ile czasu brać leki?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

ile czasu brać leki?

przez khali 07 lut 2012, 13:11
jestem już po długiej lekoterapii i tak się zastanawiam po jakim czasie przestać brać leki,
nie jestem jeszcze w 100% wyleczony ale wydaję mi się że lepiej już nie będzie ,a nie jest
żle, nie wiem czy słuchać lekarza i brać leki jak długo będzie kazał czy zrezygnować samemu
i zobaczyć jak będę się czuł bez leków ,

nie chciałbym już się faszerować taką ilością chemii
propranolol
amitryptylina
sulpiryd
depakine
zolafren
who owns my heart?

ile czasu brać leki?

przez halenore 07 lut 2012, 15:34
No kochany! Teraz czujesz się w miarę dobrze, bo jesteś na tabsach. Pytanie, co będzie, gdy odstawisz?
Pytanie też, jaką masz diagnozę? Przy niektórych schorzeniach branie leków to dożywocie. Cukrzyk czy sercowiec nie może ich odstawić, bo tak sobie życzy.

Odstawiać tylko pod kontrolą lekarza, stopniowo, bo inaczej mogą być poważne problemy.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

ile czasu brać leki?

przez khali 08 lut 2012, 12:03
mam zdiagnozowane CHAD i zespół nerwic, ale będę chciał ze 2 tygodnie nic nie brać i zobaczyć co się będzie działo ze mną.
who owns my heart?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ile czasu brać leki?

przez linka 08 lut 2012, 22:41
No to powodzenia przy chdzie odstawiać sobie samemu leki - żeby zobaczyć jak to będzie :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ile czasu brać leki?

przez ladywind 08 lut 2012, 22:46
khali napisał(a):mam zdiagnozowane CHAD i zespół nerwic, ale będę chciał ze 2 tygodnie nic nie brać i zobaczyć co się będzie działo ze mną.

Absolutnie nie możesz przy CHAD odstawiać leków sam, poza tym przy tej chorobie leki trzeba brać stale.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

ile czasu brać leki?

przez linka 08 lut 2012, 22:52
Świadomość własnej choroby, mechanizmów jej działania oraz sposobów leczenia - lepiej zajmij się tym a nie bawisz się w psychiatrę-amatora.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

ile czasu brać leki?

przez eutymik 12 lut 2012, 01:35
Leki, które bierzemy zazwyczaj dają reakcje odstawienne - negatywne. Następuje nagły wzrost objawów, czjemy się źle. Kilka razy próbowałem odstawiać leki i pierwsze kilka dni było źle. Musisz przejść przez odstawienie i po tygodniu, dwóch wejść w stan bez leków - wtedy sam ocenisz swój stan, czy jest lepiej niż z lekami.
Powodzenia.
Mam internet, więc jestem !

ile czasu brać leki?

przez Amon_Rah 12 lut 2012, 03:53
eutymik, co Ty za bzdury wypisujesz. Przy zdiagnozowanym CHAD absolutnie NIE WOLNO odstawiac lekow! Zawsze sie to konczy katastrofa.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg