sztuczna wesołość

Hasiok.

przez reirei 18 sty 2006, 20:45
A gdzie planujecie się zlecieć?
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

przez kasiek 18 sty 2006, 23:12
No to robimy ZLOT,w koncu przeciez karnawałi trzeba troche dać czadu!Olka,szykujemy ciuchy,przebieramy sie,kazdy za cos innego.I BIBI niech też sie juz sie obudzi,a nie tylko ciagle spi.HEhe :lol: :lol: :lol: :evil:

przez kasiek 18 sty 2006, 23:14
Meliska,bedzie piwko,beda driny,a ciekawe kto będzie....barmanem?.......
moze Dark Angel......? :lol: :lol: 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bibi 18 sty 2006, 23:56
hej :!: ja nie spię :!:
ja tylko cięzko pracowałam...
nie będę z wami pić ale chetnie popatrzę jak się zamieniacie w wampirki ...
j co z chłopakami? juz będą ? czy trzeba jakiegoś przyprowadzic?

acha i zamawiam ten fotel przy kominku :!: :!:
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Olka 19 sty 2006, 09:10
bibi napisał(a): j co z chłopakami? juz będą ? czy trzeba jakiegoś przyprowadzic?
:!:

O nie .........zadnych chłopów poza naszymi forumowymi:) Wiesz ze ja z kazdym z nich musze wypic brudzia, a jak bedzie ich za duzo to sie schleje!!!! Kto mnie do domu zaniesie? :lol:
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez bibi 19 sty 2006, 11:00
to bedę miała niezły widok :D
Ola znów zalana!! ciekawe jakie jeszcze atrakcje mnie czekają na tym fotelu :D :D
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez Olka 19 sty 2006, 11:07
hehe....jak sie zchleje to atrakcje i nabitke ze mnie masz gwarantowana:)
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez bibi 19 sty 2006, 11:16
babskie imprezki sa najlepsze!!!!!! tylko trzeba fotografa DA zaprosić pod koniec żeby nam zdjęcie do forum zrobił

przez Patrycja 19 sty 2006, 16:28
Melissa! zobaczysz jak ja się będę trząchać. Jezu jakby co to siedzimy koło siebie zawsze rażniej. ja najbardziej bałabym się ujawnienia. Trudno mi się do nerwicy przyznawać,dlatego wy posłużylibyście mi jako grupa eksperymentalna ;) Bibi piszesz,że żadnych chłopaków poza forumowymi? Ok. Poproszę swego by się tu też zalogował ;) A tak serio ja to napewno z nim przyjadę (patrzcie jaka jestem: nie wiem gdzie ,do kogo kiedy,ale "przyjadę"),bo sama to się będe bała. Tylko nie wiem jak z terminem,bo niedługo zaczynam pracę,chociaż jeśli mi pójdzie tak jak dziś na szkoleniu to mnie napewno wyleją,bo dostałam paraliżu i nie byłam w stanie wypisać druku :cry: . No,ale się staram. kurde ciężko mi trochę.
nie graj, nie udawaj, nie popisuj się,nie wstydż się siebie!

przez Patrycja 19 sty 2006, 16:30
Boże jak dobrze,ze macie to samo!

przez bibi 19 sty 2006, 18:20
patrycja napisała
Bibi piszesz,że żadnych chłopaków poza forumowymi?
nie nie nie!!!
napisałam ŻADNYCH CHŁOPAKÓW , oprócz fotografa :D

przez Patrycja 23 sty 2006, 17:32
Właśnie Ola mi uświadomiła pisząc o "ja" i "idealnym ja",że ta moja "sztuczna wesołość" to nic innego tylko "idealne ja". Moje idealne ja jest usmiechniete(zawsze) głosne,tupetne,pewne siebie,stojace zawsze "w blasku fleszy". a ja tak naprawdę SIE BOJE,jestem niesmiała i cicha. Nie moge przestać być tym "super ja",bo boję się,że bedę szara,bede nikim. Pozatym wydaje mi się to niezmiernie ważne (nie wiem czemu :shock: ) by wciąż i nieustannie kreować tę "boską postać",którą wcale nie jestem. I tak się ostatnio bujam jak w schizofreni pomiędzy tymi dwiema rolami. Szok. bibi ja bez swego facia nie przyjade,bo się bedę bała,ale moge Wam go wypożyczać do tańca ;)

przez Olka 23 sty 2006, 18:11
Patrycja, fajnie to napisałas!!!!!! Pierwszy krok to zrozumiec o co chodzi, a drugi zmienic to:) Ty juz zrozumiałas, a teraz jeszcze mała terapia i jestesmy w domku:) :lol: :lol: Trzymam kciuki!!!!

przez Patrycja 24 sty 2006, 16:27
Ja wszystko rozumiem tylko pojąć nie mogę :D (a w szczególności zastosować). Czuję taki "usilny przymus" bycia tą "boską postacią" (tak to będę nazywać),że sama nie wiem często kiedy wpadam w jej rolę. poprostu tak długo ją kreuję,że sama nie wiem kim jestem. prócz tego,że się boję i nienawidzę przebywać wśród ludzi. A czasem to chyba tez zwykły brak odwagi na bycie soba poprostu (na rozczarowanie innych? kogo? rodziców?). Czasem jak jest mi smutno i jestem smutna to czuję taką wewnętrzną dziką satysfakcję,że czuję coś wewntrz i nma zewnątrz jest tak samo. To taka wręcz przyjemność,tak samo jak jestem zła i się przełamię(tj. stoczę ze sobą ósmą wojnę światową)i powiem tak poprostu,ze jestem zła. tez czuję tę satysfakcję,wiec chyba tędy droga. najgorsze,że trzeba sie pilnować 24 na 24 ech. dzięki Olu,ze trzymasz kciuki! Pozdrowionka!

Sortuj wg