Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z Paroxinorem


Stalker88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przyjmuję Paroxinor od początku grudnia 2013r. Wcześniej nadużywałem alkoholu, myślałem, że lęki to wynik używania alkoholu i zaprzestania jego nadużywania. Jednakże okazało się, że to nie jest problem alkoholowy - stwierdzone przez specjalistów. Po 10 dniach brania Paroxinoru (pierwsze dwa dni ćwiartkę tabletki, trzy dni pół tabletki i potem już całą tabletkę 20mg) nastąpił stan całkowitej poprawy - dobry humor, totalny spokój - lek działał jak marzenie. Okres ten trwał przez 5-7 dni. Później tak jakby organizm przywykł do leku i usuwał "problemy" w 70% i tak jest do dnia dzisiejszego. Dziwny ciężar w głowie, lekkie nudności w środku dnia (w godzinach od 11 do 16), a także lekka nadpobudliwość ruchowa, ponadto lekkie lęki oraz poczucie dyskomfortu w samopoczuciu - nie czuję się tak, jak zdrowy człowiek na powinien się czuć - jest mi niedobrze. Nie mogę się udać do lekarza, ponieważ nie mam już dni wolnych w pracy, dlatego chciałem podpytać i poprosić o pomoc tutaj.

 

W między czasie wróciłem do nałogu nikotynowego - ePapieros. Czy nikotyna wpływa też na osłabienie efektów leczenia paroksetyną?

Czy powinienem poprosić lekarza o zwiększenie dawki leku? Czy zwiększenie dawki może pomóc?

 

Czy po zwiększeniu dawki zwiększą się też trudności z osiągnięciem orgazmu (przy 20mg/dzień, jakoś sobie radzę ;) )?

 

Proszę o pomoc,

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×