Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak zaspokojenia w podstawie czyli sferze sexualnej


magdla

Rekomendowane odpowiedzi

Brak satyskafakcji sexualnej czysto fizycznej jak i z powodu ze nazywam sie plcia brzydką, oraz rzeczywistosci, ze kobieta niezaoferuje zupelnie nic, ja musze jako mezczyzna wszystko osiagac. Czyli niemozliwosc satysfakcji bedac mezczyznom.

 

niewiem co robic, jestem w krytycznym stanie, pisanie mi ze do uciechy istnieja domy publiczne nic niezmienia, bo pytam sie w takim razie, DO CZEGO SA KOBIETY, a tu nie chodzi tylko o samą fizycznosc sexualną

 

konkretnie by mnie interesowalo to co mozna sie chyba domyslec, ze np kobiety by byly taką płcia ktora zyje po to by wspomagac mezczyzn a nie niszczyc, ze oferują cos, romantycznosc/ostry sex/ bmw/zwykla rozmowe, zebym nieczul sie tym samcem karconym przez kobiety, robionym codziennie w rozmowach w toku na prymitywa, mial jakies mozliwosci istnienia, a tu zupelnie nic bo wszystko jest dla kobiet: kasa drinki bajera sex

 

a co ja moge jako samiec? klamac im ze nieinteresuje mnie sex bo to je rajcuje i zarabiac dla nich kase, a gdzie moja przyjemnosc?? gdzie to myslenie kobiet o milosci ktore było propagowane przez 15lat?

 

mam myslec ze kobiety załatwily samcow doszczetnie i przychodzi mi umierac w samotnosci z ta mysla?

 

i pytam sie gdzie moje marzenia wszystkie, miesnie na ktorych blyszczaly by swiatla dyskotek, moja tozsamosc nie mogla istniec? no bo co, moglem tylko czuc sie jak frajer w swiecie calozakresowej dyskryminacji meskiej w ktorym kobiety postanowily ostatecznie pozbawic mezczyzn tego co jednoczesnie oczekiwały od nich

 

jak mam sie czuc jako mezczyzna kvrwa? gdy sama nazwa mezczyzna wzbudza smiech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×