Co dalej? Pomóżcie...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Co dalej? Pomóżcie...

przez scrat 24 gru 2009, 07:09
aviska napisał(a):Nie wiem właśnie, czemu. W domu robię pełno zadań i wszystko ładnie wychodzi, nawet bez większego problemu. A na sprawdzianie wpatruję się w zadanie i nic. Dane wypiszę, wzory, próbuję i nic mi się nie zgadza.

A jak po sprawdzianie spróbujesz zrobić te zadania które były?

Stres to raczej nie jest, bo ja się rzadko stresuję.

To co tu robisz? :D
Przyjaciel forum

przez joanna5 25 gru 2009, 00:15
czesc aviska,robisz za ofiare,biednego misia,ktory zwala wine za swoje nieudane zycie na innych,zamiast wziasc sie za siebie za odpowiedzialnosc za swoje zycie,bycie dla siebie kims waznym,pierwszy krok to dobry terapeuta ktory,pomozoe ci odnalezc zagubiona wartosc samej siebie,joanna5

przez aviska 25 gru 2009, 00:34
scrat, po sprawdzianie zadań nie robię, bo nie lubię przez to przechodzić drugi raz. A co do stresu, to wyraziłam się nieprecyzyjnie - nie stresuję się przed żadnymi sprawdzianami, pytaniami, konkursami, egzaminami i tak dalej... Dlatego w przypadku fizyki to mogę spokojnie wykluczyć.

joanna5, zwalam winę za swoje nieudane życie? Nie twierdzę, że mam nieudane życie, tylko że sobie ostatnio nie radzę. To jest pewna różnica. Zresztą... A, nieważne.
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 25 gru 2009, 09:13
joanna5 napisał(a):czesc aviska,robisz za ofiare,biednego misia,ktory zwala wine za swoje nieudane zycie na innych,zamiast wziasc sie za siebie za odpowiedzialnosc za swoje zycie,bycie dla siebie kims waznym,pierwszy krok to dobry terapeuta ktory,pomozoe ci odnalezc zagubiona wartosc samej siebie,joanna5

Tutaj czesto sie zdarza, ze nagle na forum pojawia sie ktos nawiedzony i atakuje innych? Bo jak widze, joanna5 napisala kilka raptem postow, z ktorych bije totalna nieznajomosc tematu a za to sączy sie z nich jakis jad. Ostatnio tez pojawil sie jakis (chyba) "erwin", czy cos takiego, i tez sie tak brzydko czepial Pawla i innych.
Czesto zdarzaja sie tu takie "naloty"?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez iryss 25 gru 2009, 13:13
Własnie tez zauwazyłam te kilka postów wczoraj wieczorem i myslałam że właśnie na tym forum ludzie mogą znalezć zrozumienie a tu prosze...
Czasami dopiero sekcja zwłok pokazuje że ktoś miał skrzydła...

przez aviska 25 gru 2009, 21:21
Tak czy inaczej... M. będzie na osiemnastce naszej wspólnej kumpeli, na którą też jestem zaproszona. A że to będzie dość kameralna impreza, kilka osób tylko, to nie wiem, jak to będzie... Już się tego boję, chociaż to dopiero za trzy miesiące...
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

przez LucidMan 26 gru 2009, 14:50
joanna5, nie wiem co napisać ... Przypominasz mi użytkownika tego forum o nicku DEPRES. Odrzucony. Powód? Mówił prawdę w sposób dosadny, bez owijania. Zupełnie jak Ty.
Na forum brakuje takich ludzi jak Ty, zdrowych z doświadczeniem. Ściślej ujmując, brakuje mi kogoś takiego.

Majster napisał(a):Czesto zdarzaja sie tu takie "naloty"?
Niestety rzadko ...
Lucid life

Sortuj wg