Sekret - Rhonda Byrne

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Sekret - Rhonda Byrne

przez atb89 26 gru 2007, 22:36
http://ksiazki.wp.pl/katalog/ksiazki/ks ... ml?kw=4206
zachecam do przeczytania tej ksiazki. mozna do niej podejsc sceptyczniej ale jednak to co ona przekazuje nam w nas po czesci zostaje i teraz jak jestem na seronilu od 3 miechow to czuje i jestem pewien ze depresje mam za soba m.in dzieki tej ksiazce! cena 29zl ale w bilbiotece jakiejs miejskiej napewno bedzie.
Szczerze i od serca POLECAM!
atb89

przez dlugi 26 gru 2007, 22:50
Podziwiam za optymizm i pozdrawiam.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez atb89 26 gru 2007, 23:11
dlugi napisał(a):Podziwiam za optymizm i pozdrawiam.

A ja nalegam aby przeczytac ta ksiazke napewno zmienisz zdanie i sie zdziwisz :)
atb89

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dlugi 26 gru 2007, 23:27
Na pewno przeczytam ale z natury jestem ostrozny co do szybkich efektów wyjscia z depresji.
Trudno powiedzieć sobie samemu prawdę, gdy się ją zna.Kto wisiał nad przepaścią, powinien już umieć się huśtać.

przez nierzeczywista 26 gru 2007, 23:30
Szczególnie, kiedy wciąż bierze się leki...
black flowers blossom
feathers on my breath

przez dlugi 26 gru 2007, 23:32
Albo dopiero zaczyna sie je brać

przez takitam 12 sty 2008, 11:13
trzeba zaczac czytac wkoncu :D
Nie pójdziesz do przodu, ciągle patrząc w tył, twe marzenia w pył,
obrócą się momentalnie,
by tak nie było, wciąż nadzieją się karmie, wiem że jutro przyjdzie,
rozegrać kolejna partie.

przez Pstryk 12 sty 2008, 11:29
Hm, recenzja trochę mnie poirytowała - Masz w rękach Wielki Sekret, który odmieni każdą dziedzinę Twojego życia... :? nie ma czegoś takiego. Ale w coś wierzyć trzeba, więc nikt89, jeśli dla Ciebie to jest coś, co Cię uskrzydla - szanuję to i się tego trzymaj ;)
Pstryk

przez cinnamon_inspiration 12 sty 2008, 12:41
Po co kupować książkę, jak jest na ten temat film?

tu po angielsku (te znaczki na dole to hebrajskie tlumaczenie jakby co):
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=9

tu po rosyjsku:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=2

przez atb89 15 sty 2008, 23:20
ksiazka to nie film :dzizys:
atb89

Re: Sekret - Rhonda Byrne

przez Małyszka 11 mar 2009, 09:59
Do wszystkich chorych - trzeba zacząć coś robić, nawet na przekór sobie, choćby czytać, rozganiać na siłę te natrętne złe myśli, potem to samo wejdzie w krew - uwierzcie mi. A i polecam „Prawo przyciągania” Hicksów

przez laguna 11 mar 2009, 10:35
nie czytalam ale zytala znajoma, chodzi o to zeby myslec pozytywnie....... w wielkim skrocie;p i to ponoc bardzo sie sprawdza i ja siue z tym zgadzam w stu % ale ja mam problem z pozytywnym mysleniem :D

przez betty_boo 11 mar 2009, 15:37
dla mnie ta ksiązka to typowy amerykanski bestseller.nie polecam bo mozna sie rozczarowac tak jak ja.

przez LucidMan 11 mar 2009, 15:57
Do tego "Sekretu" podchodzę bardzo sceptycznie. Cytat z opisu:
Dowiesz się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – czy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem.
Książka usiłuje podać przepis na wszystko poprzez przywiązanie się do "ego" i rozdymanie go do wielkich rozmiarów. We wszystkich drogach mistycznych (których ja jestem zwolennikiem) mówią, aby uwolnić się od własnego ego i wznieść się do poziomu transcendentalnej świadomości. Ego jest źródłem wszystkich cierpień, to ono generuje lęk (boi się swojej zagłady), poczucie winy, żal (utożsamienie z przeszłością) itp. Tak więc w Sekrecie mamy sposoby jak zdobyć pieniądze, udany związek i zdrowie. Tym samym przywiązujemy się do pragnień. A co się dzieje kiedy zrealizujemy swoje pragnienie? Powstaje nowe.. Co się dzieje, gdy sukces, sława, pieniądze, towarzystwo znikają? Pojawia się cierpienie. W stanie wyjścia ponad ego, jest inaczej. Takie rzeczy jak sukces, udany związek przychodzą same i człowiek się z nimi nie wiąże. To samo, gdy odchodzą. Poza tym, żaden mistyk nie poda nigdy sposobu na jakiekolwiek korzyści świata zewnętrznego.. mowa jest tylko o własnym wnętrzu. Tak więc świadomość, samopoznanie, przebudzenie - przy tym pozostaje ;)

Pozdrawiam 8)
Lucid life

Sortuj wg