Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

chadwao

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Minęło i szlus. Nie ma co zwlekać z diagnozą: cześć, jestem chadwao, jestem zdrowa, normalna. Dużo słońca życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 2. sam sie powies dupku jeden - sorry, ale ja bym mu gały wydrapała
 3. chadwao

  nielubienie siebie

  Pokaż mi kogoś, kto pod żadnym względem nie jest dziwny dla nikogo. Kogoś niezaburzonego oczywiście.
 4. Polecam psychologa. Nie musisz mieć skierowania ani do psychologa, ani do psychiatry.
 5. chadwao

  Problem

  Warto. Nie ważne co kto odpowie, skoro Ty sam widzisz, że nie jest to typowe dla okresu dojrzewania. A zobaczyć to, to pierwszy krok.
 6. chadwao

  nielubienie siebie

  Pewnie jedyną osobą, która uważa Ciebie za dziwną jesteś ty sama. Nie ma na świecie człowieka, który byłby lubiany przez wszystkich, być może za bardzo skupiasz się na tych, z którymi ci nie po drodze. Nie, nigdy nie zmienisz się - zawsze będziesz tylko sobą, każda próba zmiany w kogoś innego będzie powodowała wycie Twojej duszy za Tobą, tęsknota za samą sobą jest największą i najbardziej bolesną - dać sobie prawo bycia sobą, to coś najpiękniejszego i uwalniającego od wszelkich nerwic, depresji itp. Być sobą to prawdziwa wolność. Punkt drugi odpada - sprawdziłam - koszmarne znerwicowanie i narastająca frustracja i coraz większa niechęć do siebie - to po prostu nieludzkie - jakby założyć potwornie niewygodną zbroję, która nie pozwala oddychać i wmawiać sobie, że tak jest dobrze. Może stanąć obok siebie i popatrzeć na tę osobę, którą się jest z dystansu? Czy gdybyś spotkała tą osobę, jaką jesteś czy uważałabyś ją za dziwną i wstrętną? Czy odebrałabyś jej prawo do bycia taką, jaką jest?
 7. Rozmarzona - Dziewczynko, całe życie przed Tobą; piszesz, że jesteś najlepszą uczennicą, świetnie, choćby w tym możesz znaleźć perspektywy; niedługo się usamodzielnisz; a teraz szybciutko na terapię - tam znajdziesz zrozumienie (chociaż i tutaj wszyscy Cię rozumiemy) i pomoc. Wyjdziesz na prostą, odetchniesz pełną piersią i życie nabierze smaku. Przytulam mocno i gilgam w piętę, bo w takiej sytuacji uśmiech zawsze przychodzi:)
 8. chadwao

  ..

  wesołych :) i gratuluję!
 9. wizualizuj sobie, że jesteś swobodny w kontaktach z innymi
 10. chadwao

  Mam juz dość :(

  nowy rok to dobry moment na wyznaczenie sobie celów - ja tak zrobię
 11. Grubcia, a ja wierzę, że wyjdziesz - i co teraz? bedziemy się chyba siłować kto wygra :) Całusy na święta:*
 12. chadwao

  Wszystko ok?

  Ależ ja jestem do Ciebie podobna - również zżera mnie nuda i niczym na dłuższą metę nie udaje mi się zająć - zapisałam się na kurs języka - trzeba wyleźć z domu, być wśród ludzi, zająć czymś mózgownicę. Wcześniej miałam taki sposób, że kupowałam karnet - więc musiałam iść na zajęcia (ćwiczyłam trochę, chyba ze 3 m-ce), bo nic mnie tak nie motywowało jak durne tracenie pieniędzy:) ten karnet to był świetny sposób :) muszę do tego wrócić.
 13. Pomyśl z iloma sprawami sobie ostatnio poradziłaś, na pewno urośnie tego spora górka, wtedy nie będziesz mogła biadolić, że z niczym sobie nie radzisz :))) wiem, wiem - też czasem lubię jęczeć
×