Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.

Hasiok.

Re: Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.

przez linka 28 paź 2010, 11:30
specjal, zaścianek reprezentujesz TY, jesteś mocno ograniczony zasadami panującymi w twoim kościele, który nie przyjmuje medycznych prawd.
Więc radzę ci, nie szerzyć kłamstw. Już chyba ci napisano, ze homoseksualizm nie jest chorobą.....więc tego się trzymajmy, a to jakie ty masz przekonania wynikające z twojej wiary to tylko i wyłącznie twoje osądy a nie ogólnie przyjęte i uzasadnione medycznie fakty.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 28 paź 2010, 11:32
. b]specjal[/b] poza tym z leczeniem homoseksualizmu nie jest tak łatwo. Bo powszechna opinia psychologiczna nie uznaje homoseksualizmu za chorobę. W Polsce nie ma profesjonalnych terapeutów leczących homoseksualizm. Są tam jacyś psychologowie, ale za każde, spotkanie biorą durze pieniądze 100- 150zł za wizytę, a z tego co słyszałem leczenie trwa bardzo długo
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez specjal 28 paź 2010, 11:42
Wiem bardzo dobrze ale dziewczyna powinna pojsc z tym problemem do psychiatry i psychologa.Ja bym zalozyl taka fundacje leczacych ludzi z homoseksualizmu.Powinno ich sie zamykac w osrodkach.To jest straszna choroba,a sam chory nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez specjal 28 paź 2010, 11:45
Trzeba wierzyć że dziewczyna wróci do normalności i będzie dobrze jej się żyło.

przez harpagan83 28 paź 2010, 11:47
specjalTu jest książka holenderskiego Psychologa Gr. Gerarda J.M. van den AardwegA, pod tytułem " Walka o normalność" Autor opisuje jak na przestrzeni lat wyprowadził z homoseksualizmu mnóstwo Gejów i Lesbijek, tylko, że w Polsce nie ma profesjonalnych terapeutów, leczących Homosekualizm, a ludzie którzy nie są profesjonalistami i nie mają wystarczających kwalifikacji mogą spowodować więcej szkód niż pożytku. A gadanie że to samo minie jest bez sensu, tak jak nerwica sama nie minie tak popęd do osób tej samej płci też nie minie, więc specjal zanim powiesz ze jestem ateistą, i że popieram i uważam homoseksualizm jako normę to zajrzyj w poniższy link: http://wysylkowa.pl/ks835831.html przeczytaj sobie ta książkę i wtedy wróć do dyskusji.
To wymaga pełnego angażu

przez Sorrow 28 paź 2010, 12:35
Panna_Modliszka napisał(a):LUDZIE TO XXI WIEK A NIE ŚREDNIOWIECZE!! Myślimy samodzielnie !

Jak musi być XXI wiek a nie średniowiecze, żeby coś pomyśleć, to raczej nie myślicie samodzielnie, Panno Modliszko.

Panna_Modliszka napisał(a):specjal, robisz off-topic , nie rozumiesz? To nie miejsce na Twoje poglądy na temat homoseksualizmu tak więc ostatni raz powtarzam - skończ i przenieś się z tym do innego tematu.

To nie średniowiecze, by panował jakiś jedynie słuszny pogląd ze "świętej książeczki :] . Autorka tematu prosi o pomoc i każdy jej udziela zgodnie ze swoją wiedzą/poglądami i własnym sumieniem.

przez Lost17 28 paź 2010, 18:22
specjal , z homoseksualizmu nie da się wyleczyć. Ja próbowałam już wiele możliwości . Nawet książke czytałam
"Zdążyć przed" Don Schmierer , ale jakoś książka też mnie nie uleczyła.

przez mansun 28 paź 2010, 18:29
Dlaczego nikt mi nie chce pomóc, męczy mnie libido :(

przez specjal 28 paź 2010, 18:45
A jak to jest?Nie marzyłaś nigdy o chłopku.Zapomnij o tym..Było mineło trzeba próbować.

przez GreenGo 28 paź 2010, 19:07
Przeczytaj sobie Pismo sw na temat homo to zmienisz zdanie.Odrazu atakowanie ze pisze jakies koscielne reguly.Sorry za szczerosc ale w sredniowieczu by cie uznali za heretyka.
W tej samej księdze starego testamentu, w której napisane jest, że homo to obrzydliwość napisano również, że cudołożników należy ukamieniować publicznie, więc dlaczego książa o tym nie trąbią, a społeczeństwo nie domaga się tego, przecież to wasz Bóg tego od was wymaga. W historii o Sodomie i Gomorze, Bóg uznał za prawego i sprawiedliwego Lota, który najpierw chciał wydać swoje córki, żeby obcy ludzie je zgwałcili, zamiast zgwałcić gości (potępienie homoseksualizmu), a następnie po opuszczeniu miasta córki Lota uprawiały z nim kazirodztwo po wcześniejszym upiciu i tego twój Bóg nie potępia, tak, czyli kazirodztwo jest dopuszczalne, rozumiem?

Wiem bardzo dobrze ale dziewczyna powinna pojsc z tym problemem do psychiatry i psychologa.Ja bym zalozyl taka fundacje leczacych ludzi z homoseksualizmu.Powinno ich sie zamykac w osrodkach.To jest straszna choroba,a sam chory nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
Powinno się ich zamykać? Straszna choroba? Dobre sobie. Zamykać w ośrodkach powinni kiboli, agresywnych alkocholikówniszczących rodziny, damskich bokserów i ludzi znęcających się nad innymi, a nie niewinnych homo. Poza tym wytłumacz mi na czym polaga straszność tej "choroby" wobec innych prawdziwych i poważnych chorób, bo nie rozumiem tu czegoś? Czy chory na "homo" bardzo cierpi, tak że nie może funkcjonować, czy przeszkadza w jakikolwiek sposób innym ludziom, nie wiem, bije przechodniów? nie płaci podatków?

PS. Ta "choroba" jest chyba najstraszniejsza nie dla "chorych" tylko tych, którym ci chorzy "przeszkadzają" - żałosne.
PS2. Jest już temat o homo, można tam przenieść OT
PS3. Jestem zdania, że homo, którzy czują się zaburzeni i chorzy powinni się leczyć, a reszcie dajmy spokój.
GreenGo

przez harpagan83 28 paź 2010, 19:13
Czy chory na "homo" bardzo cierpi

GreenGo są tacy co Cierpią, generalnie wiele razy częściej szukają pomocy u psychologów i terapeutów

[Dodane po edycji:]

bo Każdy myśli że Homo to Taki Elton John, czy Jacykow itym podobni, a wielu Homoseksualistów nie akceptuje swojej orjentacji, niestety o tym mało kto już mówi. wszyscy tylko trąbią jakie to wspaniałe życie mają Homoseksualisci ;)
To wymaga pełnego angażu

przez Lost17 28 paź 2010, 19:24
Specjal, Lubiłam chłopców , ale marzyć to za za dużo powiedziane. Kiedyś może byłam troche inna , moja matka rozstała się z ojcem . Nie miałam żadnego kontaktu z nim przez 4 lata choć mieszkał 10 km odemnie. Choć wydzwaniałam do nie go on nie chciał utrzymywać ze mną kontaktów. Nie miałam takiej pełnej rodziny która dałabymi przykład do naśladowania.Ojciec nie dał mi tej miłości ojczynej której każde dziecko potrzebuje , a najbardziej w wieku dojrzewania.
Ja nadal próbuje się zmienić ale jakoś nie potrafie .

Specjal, to co ty piszesz to mnie wogóle nie pociesza. Moja mama z babcia popierałaby to co piszesz . Napewno dziękowałyby Ci , że próbujesz wmówić mi to co one , ale homoseksualizm nie jest chorobą.

Piszesz jeszcze , że założyłbyś fundacje dla ludzi homoseksualnych .. a zakładaj ,z chęcią bym się zapisała, nic by mi to nie zaszkodziło.

przez Viridian 28 paź 2010, 21:41
harpagan83 napisał(a):Viridian dla mnie homofoby co chcą napierdalać gejów, czy lesbijki, albo innych ludzi odmiennych tak samo są poryci jak, banda wojujących homoseksualistów co robi parady równości i zachowuje się w wulgarny sposób, oraz chce żeby każdy heteroseksualny człowiek dostosował się ich orientacji. Później dziwią się że społeczeństwo ich nie toleruje. a gdyby zrobili normalną manifestacje w normalny sposób na pewno społeczeństwo by ich odbierało inaczej.

A wiesz co mi wydaje się wulgarne? Zachowanie i ubiór (a raczej brak) roznegliżowanych panienek w reklamach. Jakoś tego typu wulgarność facetom w większości nie przeszkadza. :roll:

[Dodane po edycji:]

specjal napisał(a):Co do tego to pedlofilia i homoseksualimz to ta sama choroba.Czemu kazdy nie toleruje i zle mowi o pedofili a dobrze o pedalach.Pozatym pedal to dore okreslenie bo to znaczy cos negatywnego.Jak sie cos nie podoba to jedzcie do holandi.I co myslicie ze tam tez nie ma homofobi?Normlani ludzie pewnie sa tym zalamani.

Jeżeli ktoś nie rozumie różnicy miedzy seksem z wyboru pomiędzy dwoma dorosłymi osobami, a przemocą seksualną wobec dzieci, to nadaje się wyłącznie do celibatu.

przez harpagan83 28 paź 2010, 22:10
Viridian jakoś lost17 nie czuje się wspaniale ze swoją seksualnością :roll:
a osobiście nie słyszałem o żadnym heteryku co chciałby zostać homoseksualny.
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg