psychotropy, psychoterapia nie pomogly...co dalej

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: psychotropy, psychoterapia nie pomogly...co dalej

przez madseason 14 cze 2009, 20:07
dalblis, dziękuję bardzo...to miłe, że oferujesz pomoc. już popytałam na forum, myślę,że od przyszłego roku akademickiego spróbuję jeszcze raz, w Krakowie, w innym ośrodku. a w najbliższym czasie będę się widywać z psychologiem w moim mieście rodzinnym. chociaż tyle mi to da, że lubię tego człowieka...

w chwilach w których słyszę o czyiś naprawdę ciężkich przeżyciach, takich jak Twoje po stracie Taty to czuję się niejako nieuprawniona do bycia w takim stanie (chociaż racjonalnie patrząc, ciężkich zaburzeń chyba nie mam(?)w zasadzie trudno mi to wszystko ocenić,pogubiłam się po prostu). bo przecież mogłam być w znacznie gorszej sytuacji, jak wtedy bym sobie radziła skoro już wysiadam?! podziwiam Ciebie za to, że walczysz...i cieszę się, że możesz nad sobą pracować z kimś kto aktywnie pomaga a nie jest tylko milczącą osobą po drugiej stronie stołu.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

Sortuj wg