Przemoc w rodzinie.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Przemoc w rodzinie.

przez Shadowmere 12 kwi 2010, 11:15
Mam do Was pytanie:czy ktoś z Was byl kiedys bezpośrednią ofiarą przemocy,również psychicznej,emocjonalnej,ekonomicznej?Jak to wplynelo na Wasze życie?
Shadowmere

Re: Przemoc w rodzinie.

przez maggieflakes 12 kwi 2010, 13:38
nie najlepiej :(wprawdzie nie była to regularna przemoc, ale od czasu do czasu dostawało mi się gumową pałką policyjną ojca, lub innymi przedmiotami użytku domowego jako, ze był policjantem, a kiedyś milicjantem, większa była przemoc psychiczna...cóż nie poradziłam sobie z tym i nadal nie radzę :(

przez Shadowmere 12 kwi 2010, 13:51
maggieflakes, mozesz przybliżyć jak wyglądała przemoc psychiczna u Ciebie w domu?Pytam bo sama jej doświadczylam,i zastanawiam sie czy to jak dzis sie czuje jest tego efektem..
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maggieflakes 12 kwi 2010, 15:36
u mnie wyglądało to tak, że ojciec od dziecka ciągle mnie krytykował za wszystko, wrzeszczał na mnie, wyśmiewał się ze mnie, zwłaszcza gdy zaczęłam dorastać...do dziś jest mi trudno o tym pisać :(

przez Shadowmere 13 kwi 2010, 09:32
A ja jakby odcięłam sie od swoich wspomnień.Zostalo uczucie,jakby bez czynnika wywołującego,mam problemy z łaczeniem.
Shadowmere

przez ewap99 14 kwi 2010, 01:55
ja byłam i jestem w przemocy kiedys psychicznej i fizycznej teraz psychicznej i ekonomicznej
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

przez Shadowmere 14 kwi 2010, 09:14
ewap99, To okropne,wiem przez co przechodzisz;/.ja kilka dni temu uciekłąm (znów).Jak sobie radzisz?To chyba bardzo utrudnia zdrowienie z depresji..
Shadowmere

przez ewap99 16 kwi 2010, 01:16
wiesz gdyby nie terapia byłoby gorzej dzieki niej juz nauczylam sie mowic otwarcie jemu czego nie wolno znam tez narzędzia i przepisy prawa a że on nie pije więc nawet jak jest agresywny to zachowuje trzeźwośc myślenia i zdaje sobie sprawę ze to ja mam rację więc chwilowo mam spokój
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg