Co Wam dziś sprawiło radość?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez lojantka 05 lut 2015, 22:54
magnolia84, przecież napisałaś, że jest Ci wstyd ironicznie, no c'mon... tak, to odbijanie piłeczki, czyli odpowiadanie atakiem na atak lub inaczej 'odwracanie kota ogonem.' ja zresztą was nie atakowałam ani nie zależało mi na dyskusji, w pewnych przypadkach nie widzę jej sensu, wyraziłam tylko swoje gorzkie spostrzeżenie w nawiasie (żeby nikogo nie podjudzać)

tak, zgadzam się, że jest to swego rodzaju hipokryzja, ale jakie to ma znaczenie w kontekście tego, o czym była wasza rozmowa/wyszydzanka? jakby patrzeć na wszystko w szerszym ujęciu i odniesieniu, to nie można by niczego skrytykować tak naprawdę. wiesz o co mi chodzi przecież...

Argish, Boże, Boże, Boże(nko), widzisz i nie grzmisz
lojantka

przez Pieprz 05 lut 2015, 22:55
dobry trening, jestem z siebie zadowolony :yeah:
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez magnolia84 05 lut 2015, 23:03
lojantka, jak to ironicznie? Gdzie widzisz tam ironię? W przeciwieństwie do niektórych potrafię zrozumieć swój błąd i się przyznać. Skoro została już zwrócona uwaga, to pociągnęłam to dalej pisząc o hipokryzji. Gdzie tu widzisz odwracanie kota ogonem?

Uważasz, że w porządku jest zwracać uwagę na szyderę w przypadku tylko jednej grupy osób (zapewne bliższej sercu), a milczeć w przypadku innej? Bądźmy konsekwentni. Albo zwracamy uwagę na każdą szyderę, albo na żadną.
magnolia84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lojantka 05 lut 2015, 23:11
magnolia84, jesteś jednym wielkim kocim ogonem. tak, zauważyłam, że umiesz. to cecha rzadko spotykana wśród ludzi (na tym forum, to już w ogóle) i godna podziwu. akurat w przypadku gadki o wstydzie nie wyłapałam autentycznej chęci, zawsze istnieje jakiś margines błędu. przepraszam.

aaa, chyba, że chciałaś pociągnąć dyskusję już na nieco inne wody. nie wyłapałam (znowu), myślałam, że to jeszcze w ramach odpowiedzi na mój wcześniejszy zarzut. mój błąd.

co to znaczy 'zapewne bliższej sercu'? bywało różnie, w maturalnej chciałam amputować cycki, ale minęło, nie jestem żadnym transem :? weź się.
lojantka

przez magnolia84 05 lut 2015, 23:25
lojantka, jeżeli zwrócenie uwagi na niekonsekwencję postępowania nazywasz kocim ogonem, to rzeczywiście można to nazwać hipokryzją. Nie wiem kim jesteś, kim chciałabyś być i nie chcę w to wnikać. Już się biorę. za brzuch. Objadałam się. Zawsze wymiana poglądów sprawia, że załącza mi się apetyt :pirate:
Ostatnio edytowano 05 lut 2015, 23:28 przez magnolia84, łącznie edytowano 1 raz
magnolia84

przez acherontia-styx 05 lut 2015, 23:28
przepiękny storczyk od koleżanek z pracy :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez lojantka 05 lut 2015, 23:35
magnolia84, może moja narowistość nie pozwala mi dostrzec pewnych rzeczy, może faktycznie nie było kociego ogona. albo tak nim zamachałaś, że przestaję go widzieć. pewnie opcja nr dwa.
tamten komentarz pisałam już raczej z przymrużeniem oka, co nie? składam dwa nagie miecze na naszą wymianę zdań, bo chyba nie byłoby o czym dyskutować, jako że pewnie w gruncie rzeczy się zgadzamy światopoglądowo. mam nadzieję, że nie będziesz miała niestrawności.
lojantka

przez hobbyturysta 05 lut 2015, 23:36
czytanie postów cudnej lojantki sprawilo mi radosc
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez magnolia84 05 lut 2015, 23:41
lojantka, do następnego razu
magnolia84

przez Śmiercionauta 05 lut 2015, 23:45
Swoją drogą ciekawe, że buddyzm w odróżnieniu od chrześcijaństwa wyróżnia trzy rodzaje płci: mężczyzna, kobieta i kathoey.Taka małe wtrącenie do waszej dyskusji.

-- 05 lut 2015, 22:45 --

Swoją drogą ciekawe, że buddyzm w odróżnieniu od chrześcijaństwa wyróżnia trzy rodzaje płci: mężczyzna, kobieta i kathoey.Taka małe wtrącenie do waszej dyskusji.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Nez 06 lut 2015, 00:58
Portale, muzyka, kobiety, znajomi! :)

P.s. jestem Kathoey genetycznym - mam lateryzację skrzyżowaną i mój mózg działa w 50% jak kobiety i w 50% jak faceta - takie małe wtrącenie, że nie trzeba brać leków hormonalnych żeby być Kathoey coś czuję tutaj medialny zakłam.
Nez

przez wiejskifilozof 06 lut 2015, 14:02
Koleżanka lat 37, dostała rentę socjalną na 3 lata.

przez magnolia84 06 lut 2015, 15:04
słońce. Od razu odechciało mi się spać :)
magnolia84

przez zmęczona_wszystkim 06 lut 2015, 15:31
magnolia84 napisał(a):
Uważasz, że w porządku jest zwracać uwagę na szyderę w przypadku tylko jednej grupy osób (zapewne bliższej sercu), a milczeć w przypadku innej? Bądźmy konsekwentni. Albo zwracamy uwagę na każdą szyderę, albo na żadną.

A czy to nie zależy od rodzaju szyderstwa i kpiny? jest wiele żartów i o grodzkiej, i o narodowości, i o orientacjach, i wiele z nich mnie smieszy. ale czym innym jest fajny żart, a czym innym mówienie o kimś per "to", albo uporczywe określanie grodzkiej jako grodzkiego albo bęgowskiego. Tak samo jak sa żarty o narodowościach. Czym innym są pomysłowe żarty, a czym innym np. pełne pogardy dowcipasy o "polaczkach". Chyba mało kto uznałby za smieszne żarty o Polakach, w których ktoś uznawałby nas za kogoś gorszego, za "coś". I w tym upatruję różnicę :D żart żartowi nie jest równy.

Sortuj wg