31lat bez sexu i bycie mezczyzną

Hasiok.

Re: 31lat bez sexu i bycie mezczyzną

przez paradoksy 05 gru 2010, 22:11
wovacuum napisał(a):netop, jesli Ty to Ty-czyli gostek ktory,narozrabial juz tutaj kiedys,mam nadziejè ze bana dostaiesz za chwilè..ale jesli Ty to nie ten czlowiek o ktorym myslè,to byc moze znajdziesz jakàs pomoc w tym temacie :great: :pirate: :twisted:

to przecie on... kto inny miałby ten dziwny styl pisania?
paradoksy

przez nerwicaman 05 gru 2010, 22:15
Agnieszka moze chlopaka ktoras skrzywdzila, a moze rzeczywiscie on was nienawidzi :twisted: , ja bym stawial na pierwsze.
no mimo ze macie swoje humory to bez Was zaden facet nie moglby normalnie usiasc ;) fuj
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez *Wiola* 05 gru 2010, 22:18
Ja myślę ,że nienawidzi , dlatego ,że żadna go po prostu nie chce, ale z drugiej strony jak któraś może go chcieć jak ma takie podejście do kobiet?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 05 gru 2010, 22:19
przecież temat tego pana był już wałkowany 128 razy... każdy w końcu dochodził do wniosku, że to bez sensu...
założę się, że koleś nadal nie skorzystał z terapii
paradoksy

przez marcja 05 gru 2010, 22:20
Raczej nienawidzi... Nie sadze, zeby konkretna kobieta byla temu winna. Zwyczajnie jeden mysli, ze jest smokiem, inny chomikiem, jeszcze inny nienawidzi kobiet, coz poradzic ;) Biedny facet i tyle, mozna mu jedynie wspolczuc ;)

przez aree1987 05 gru 2010, 22:30
nerwicaman napisał(a):no mimo ze macie swoje humory to bez Was zaden facet nie moglby normalnie usiasc ;) fuj

podejrzewam że masz jakieś wyparte fantazje
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez *Wiola* 05 gru 2010, 22:51
niemądry,
Zaczynasz prowokację:P
Moderator

przez nerwicaman 05 gru 2010, 23:00
marcja ten koles od smoka wydawal sie byc w porzadku, do momentu kiedy pisal cos o sytuacjach intymnych z nimi, ale poza tym spoko taki w swoim swiecie, a jaki byl oburzony jak pisali mu o terapii :D

przez harpagan83 05 gru 2010, 23:48
nerwicaman napisał(a):Agnieszka moze chlopaka ktoras skrzywdzila, a moze rzeczywiscie on was nienawidzi :twisted: , ja bym stawial na pierwsze.
no mimo ze macie swoje humory to bez Was zaden facet nie moglby normalnie usiasc ;) fuj

Normalnie usiąsć to pewnie nie może Jacykow, po ostatnim urlopie 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez linka 06 gru 2010, 00:21
5 stron offtopu o niczym....... wróćcie do tematu pliz ,o ile wiem, założyciel to nasz ukochany anene, anfce itd. a że to jego trzecie konto z rzędu to jeśli teraz dostanie bana to już go nie zobaczymy.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez netop 06 gru 2010, 03:26
marcja napisał(a):
wiola173 napisał(a): tu chyba w końcu wyjawił o co mu chodzi, bo w poprzednich tematach tylko ział nienawiścią do kobiet, a teraz wiadomo co się za tym kryło:)

ZAWSZE okazuje sie, ze chodzi tylko o jedno! :mrgreen: :bezradny: ;)

a ja bym chcial porozmawiac o tym stwierdzeniu ze chodzi (mi) o jedno - czy to jest jakas wielka sprawa ze wiaze sie z tym ze stracic musialem zycie - w sensie, no wiadomo jakim:), czy nie moge wiecej chciec jak jedno i jesli bym mial to jedno to zycie by bylo piekne - w takim razie majac tak male wymagania czemu bym sie tak meczyl. To cos niegra ze mi chodzi o jedno, przeciesz to nawet bardzo malo wyszukane stwierdzenie bo przeciesz za kase mozna miec wszystko ?:)

przez depresyjny86 06 gru 2010, 04:09
Wracając do tematu - 31 lat bez seksu, może być przygnębiające...

A ja jestem pewien,że można żyć bez seksu całe życie,co więcej,zamierzam tego dowieść :idea:
Seks to tylko chwila przyjemnosci,nic więcej i czasem nie rozumiem ludzi przykładowo: marudzących bo seksu nie mieli,albo takich jak amfce
:)

przez nerwicaman 06 gru 2010, 08:07
człowiek nerwica napisał(a):
Wracając do tematu - 31 lat bez seksu, może być przygnębiające...

A ja jestem pewien,że można żyć bez seksu całe życie,co więcej,zamierzam tego dowieść :idea:
Seks to tylko chwila przyjemnosci,nic więcej i czasem nie rozumiem ludzi przykładowo: marudzących bo seksu nie mieli,albo takich jak amfce

jakos mam wrazenie ze Ty piszesz na powaznie :bezradny: :hide:
popros ktoras kolezanke z forum najlepiej taka ktora lubisz, zeby Ci pokazala co to jest sex i jak sie jakos uda i wtedy dalej bedziesz uwazal, ze to "tylko" chwila przyjemnosci to bracie wspolczuje, ale mysle ze bys zmienil zdanie :great:

przez linka 06 gru 2010, 09:01
nerwicaman, nie żebym seks deprecjonowała...ale cóż to poza chwilą przyjemności ( dłuższą lub krótszą) ?
( o prokreacji nie wspominam).
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg