiście, że jest możliwe. Tylko nie szukaj na tak zwanych czatach towarzyskich itp bo tam faktycznie pełno frustratów. Kiedyś próbowałem szukać tam szczęścia ale się zawiodłem.

Miro napisał(a):To ja się wypowiem jako facet. Jeżeli kobieta sobie nie życzy, nie lubi a on z tego powodu odchodzi to doopa nie facet ;) Prawdziwy facet zrozumie :!:

Dokładnie tak. Odpowiedzialny gość, który naprawdę by Cię kochał, zrozumiałby że czegoś nie chcesz. Jeśli nie zrozumie oznacza to tyle, że tak naprawdę bardziej niż na Tobie zależy mu na przyjemności. A z takim nie warto się wiązać.
Ostatnio edytowano 03 lip 2011, 20:50 przez statusquo, łącznie edytowano 1 raz
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

przez carlosbueno 03 lip 2011, 20:38
Do Marcji
No może zboczeńcy do za ostre słowo, ale raczej takie forum seksualne nie jest statystycznie miarodajne jeśli o to czego oczekuje przeciętny facet. W młodości jak miałem 15 lat wydawało mi się większośc chłopaków w tym wieku ma za sobą doświadczenia seksualne ale później zdałem se sprawę że większośc moich rówieśników ściemniała. Faceci po prostu lubią się popisywac swoim życiem seksualnym to element do zademonstrowania swej męskości i często więcej w tym fantazji niż rzeczywistosci.

Aleksandra dla ciebie moja sytuacja może wydaje się dosyc normalna ale dla 99% facetów i pewnie większości kobiet to nieudacznictwo czy wręcz choroba psychiczna. Opory to mam straszne niby chce miec kobietę ale strasznie się boje, ja w życiu nawet żadnej nie dotykałem chyba że w wolnym tańcu na jakims weselu.
Największy Forumowy Maruda

przez Sabaidee 03 lip 2011, 20:47
statusquo napisał(a):
Sabaidee napisał(a):Co jest najlepsze, pragnę przytulania, całowania się z mężczyzną,

Przepraszam, ale ja tego nie napisałem. Nie rób ze mnie pedała! :D :D
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez statusquo 03 lip 2011, 20:52
Sabaidee napisał(a):Przepraszam, ale ja tego nie napisałem. Nie rób ze mnie pedała! :D :D

Sorry, źle wkleiłem nick, już poprawiłem, pozdrawiam i zwracam orientację :D
Ostatnio edytowano 03 lip 2011, 20:54 przez statusquo, łącznie edytowano 2 razy
“If you want happiness for an hour, take a nap. If you want happiness for a day, go fishing. If you want happiness for a year, inherit a fortune. If you want happiness for a lifetime, help someone else.” – Chinese Proverb

przez marcja 03 lip 2011, 20:52
Oj pewnie, ze ze sciemnianiem to masz 100% racji :smile:

Ale z marzeniami seksualnymi nie - przecietny facet ma takie same marzenia seksualne, jakie przewijaja sie najczesciej na forach (oczywiscie nie kazdy wszystkie) - oral, anal, bdsm, piss) Tak nam mowil seksuolog, z ktorym mialam wyklady na studiach, tak tez oceniam na podstawie reakci facetow na owe slowa - pewien blysk w oku i wypowiadane pol zartem pol serio komentarze;)

przez carlosbueno 03 lip 2011, 21:16
Ja tam zdecydowanie przeciętnym facetem nie jestem bdsm to nawet nie wiem co to jest a piss wydaje mi się obrzydliwe. Zresztą jakie marzenia seksualne może miec człowiek który nigdy go nie uprawiał.
Największy Forumowy Maruda

przez buka 04 lip 2011, 01:02
tak tez oceniam na podstawie reakci facetow na owe slowa - pewien blysk w oku i wypowiadane pol zartem pol serio komentarze;)

dżizes,Marcja z kim ty się zadajesz dziewczyno? :shock:

ps.studiujesz sexuologie?

:mrgreen:

przez refren 04 lip 2011, 01:43
Alexandra, jeżeli nigdy nie byłaś z mężczyzną, to trudno, żeby seks oralny wydawał Ci się pociągający. Od tego się nie zaczyna myślenia o związku, jest masa innych fajnych rzeczy i nie ma sensu wybierać jednego szczegółu i wobec niego wszystkiego ustawiać. To nie jest istota związku. Poza tym jak się jest z kimś blisko, to przechodzi się kolejne etapy bliskości i wszystko idzie swoją drogą, robi się to, na co się ma ochotę i tyle, a ta ochota stopniowo się zwiększa do coraz większej intymności i rozwija się też porozumienie psychiczne itd. Nie jesteś tirówką, żeby natychmiast spełniać wszystkie fantazje, im za to płacą.
I nie ma czegoś takiego, jak "norma", którą każdy musi wypełnić. Od takiego podejścia można sfiksować, znam dziewczynę, która dręczona myślą o tym samym co Ty postanowiła zostać lesbijką :D Jak widać nie tylko Ciebie to męczy.
refren

przez Miro 04 lip 2011, 03:30
A ja mam prawie 33 lata i też już pewnie zostanę sam i już, ot takie moje nocne przemyślenia... :105:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez wiejskifilozof 04 lip 2011, 10:06
Sabaidee napisał(a):detektywmonk, życie zaczyna się po czterdziestce :D

Czyli czas jest :mrgreen:

przez Alexandra 04 lip 2011, 13:56
Miro, dlaczego masz zostać sam?

Dziekuję za pozytywne odpowiedzi mądrych mężczyzna na forum :smile:

Myślę, że ten lęk uniemozliwia nam poznanie kogoś i zaufanie. Dobrze, że zdecydowałam się na terapię, bez niej nic bym nie zdziałała.
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez Haniuszka 04 lip 2011, 17:31
"Myślę, że ten lęk uniemozliwia nam poznanie kogoś i zaufanie..."

Zgadzam się co do joty. Mam 25 lat, chciałabym mieć swojego mężczyznę, ale strach jest większy. Przed niepowodzeniem zwłaszcza. A wbrew pozorom jest mnóstwo osób myślących podobnie i żałuję, że może dziś przechodziłam koło jakiegoś fajnego chłopaka, który przeżywa to samo.
Haniuszka

przez kornelia_lilia 04 lip 2011, 18:18
Haniuszka, mam to samo. Najgorsze u mnie jest gadanie rodziny czy znajomych typu "no masz w końcu kogoś?'
chciałabym wtedy zapaść się pod ziemię albo cofnąć się chociaż o kilka lat życia. Staram się nie oceniać życia innych, dlaczego oni oceniają a raczej krytykują moje? :why:
Do du.... z takim życiem!
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Haniuszka 04 lip 2011, 18:24
Tak... i właśnie dlatego, z takiego popychania i pośpieszania wpada się w depresję, albo nerwicę... Chcesz, a nie masz. Hm...
Haniuszka

Sortuj wg