kres moich mozliwosci...

Hasiok.

kres moich mozliwosci...

przez KONRAD-LUBIN 07 gru 2006, 18:24
Moze to złe miejsce na takie opowiesci ale nie wiem co mam juz ze soba zrobic... mam nerwówke juz 2 lata"nerwice napadowo-lekowa natrestwa.... " 10 grudnia wracam do Polski bo obecnie zakończyłem moja kariere w Szkocji.Od tygodnia mecze sie z potwornymi bólami głowy,zawrotami mam wrazenie jak by mi miało cos rozsadzic głowe,mam wypieki na twarzy, udezanie goraca do głowy..dzis o 1 w nocy obudziłęm sie po 2 godzinach snu z dziwnymi stukaniami w sercu i za chwile dostałęm okopnych drgawek zrobiło mi sie okrutnie zimno.. wróciła moja przyjaciólka nerwica a dlatego ze musze leciec samolotem.... Jak sobie radzicie z lękiem przed lataniem.... jakies sposoby opanowania leku,strachu i wszytskich tych konwulsji ...prosze o porade jem tabletki uspakajajace LOBOFARM...pomocy.....
chciałbym zacząc znów życ...

przez gore 07 gru 2006, 19:41
O rany, przedewszystkim strasznie Ci współczuję- latać samolotem, to naprawdę wyczyn. Trudno mi cokolwiek radzić, wiem jak to jedt gdy to gówno już dopadnie, ale wiesz co - jak już jest tak beznadziejnie to ja stosuje jedną metodę - poddaje się. Mi to pomaga. Ostatnio też wyjeżdżałam do pracy, miałam nasilenie wszystkich objawów, było tak źle że wsiadając do auta(jako pasażer oczywiście) myślałam sobie " wszystko jedno gdzie się umrze, jak mam umrzeć to mogę i w samochodzie, to już problem kierowcy, olewm to." Uwierz mi byłam pewna że nie przeżyję. To co się działo z moją głową w aucie nie da się opisać, ból poprostu po niej przeskakiwał. Jak wysiadłam z auta miałam miękkie nogi i dosłownie falowałam - ale przezyłam.Olej to, postaw wszystko na jedną kartę, wsiądź do tego samolotu. Obiecuję że przezyjesz. JAK BĘDZIE CIĘ DOPADAĆ TO POMYŚL- TRUDNO NAJWYŻEJ ZARAZ SIĘ PRZEKRĘCE.możesz też sobie przypomnieć że są inni którzy też tak mają, np. ja. POWODZENIA

przez didado1 07 gru 2006, 20:15
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg