Kosz

Hasiok.

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"

przez Druid 18 lut 2015, 00:18
Artemizja, nikogo nie obrażam, przynajmiej nie dzisiaj i nie w tym wątku. W ktorym miejscu się zagalopowałam? Nie odmawiam Arashy urody, uważam że jest bardzo ładna. Chodzi o to, że w zabawach obowiązują pewne zasady. Wiedzą o tym nawet dzieci w piaskownicy.
Druid

przez Candy14 18 lut 2015, 00:43
a nie pomyślałeś durniu, że Twoje słowa mogą kogoś skrzywdzić? Tu są chorzy ludzie, mający problemy ze sobą.

:brawo: odczepcie sie od Arashy. Kazdy sam podejmowal decyzje jak glosuje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Druid 18 lut 2015, 00:54
Candy14, przecież tu są chorzy, podatni na sugestie ludzie, których łatwo zmanipulować.
Druid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez na_leśnik 18 lut 2015, 00:59
Pluszowa, wszędzie są chorzy i podatni na sugestię ludzie. Podobnie z ludźmi manipulującymi. Przecież to forum to nie jest jakiś rezerwat dla zaburzonych.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Przemek_44 18 lut 2015, 01:02
Nicholas1981 napisał(a): a nie pomyślałeś durniu, że Twoje słowa mogą kogoś skrzywdzić? Tu są chorzy ludzie, mający problemy ze sobą. Komuś może się pogorszyć. Chcesz mieć kogoś na sumieniu?

..o tak, ładnie napisane :uklon: ..o tym samym kiedyś mówiłem.., bo słowo czasem ostrzejsze od miecza :!: czasem może uratować życie, patrz mediatorzy policyjni i samobójca na dachu, a czasem kogoś zniszczyć, a nawet zabić pośrednio (dosłownie)
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Druid 18 lut 2015, 01:08
Candy14, samodzielna decyzja bylaby wtedy, gdyby wszystkie kandydatki wysłały wiadomości o identycznej treści do tych samych użytkowników.
Przemek_44, masz do pogadania z Devnulem, nie ze mną. Załatw to po męsku.
Druid

przez kotek em 18 lut 2015, 01:11
Wchodzę na forum po kilku godzinach, a Ci jeszcze wałkują ten sam temat :lol: .
Obrazek

przez na_leśnik 18 lut 2015, 01:14
kotek em, obrabiania czterech liter misskom nigdy dość. Ale spoko, przed kolejnym konkursem ekipa zdąży zluzować :great: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez kotek em 18 lut 2015, 01:18
na_leśnik, :D .
Obrazek

przez Druid 18 lut 2015, 01:21
na_leśnik, :hide:

Bronicie Araszki, lecz wasza empatia nie sięga wystarczająco daleko, by współczuć kandydatce, która uplasowała się tuż za Arashą. ( bylam na samym końcu stawki, nic mi to osobiście nie robi)
Druid

przez Storożak 18 lut 2015, 01:27
Wiadomo, że biorąc udział w takim konkursie trzeba mieć wyje.ane na wyniki i komentarze/krytykę.
Ja bym nie wzięła udziału, bo przecież jestem naj...więc przegrana nie wchodzi w rachubę :P
Pie.dole nie biore...

Kosz

przez Przemek_44 18 lut 2015, 01:33
Pluszowa moja akurat sięga, pisałem Ci, że moim zdaniem zostałaś bardzo niesprawiedliwie potraktowana, bo powinnaś być w czołówce, a nie na szarym końcu i tego w ogóle nie rozumiałem (to po pierwsze)..po drugie, w ogóle w swoich ostatnich, jedynych dwu postach w tym wątku nie odnosiłem się do Ciebie, ani krytycznie, ani wcale :time: zupełnie nic do Ciebie nie mam (serio)..po trzecie, uważam, że KAŻDEGO CZŁOWIEKA uczucia trzeba szanować, bez względu na wiek, płeć i urodę, bo wszyscy mamy jakieś "wrażliwe struny", kompleksy, "schizy", łącznie ze mną..po czwarte, co miałem powiedzieć powiedziałem, nie mam nic do dodania i nie zamierzam z nikim więcej na ten temat dyskutować..tyle
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

przez Druid 18 lut 2015, 01:37
Storożak, to aluzja do mnie? Po konkursie wstawilam fotki w ludziach z forum, które mogły sugerować, że ubolewam nad odległym od podium miejscem :roll:

Przemku, nie czuję się niesprawiedliwie potraktowana w konkursie.
Druid

przez Storożak 18 lut 2015, 01:41
Pluszowa, bynajmniej. Chodzi mi o całokształt ostatniej dyskusji. Chyba za bardzo bierzesz wszystko do siebie ostatnio.....
Pie.dole nie biore...

Sortuj wg