Zakaz udzielania sie na forum

Hasiok.

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:41
Przykro mi, ale w moim ostatnich postach aż kipi od stwierdzeń: poradź się lekarza, skonsultuj się z lekarzem, zasugeruj lekarzowi, zapytaj lekarza itd itp.
Nie wydaje mi się, aby zachęcało to kogokolwiek do samoleczenia. Wniosek jest jeden: szukacie jakiegokolwiek pretekstu, aby mi uniemożliwić pisanie tutaj.
I ja to rozumiem, bo to wasze prawo. Zamiast pokrętnych tłumaczeń lepiej by było po prostu napisać: Poszukaj sobie innego zajęcia kobieto, bo tu jedynie przeszkadzasz i psujesz nam image.
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez Dariusz_wawa 07 mar 2011, 21:41
A ja proponuję zamknąć temat bo będzie tak jak wczoraj Moderatorki kontra użytkownik - wszystki podniesie się cisnienie przed snem .Moderator " rzecz" święta a ze świetościami się nie dyskutuje piszę to poważnie bez zadnego podtekstu
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez Michuj 07 mar 2011, 21:41
Też jestem troszkę zdziwiony, ponieważ Anna R., jest jedną z bardziej doświadczonych osób w tym temacie i myślałem, że jest ''cennym nabytkiem'' dla forum. :(
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 07 mar 2011, 21:42
Pinkii napisał(a):Hej, nie chciałabym się wypowiadać w tej konkretnej sytuacji bo jej totalnie nie znam i nie wiem o co chodzi,
.

to po co to robisz?
dogomaniaczka

przez linka 07 mar 2011, 21:43
Myślę, ze ta dyskusja nie ma sensu, zamykam temat, administrator podjął decyzję.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 07 mar 2011, 21:43
dominika92 napisał(a):ale wy się lubicie zlatywać jak muchy do kupy.. :roll: zaraz się zacznie afera. :mrgreen:

Do cholery : to jest forum, które uważam za "swoje". Wiec jeśli coś się na nim dzieje to czytam i się odnoszę lub nie. A taki komentarz uważam za wręcz chamski. Tyle w temacie.
Moderator

Sortuj wg