..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

..

przez caroline 24 gru 2008, 13:26
Jestem 18nastolatką, która cierpi na nerwice lękową & erytrofobię od 3 lat.
Poczatkowo stadium mojej choroby było poważne, teraz dzięki wielu psychoterapiom i dobremu specjaliście oraz lekom jakie zażywam.. czuje się lepiej, ale nadal czasem towarzyszą mi objawy mojej choroby. Nie jestem w pełni zdrowa, ale chcę choć w maleńkim stopniu, pomóc tym, którzy stracili jakiekolwiek nadzieje na lepszą przyszłość.
to mój blog, który przez długi czas był nie używany, pragnę tu pisać o sobie i o tym co mi pomaga oraz doradzać wam, jeśli macie jakieś pytania;

www. princez.blog.pl/

nazwa nazwą, wejdź, może akurat uśmiechniesz się dziś i zrozumiesz, że nas chorych jest więcej i powinniśmy się wspierać.

page.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Re: ..

przez chadwao 24 gru 2008, 13:33
wesołych :)
i gratuluję!

Re: ..

przez Beksa 24 gru 2008, 18:52
Jest ci lepiej to spoko. Fajnie byłoby napisać jakie leki w jakich dawkach i jak długo zażywane pomogły ci. Jeśli korzystałaś z usług psychoterapeuty czy psychologa napisz czy ci pomogli i w jaki sposób. To są informacje które by nam się przydały, twój blog to nie bardzo, pisz go dla siebie mi bynajmniej nie chciało by się tego czytać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg