Skocz do zawartości
Nerwica.com

Substancje psychoaktywne, a nerwica (continuation).


Jacekk

Rekomendowane odpowiedzi

Moj Boze, coz za spostrzegawczosc... tak jest narkotykiem. Ale tylko z nazwy, wymieniona przeze mnie substancja nie ulega metabolizacji (jest wydalana w niezmienionej postaci), a co za tym idzie nie wchodzi w szlaki metaboliczne organizmu, co sie z kolei wiaze z tym, ze nie wywoluje uzaleznienia ani zadnych zmian w organizmie, co najwyzej uczy... tak uczy, bo pomaga czlowiekowi otworzyc umysl na pewne oczywiste sprawy. Nawet nie wiesz Panie Moderatorze jak mnie rozbawiles zamknieciem tego postu. Jedyne co zyskales to moje totalne niezrozumienie dla tego co zrobiles. Wiec teraz lepiej spiesz sie z zamknieciem tego kolejnego juz tematu zanim forumowicze przeczytaja moj post i zdadza sobie sprawe jak ograniczona masz swiadomosc przez ogolnospoleczne (zle) podejscie do narkotykow. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfetamina swego czasu równiez była lekiem i tez sądzono że nie uzaleznia....LSD było stosowane podczas depresjii....Wiekszosc narkotyków to leki, które miały zrewolucjonizowac leczenie....Najcześciej jednak robiły wiecej szkody niz pozytku. Ale człowiek uczy się na błedach i po czasie. Skoro chcesz testowac rózne "anaboliki" to twoja sprawa...życze miłej podrózy....ale nie zasmiecaj juz forum takimi spostrzeżeniami na temat ów "cudownych leków".....

 

Standardzik...Zamykam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×