Długa historia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Długa historia

przez dr1984 11 paź 2010, 16:27
Moja historia jest długa ale opowiem ją w skrócie. Gdy miałam 6lat, mój tata popełnił samobójstwo( i to ja go znalazłam) potem życie jakoś się toczyło przeplatane alkoholizmem mojej matki, kolejny szok przyszedł w wieku 16lat gdy usunięto mi jajnik, a na drugim mam nawracające torbiele... Matka okazywała mi uczucia tylko wtedy gdy miałam większą ilość gotówki,i w ten sposób popadłam w mega długi i komorników na głowie. Z każdym dniem brakuje mi sił, najchętniej zamyknełabym się w domu i nigdy już z niego niewychodziła, często pojawiają się myśli samobójcze i sądze ze to było by najlepsze rozwiązanie... Nie umiem mówić o swoich problemach... Pozdrawiam

Re: Długa historia

przez linka 11 paź 2010, 16:31
dr1984, a myślałaś kiedyś, żeby z tym wszystkim udać się do psychiatry? On postawi diagnozę, ewentualnie przepisze jakieś leki i skieruje na terapie.
Myślę, że terapia wiele by ci pomogła....musisz zacząć się leczyć a powoli wszystko się ułoży.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg