Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poznaj swojego demona!!!


beheaded

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tak naprawde trudno jest poznać źródło naszych niepowodzeń? gdzie tkwi przyczyna naszego upadku?-"... dlaczego tak wielu z nas boi sie ujawnic swoje najskrytsze lęki,niedostatki ? w mysl zasady "daj mu nazwe a postaramy sie z tym cos zrobic"... wystarczy dokonać rzetelnej introspekcji by ujawnic swoje słabosci i zaczać naprawiac własne krótkie,prowizoryczne i skazane na nieunikniona porazke zycie... smiejcie sie z siebie a wtedy zaden głaz was nie zgniecie... pamiętajcie o złotej zasadzie- "co człowiek chce ukryć,ujawnia przez przemilczenie"!!! co Wy za wszelką cenę chcecie przemilczeć gdy rzecz dotyczy waszego charakteru,życia....? warto odpowiedziec sobie na to pytanie by ujawnic swoje skrywane słabosci i jak najszybciej sie z nimi rozprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beheaded, zacznijmy od tego, że choroba nie równa się charakterowi.. Wręcz przeciwnie - choroba zmienia wielu osobom charakter (pozornie). Ludzie boją się ujawniać swoich słabości z prostego powodu - boją się, że ktoś w przyszłości może to wykorzystać przeciwko nim i uderzyć w słaby punkt.

 

A tak właściwie to jaki jest cel tego tematu?

Napisałeś "poznaj swojego demona!" i teraz 18 tys. użytkowników usiądzie, zrobi sobie retrospekcje, dajmy na to, że znajdzie powód swojej choroby, i co...? Powie "koniec, już jestem zdrowy"?

Chyba nie za wiele wiesz o chorobach/zaburzeniach psychicznych..

 

To tak jak założenie tematu "weź się w garść", "nie przesadzaj", "wymyślacie sobie, żeby być wyjątkowi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×