Czy to depresja czy coś innego ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to depresja czy coś innego ?

przez Iwon 27 wrz 2010, 19:52
Witam mam 18 lat. Od dłuższego czasu mam problem ze sobą ponieważ mam myśli samobójcze i się jakoś złe czuje taki zdołowany opowiem moja krótką historie. No wiec jestem w 3 klasie technikum mam bardzo mało znajomych wogule nie mam kontaktu z dziewczynami bo szkoła mechaniczna w gimnazjum jakoś było więcej znajomych i wogule.W szkole czuje się osaczony bo z nikim nie gadam najlepiej by było jak bym się zamknąć w 4 ścianach i by był spokój moim natchnieniem do życia była dziewczyna która niestety zerwała i poleciała do do innego :why: . siedzie cały czas w domu nie lubię imprezować czuje sie ze jestem wyrzutkiem świata moje oparcie co zostało i będzie jest natura bardzo długo myślę i rozmyślam nad swoim życiem nad rzekom nieraz mam ochotę wpaść do niej i się utopić. Wiem ze jestem inny bo kontaktu z kolegami nie mogę znaleźć wspólnego języka itp. Najlepiej by było leżeć cale życie w łóżku według mnie nie mam na nic siły wydaje mi sie ze cały czas jestem zwieszony i nienadazam nad życiem. Proszę poradźcie coś bo już naprawdę nie wyrabiam.

Re: Czy to depresja czy coś innego ?

przez ewaryst7 28 wrz 2010, 11:53
Witaj.Myślę , że powinienes porozmawiać z psychologiem,a p[otem zastanowić sie , dlaczego take sie dzieje?Jestes bardzo nieśmialay i szybko sie zrażasz.Dobra terapia , na pewno Ci pomoże.Trzymaj sie.

Sortuj wg