Psychoterapia na niepłodnośc

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Psychoterapia na niepłodnośc

przez Flora 22 mar 2010, 14:26
hej! Już w przywitaniach wspomniałam o swoim problemie. Mam depresję związaną (tak podejrzewam) z niemożnością zajścia w ciążę. Jestem z Warszawy i szukam psychologa, która zna się na takich problemach. W ostateczności może być Poznań (dojeżdżam tu kilka razy w tygodniu do pracy), wolałabym jednak stolycę :). Byłam już u psychiatry, mam jednak wrażenie że zbagatelizował mój problem. Wcisną mi receptę na paroksetynę i pomachał uprzejmie łapka. Paroksetyna, dokładniej Parogen, nie pomogła i chyba odpuszczę stosowanie. Poradźcie mi proszę, gdzie mogę pójść na terapię. A może ktoś ma podobny problem?

Re: Psychoterapia na niepłodnośc

przez Flora 29 mar 2010, 18:26
Długo szukałam i udało mi się wreszcie znaleźć. Pani psycholog nazywa się Inka Frajnt i przyjmuje w Centrum Wspierania Płodności Fertimedica. Zajmuje się takimi kobietami jak ja, tzn. załamanymi wieloletnimi próbami zajścia w ciążę. Dla zainteresowanych - pierwsza wizyta za darmo. Kobieta jest świetna. Z rozmachu zapisałam się na warsztaty, które będzie prowadzić. wklejam link dla zainteresowanych. http://www.medserwis.pl/?p=4097,836,10

przez Moccachino 15 kwi 2010, 23:18
Ja mam identyczny problem i tez chodzę do Inki. Ma amerykańskie zacięcie :), w końcu tam się uczyła. Moim zdaniem jest zajebista. Generalnie jestem zwolenniczką europejskiej szkoły, niestety w temacie nieplodności i problemów małżeńskich dużo nam brakuje. Mama w kuchni, tata w pracy i jest git. A jak obiadek dobrze ugotowany to można nieźle zapunktować. Gorzej jeśli nie mama, tylko jakiś dziwny kobieton, co nawet dzieci nie może mieć. Nie będę się rozpisywać bo jeszcze wyjdzie z tego jakiś elaborat o feminiźmie, a do do naszych "panien zza fartuszka" trzeba podchodzić dyplomatycznie. Sama jestem w rozkroku. Chcę, nie mogę, nie chcę, sama nie wiem....
Warsztaty w FertiMedica zostały przesunięte o tydzień. Zaczna się 24.04 . Wiadomo dlaczego. Tragedia. Przeczekam, przecierpię.
Trzymaj się Flora!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez betty_boo 16 kwi 2010, 17:04
dziewczyny odezwijcie sie do mnie na priva gdyz od wielu lat mam ten sam problem. czekam i pozdrawiam.

przez Flora 28 kwi 2010, 14:05
betty_boo napisał(a):dziewczyny odezwijcie sie do mnie na priva gdyz od wielu lat mam ten sam problem. czekam i pozdrawiam.

Witaj betty_boo :smile: . Długo mnie nie było. Pewnie że się odezwę :).
Chodziłaś na terapię? Ja czuję, że mi pomaga - może dlatego rzadziej zaglądam na fora.

przez kruk_78 19 maja 2010, 15:22
Witajcie
Strasznie Wam zazdroszczę że możecie iść na takie warsztaty. Ja mieszkam na śląsku i nie znalazłam tutaj niczego podobnego.
Może jak już będziecie po to napiszcie coś.

Pozdrawiam

przez betty_boo 19 maja 2010, 16:37
u nas sa takie warsztaty w żorach, jak chcesz podam Ci namiary.

przez kruk_78 20 maja 2010, 12:16
betty_boo
Oczywiście że chcę :) Proszę podać.
Najbardziej śmieszne jest to że mieszkam w dalszej dzielnicy Żor i nie znalazłam nic w Zorach... :)
mój mail kruk_78@o2.pl

Pozdrawiam

Sortuj wg