Poprostu powiedzcie co mi jest . proszę.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Poprostu powiedzcie co mi jest . proszę.

przez iryss 09 sty 2010, 19:02
Wydaje mi się ze funkcjonuje coś takiego jak linia zaufania. Poszukaj w internecie myśle że jest jakiś numer pod którym bedziesz mogła porozmawiać z psychologiem. Trzymaj się cieplutko.
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez rossll 09 sty 2010, 21:29
Poszukam.
Bardzo ,ale to bardzo wszystkim dziękuje ;]]

przez celineczka3 10 sty 2010, 13:52
To znaczy kwoli scislosci kolezanka powiedziala ze ma 14 lat wiec raczej nie moze sama zglosic sie na terapie, chyba że ze skierowaniem od pedagoga, w poradni psychologiczno-pedagogicznej i to i tak chyba dopiero za zgodą rodziców. Dlatego mowie zeby isc do pedagoga>>mniej zachodu, a w zasadzie czasami moze pomoc rownie skutecznie jak psycholog.
A jesli chodzi o lek i skrepowanie przed rozmowa w 4 oczy to Ci powiem ze im szybciej postarasz sie jednak to zwalczyc tym bedzie lepiej. Unikanie takich sytuacji jeszcze bardziej Cie odizoluje, takze naprawde nie ma sie co wstydzic. Ci ludzie sa po to zeby rozumiec i pomagac.
celineczka3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rossll 10 sty 2010, 15:53
Widzę ,że chyba wizyta u pedagog jest nieunikniona , najmiej 'zachodu' .
Porozmawiam , dziękuje za słowa otuchy , jednak istnieją życzliwi ludzie.
Do tej pory , jedna do której zwróciłam się po pomoc , radę potraktowała mnie jako rozchisterowaną ,głupią małolatę .
Jeszcze raz wielkie dzięki ;]

przez iryss 10 sty 2010, 15:57
Nie dziękuj najwiekszym gestem podziekowanie bedzie to ze wezmiesz sobie dobre rady do serduszka i pojdziesz do pedagoga szkolnego. Na świecie jest mnustwo zyczliwych ludzi tylko trzeba ich szukać w dobrym miejscu. Daj znać jak Ci poszła ta rozmowa i trzymaj sie cieplutko:)
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

Sortuj wg