ot

Hasiok.

Czy osoby,bezdzietne są gorsze ?

przez carlosbueno 23 sie 2016, 20:57
Ale dzieci - dajmy na to, te w miastach - nie pracowały fizycznie.
Ja jako dziecko potrafiłem grac kilka h dziennie w nogę i wcale nie byłem wyjątkiem, dziewczyny grały w klasy, zbijaka, teraz dzieci więcej siedzą przed komputerem czy inną elektroniką i rodzice wożą je do szkoły a kiedyś nawet 7-8 latki potrafiły iść do szkoły po parę kilometrów. Już nie wspomnę o tym że dzieci masowo mają zwolnienia z WF i na niego nie chodzą kiedyś tego nie było. To na pewno po części tłumaczy otyłość u dzieci .
A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
A co masz 60 lat. Chude modelki są modne od co najmniej 25 lat a chuda Twiggy to jeszcze w latach 60 tych zaczynała. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:04
carlosbueno napisał(a):
Ale dzieci - dajmy na to, te w miastach - nie pracowały fizycznie.
Ja jako dziecko potrafiłem grac kilka h dziennie w nogę i wcale nie byłem wyjątkiem, dziewczyny grały w klasy, zbijaka, teraz dzieci więcej siedzą przed komputerem czy inną elektroniką i rodzice wożą je do szkoły a kiedyś nawet 7-8 latki potrafiły iść do szkoły po parę kilometrów. Już nie wspomnę o tym że dzieci masowo mają zwolnienia z WF i na niego nie chodzą kiedyś tego nie było. To na pewno po części tłumaczy otyłość u dzieci .
A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
A co masz 60 lat. Chude modelki są modne od co najmniej 25 lat a chuda Twiggy to jeszcze w latach 60 tych zaczynała. :mrgreen:

W miastach dzieciaki do szkoły jeździły tramwajami ;)
Ja mieszkałam w malym miasteczku, szkołę miałam za rokiem. 2 minuty spacerku :D

42 lata mam :P No to widzisz, nie wykryli mojego niewątpliwego kościstego potencjału :mrgreen:
Zawsze mi się Twiggy podobała. Zawsze. Jest po prostu delikatna. Bo ona nie jest była chuda w taki sposób jak anorektyczki, ona była po prostu bardzo drobna.
iiwaa

przez mirunia 23 sie 2016, 21:06
iiwaa napisał(a): Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D

Nikt by Ci tej gwarancji nie dał przy takim wzroście. Minimum 175cm. :lol:
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ḍryāgan 23 sie 2016, 21:07
[quote="iiwaa] A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D[/quote][/quote]
Nic z tego, bo za niska jesteś :P
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:16
Ḍryāgan napisał(a):
[quote="iiwaa] A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D[/quote][/quote][/quote] Nic z tego, bo za niska jesteś :P[/quote]

Widzisz, nawet złudzenia mi zabrałeś :(
No wiem, żem kurdupel ;)
iiwaa

przez Stracona100 23 sie 2016, 21:17
Ḍryāgan napisał(a):
iiwaa napisał(a): A byłam jak patyk, ważyłam ledwo powyżej 40 kilo. Inna sprawa, że nie miałam kasy na jedzenie. Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D
Nic z tego, bo za niska jesteś :P

No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez mirunia 23 sie 2016, 21:22
Stracona100 napisał(a):No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.

Taa... omnibus
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:23
A słyszeliście o tym Narodowym Programie Prokreacyjnym... czy jakoś tak?
Toż to absurd, wywalenie pieniędzy w błoto - lekarze się wypowiadali, że naprotechnologia nie jest skuteczną metodą leczenia niepłodności.
iiwaa

Pytanie do Admina/Moderacji

przez kotek em 23 sie 2016, 21:25
Czy ostatnio zostały wprowadzone jakieś nowe niepisane zasady dotyczące nagminnego spamowania na forum? :D
Obrazek

przez carlosbueno 23 sie 2016, 21:26
mirunia napisał(a):
iiwaa napisał(a): Ale gdybym się przemieściła w czasie, to dziś z tamtą figurą miałabym posadę modelki gwarantowaną :D

Nikt by Ci tej gwarancji nie dał przy takim wzroście. Minimum 175cm. :lol:
Kate Moss tyle nie ma a modelka została

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:27
mirunia napisał(a):
Stracona100 napisał(a):No co Wy, iiwaa z pewnością dała by radę. Nie z takimi "sprawami" sobie radziła.

Taa... omnibus

Zwracałam się kiedykolwiek do Ciebie personalnie? Atakowałam Cię w jakikolwiek sposób?
Nie? No właśnie, więc daruj sobie złośliwości - chyba że nie potrafisz dyskutować z osobą o zupełnie odmiennym zdaniu.
iiwaa

przez carlosbueno 23 sie 2016, 21:28
iiwaa napisał(a):A słyszeliście o tym Narodowym Programie Prokreacyjnym... czy jakoś tak?
Toż to absurd, wywalenie pieniędzy w błoto - lekarze się wypowiadali, że naprotechnologia nie jest skuteczną metodą leczenia niepłodności.

Najważniejsze że nie niszczą zarodków tfu zabijają dzieci a to przecież dla tego rządu najważniejsze. :mrgreen:

przez Stracona100 23 sie 2016, 21:29
iiwaa napisał(a):
mirunia napisał(a):

Taa... omnibus

Zwracałam się kiedykolwiek do Ciebie personalnie? Atakowałam Cię w jakikolwiek sposób?
Nie? No właśnie, więc daruj sobie złośliwości - chyba że nie potrafisz dyskutować z osobą o zupełnie odmiennym zdaniu.

Nie jesteś u siebie, nie zabronisz nikomu wolności wypowiedzi :nono:
Wiem, że niewygodna prawda boli :bezradny:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez iiwaa 23 sie 2016, 21:34
carlosbueno napisał(a):
iiwaa napisał(a):A słyszeliście o tym Narodowym Programie Prokreacyjnym... czy jakoś tak?

Najważniejsze że nie niszczą zarodków tfu zabijają dzieci a to przecież dla tego rządu najważniejsze. :mrgreen:

Ale wiesz, mniej urodzeń będzie, więcej bezdzietnych - i tutaj, co szkoda, nie z własnej woli.
iiwaa

Sortuj wg