Poznaj swojego demona!!!

Hasiok.

Poznaj swojego demona!!!

przez beheaded 30 kwi 2010, 21:53
Czy tak naprawde trudno jest poznać źródło naszych niepowodzeń? gdzie tkwi przyczyna naszego upadku?-"... dlaczego tak wielu z nas boi sie ujawnic swoje najskrytsze lęki,niedostatki ? w mysl zasady "daj mu nazwe a postaramy sie z tym cos zrobic"... wystarczy dokonać rzetelnej introspekcji by ujawnic swoje słabosci i zaczać naprawiac własne krótkie,prowizoryczne i skazane na nieunikniona porazke zycie... smiejcie sie z siebie a wtedy zaden głaz was nie zgniecie... pamiętajcie o złotej zasadzie- "co człowiek chce ukryć,ujawnia przez przemilczenie"!!! co Wy za wszelką cenę chcecie przemilczeć gdy rzecz dotyczy waszego charakteru,życia....? warto odpowiedziec sobie na to pytanie by ujawnic swoje skrywane słabosci i jak najszybciej sie z nimi rozprawić...

Re: Poznaj swojego demona!!!

przez Goldielocks 30 kwi 2010, 22:01
:?: :?: :?:

Are you talking to me? :mrgreen:

Na poważnie, jaki jest cel Twojego wywodu? Bo chyba nie bardzo rozumiem...
" [...] Historia Dziewczynki o Złotych Kędziorach nie ma szczęśliwego zakończenia. Próby odkrycia, co jest dla niej odpowiednie, kończą się tak, jakby przebudziła się ona ze złego snu - po czym dziewczynka ucieka... [...] "

Bruno Bettelheim, Cudowne i pożyteczne...

przez ALEKS*OLO 30 kwi 2010, 22:04
Ile wypiłes??
Ja tak gadam jak popije :mrgreen: Jestem wtedy mesjaszem ogłaszajacym zbawienie świata, jedynym ludziem który moze uratowac świat...... ale to tylko borderline :roll:
:lol:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez beheaded 01 maja 2010, 10:39
Szkoda ze tak arogancko podchodzicie do ludzi którzy starają sie Wam przekazać coś co wg. nich jest wazne...

przez paradoksy 01 maja 2010, 11:08
beheaded, zacznijmy od tego, że choroba nie równa się charakterowi.. Wręcz przeciwnie - choroba zmienia wielu osobom charakter (pozornie). Ludzie boją się ujawniać swoich słabości z prostego powodu - boją się, że ktoś w przyszłości może to wykorzystać przeciwko nim i uderzyć w słaby punkt.

A tak właściwie to jaki jest cel tego tematu?
Napisałeś "poznaj swojego demona!" i teraz 18 tys. użytkowników usiądzie, zrobi sobie retrospekcje, dajmy na to, że znajdzie powód swojej choroby, i co...? Powie "koniec, już jestem zdrowy"?
Chyba nie za wiele wiesz o chorobach/zaburzeniach psychicznych..

To tak jak założenie tematu "weź się w garść", "nie przesadzaj", "wymyślacie sobie, żeby być wyjątkowi".
paradoksy

przez linka 01 maja 2010, 11:12
paradoksy napisał(a):wymyślacie sobie, żeby być wyjątkowi

Uuuuu tego jeszcze nie słyszałam - dopiszę do kolekcji Debilnych porad :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez beheaded 01 maja 2010, 11:14
paradoksy Twoja głupota i małostkowość mnie poraża.. wybacz za szczerosc ..

przez ALEKS*OLO 01 maja 2010, 11:17
beheaded, ej ej ej uważaj jak sie odzywasz kolego :!: :nono:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez beheaded 01 maja 2010, 11:20
paradoksy wykorzystujesz swoje stanowisko w bardzo perfidny sposób.. prosze poinformowac mnie kto jest głównym administratorem tego forum i stworzyc mi mozliwosc kontaktu z nim..

przez paradoksy 01 maja 2010, 11:21
tym razem za dużo się rozwodzić nie będę - ban za 3cie konto... panie Farrokh Bulsara /zbychu.
:roll:
paradoksy

przez beheaded 01 maja 2010, 11:21
piedol sie paskudo

przez ALEKS*OLO 01 maja 2010, 11:22
beheaded napisał(a):piedol sie paskudo

Seplenimy??, Do logopedy marsz!

ExModerator

przez paradoksy 01 maja 2010, 11:22
ahaaa... :roll:
paradoksy

Sortuj wg