CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: CHAD Choroba Afektywna Dwubiegunowa

przez Wujek_Dobra_Rada 16 paź 2010, 20:16
Ja zrezygnowałem ze szkoły w tym roku. Siedzę i czekam na jakieś zbawienie. Nastrój mam stabilny, ale nie widzę sensu nawet w posprzątaniu pokoju. Bo po co? I tak będzie nie długo bałagan :roll: Trochę przeraża mnie wizja czekania około miesiąca na to czy lek może zatrybi, czy też nie. W poniedziałek idę do... psychologa. Niestety zostałem zmuszony. No coż, nie zje mnie, nie pobije. Co najwyżej ja jego :D

[Dodane po edycji:]

Krwiopij, A co do występowania w cyrku. Może inny fajny zawód? Np. udział w crush testach samochodów? :D
Wujek_Dobra_Rada

przez _Pete_ 16 paź 2010, 20:18
Każdy z nas ma tu w jakiś sposób przejebane. Jedni bardziej, drudzy mniej. Jednych uwiera to gorzej, kolejnych tylko troszeczkę. Porównywanie cierpień chyba nie ma sensu moim zdaniem.
_Pete_

przez Krwiopij 16 paź 2010, 20:21
ALEKS*OLO, Olcia,mimo wielkiej milości do Ciebie ..nie mogę się z Tobą calkowicie zgodzic.Nie żebym umniejszala czyjemus cierpieniu,ale na milosc boską!!!
Nerwica lękowa....a CHAD.....nie,nie,nie.

Możecie mnie zjebac od stop do glow,ale przepraszam dla mnie do jak porownac łagodnego tłuszczaka do zaawansowanego nowotworu.
Mowie z perspektywy osoby,ktora doświadcza oprocz lęku sama Olu wiesz czego.Jeszcze z 18 dodatkowych gratisow i sądzę,że w głębi serduszka sama to wiesz,ale chcesz byc sprawiedliwa i nie ranic nikogo..
Przeczytajacie historię Roberta i porownajcie to do historii no nie wiem (nie bede wymieniach,choc mnie korci jak cholera).

Każde cierpienie jest subiektywnie dla nas największe,ale potrafię sobie wyobrazic,że może byc jeszcze gorzej...dużo gorzej..

A nerwica lękowa-jest poprostu jedną setną CHADU czy jedną dziesiątą bordera.Mam nadzieje,że wszyscy zrozumieli moj przekaz.
Dziękuję :D
Krwiopij

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 16 paź 2010, 20:26
Dokładnie. Licytowanie się kto ma gorzej nie ma sensu. Pewnie i znajdzie się panienka, która po złamaniu paznkocia stwierdzi, że ma bardziej przejebane niż Robert. Każdy przeżywa to na swój sposób. To że ktoś ma 50 ''gratisów'' nie oznacza, że ktoś ''tylko'' z depresją ma mu zazdrościć. Ludzie... :roll:
Wujek_Dobra_Rada

przez RafQ 16 paź 2010, 20:28
Hehehe nawet w fazie depry potrafiło mnie to rozbawic :mrgreen:
Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 20:30 przez RafQ, łącznie edytowano 1 raz
RafQ

przez Krwiopij 16 paź 2010, 20:29
To że ktoś ma 50 ''gratisów'' nie oznacza, że ktoś ''tylko'' z depresją ma mu zazdrościć

Chyba walnales maly blad rzeczowy.

Dla mnie jest roznica pomiedzy nerwicą lękową a chad,albo schizofrenią.
Dla Was nie.No i ok :D
Krwiopij

przez Wujek_Dobra_Rada 16 paź 2010, 20:33
Nie widzę żadnego błędu. Myślę, że kto ma zrozumieć ten zrozumie. :papa: :8):
Wujek_Dobra_Rada

przez RafQ 16 paź 2010, 20:40
Skonczcie te przepychanki,bo niepotrzebnie sie nakrecacie.
Pechowo trafilem na depre podczas weekendu a za 30min zaczyna sie transmisja live UFC z UK.Tak ku.wa chce,zebym poszedl spac lub zrobil sobie elektryczna kąpiel wrzucajac do wanny suszarke mojej siostry a ja jej zrobie na przekór.
Biore narkoze i mam zamiar sie dobrze bawić.Tak jak weekend temu,ktory bede wspominal przez najblizsze miesiace (nie mowie,ze lata bo nie wiadomo jak bedzie) i dostarczyl mi niezapomnianych wrazen tak tez teraz mam zamiar cieszyc sie czyms szczegolnym.Co z tego,ze bedzie to chemiczne i sztuczne...ale przynajmniej bedzie i na pewno to zapamietam.
RafQ

przez Wujek_Dobra_Rada 16 paź 2010, 20:52
No ok mały błąd. Rozkojarzenie. Wiecie o co mi chodziło ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez rober6666 16 paź 2010, 23:27
ALEKS*OLO napisał(a):specjal, a do cholery jak mozesz sadzicz czy Robert ma bardziej przejebane czy Hania i Ja (obie bordery) maja bardziej przejebane, człowieku zastanow sie co pisze bo mozesz urazic kogos :-|
Dla mnie porównywanie że CHAD jest gorsze od Borderline czy NN czy NL jest pojebane...........

Dokładnie
Nie ma skali zdychania.....
Może skoro przetrwałem "śledczak" to jestem "twardziel' i jakies chad nie powinno mnie wzruszyc, a zwłaszcza jakies wydumane"borderline "
Lecz rzeczywistośc jest inna.
Skoro kogos objawy doprowadzaja do myśli samobójczych to znaczy , że są na tyle uciązliwe , że myśli tego rodzaju sa w pełni uzasadnione , bez względu na to czy to chad ,czy tez hipochondria.
I moga się jednakowo skończyć.......
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez RafQ 16 paź 2010, 23:53
Moim zdaniem Specjal tez troche za bardzo pojechales.Wrzućcie na luz,choc wiem ze niektorzy (w tym i ja) czasami sie unosimy i zalujemy potem tego co powiedzielismy.Przynajmniej w tym temacie sie nie kłóćmy,bo kazdy z nas ma na swoj sposob prze..bane a takie spinki moga tylko pogorszyc nasze samopoczucie.
RafQ

przez RafQ 17 paź 2010, 00:42
Kur.wa zdycham na maksa.Jak czegos nie zrobie to nie tylko nie zasne,ale dostane ataku agresji i pojde na miasto z checia roz.jebania czegos.Zarzucilem 1mg xanaxu i czekam az zaskoczy.
RafQ

przez *Monika* 17 paź 2010, 00:47
RafQ, O tej porze? Zdychasz? Nie stało sie dzisiaj coś co mogło Ciebie poruszyć? Kłótnia?Przejąłeś się czymś? Albo czegoś się obawiasz?
Obrazek
Główny Moderator

przez RafQ 17 paź 2010, 01:12
Zupelnie nic.Dzien jak codzien,duzo wolnego czasu i mialem wszystko fajnie zaplanowane.Do poludnia czulem sie nie najgorzej odpoczywajac sobie w domu i mialem zamiar sie zajac fajnymi rzeczami,ktore mialem zaplanowane.Nagle poczulem jak schodzi ze mnie powietrze i spadam w gleboki dół.Zero sil,motywacji a teraz doszla jeszcze agresja i zajeb.ista nerwowosc.Bez żadnego powodu jak zwykle.Benzo mnie troche uspokoilo,bo pewnie juz bym dawno zaczal szalec i błąkać się po mieście bez celu.

[Dodane po edycji:]

Kryzys chyba zazegnany dzieki aprazolamowi,ktory kolejny raz ratuje mi tylek.Nie wiem co by bylo gdybym wzial go pol godziny pozniej.
Mógłbym skonczyc jak jeden chłopina w tamtym tygodniu.Błąkał się wzdluz torow kolejowych ale w bezpiecznej odleglosci.Nie byl pijany,nie zataczal sie i ogladal do tylu widzac nadjezdzajacy pociag wiec maszynista nawet nie zwalnial gdyz nie widzial zagrozenia.Na sekundy przed tym jak pociag mial go mijac,gosc nagle odwrocil sie energicznie i wskoczyl cenralnie pod nadjezdzajacy sklad.
Wole wiec w takich chwilach wziac extra dawke lub napic sie alko ewentualnie niz tak ryzykowac.
RafQ

Sortuj wg