[Łódź]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[ŁÓDŹ-łódzkie] -Nowy wątek

przez paquarette 17 paź 2012, 19:41
oj tam oj tam, na pewno byś się uśmiała :D

btw. jak Wasze samopoczucie po spotkaniu? mam nadzieję, że chociaż ciut lepsze?

przez Keji 18 paź 2012, 18:02
Po spotkaniu ogólnie fajnie,a że teraz ataki dają w kość, to już inna sprawa i niestety nie ma to na to wpływu ;) A jak u Ciebie?
Keji

przez paquarette 19 paź 2012, 15:09
ja od poniedziałku idę na oddział dzienny na Przędzalnianą/Tuwima na psychoterapię, "czymta" kciuki (te u nóg też) żeby nie było o mnie nic w Wiadomościach niebawem...
mam wziąć swoje kapcioszki kubek i sztućce :D:D
mają nawet labradora do dogoterapii- gruby i wesoły niesamowicie, zaczepia wszystkich taka kluska :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Keji 19 paź 2012, 16:22
Nietypowa rzecz do zazdroszczenia, ale muszę przyznać, że jestem trochę jealous, też by mi się przydało ;) Czymam kciuki i nie puszczam, trzymaj się tam :*
Keji

przez paquarette 20 paź 2012, 14:51
napiszę niedługo jak tam jest, co się dzieje itd. czy dobre obiadki dają :D :D i jak pies ma na imię :)
Keji - mają jeszcze wolne miejsca żeby przyjmować na terapię, tylko nie wszystko się kwalifikuje.

WAŻNE!!
Gdyby ktoś z Was chciał się skontaktować z MOPZ, o którym mówiłam na spotkaniu, to przenieśli siedzibę - teraz są na Kilińskiego 232 przy ośrodku uzależnień < http://www.mopitu.pl/new_site/ > gdybyście chcieli się z nimi skontaktować, zadzwońcie na dyżurkę i proście o kontakt z interwencją kryzysową. :) :)

przez dead_end 20 paź 2012, 16:34
WAŻNE!!
Gdyby ktoś z Was chciał się skontaktować z MOPZ, o którym mówiłam na spotkaniu, to przenieśli siedzibę - teraz są na Kilińskiego 232 przy ośrodku uzależnień < http://www.mopitu.pl/new_site/ > gdybyście chcieli się z nimi skontaktować, zadzwońcie na dyżurkę i proście o kontakt z interwencją kryzysową. :) :)

a czy przenieśli się też tam lekarze o których mówiłaś? w sumie najwięcej zależy od ludzi a nie od miejsca.
no i powodzenia w nowym miejscu. ciekawe co myśli pies jak widzi tylu "dziwnych" ludzi. pewnie też chodzi na jakąś terapię ;)
who am I !?

przez paquarette 20 paź 2012, 18:16
czy jest tam lekarz - szczerze to nie wiem, czy maja kontrakt z NFZ, ale psycholodzy są Ci sami (byłam dzisiaj na wizycie ;) )
jeśli potrzebny lekarz to Pani Justyna Kopka - ona przyjmuje w przychodni na Gorkiego "Mavemedica"

pies (a właściwie to chyba suczka) ma pewnie 3 kategorie myśli:
- piłka (zabawa)
- jedzenie
- sen

:D

przez Keji 20 paź 2012, 18:53
- piłka (zabawa)
- jedzenie
- sen

i "SIKU!" :D

Ja się, emmm, terapeutyzuję przez pisanie, jako że na przyszły tydzień mam, uwaga, nowelę/opko gotyckie w nurcie współczesnym i całkiem pochłania to moje myśli. Niech się wali i pali, ja siedzę i piszę... Żadne lęki, ataki paniki, emetofobia czy deprecha nie mają prawa mi w tym procederze przeszkadzać, o.
Keji

przez paquarette 20 paź 2012, 19:09
Keji napisał(a):
- piłka (zabawa)
- jedzenie
- sen

i "SIKU!" :D

i siku, oczywiście, jak mogłam zapomnieć :D

Keji mozesz wytłumaczyć prostemu człowiekowi poniższe?
nowelę/opko gotyckie w nurcie współczesnym
emetofobia

jak juz będziesz sławna, to można poprosić Cię o autograf...? :D

przez Keji 20 paź 2012, 19:57
Emetofobia- zapraszam do mojego "ulubionego" tematu w dziale dla lękowców, tam jest wszystko jak na dłoni ;)
A opko gotyckie to jest praca domowa z polskiego (Uroki bycia na rozszerzeniu), czyli po prostu opowiadanie z pewnymi określonymi cechami i wyznacznikami charakterystycznymi dla powieści gotyckiej (Jak np. "Dracula" Stokera, "Mnich" Lewisa, "Upiór w operze" czy "Jekyll i Hyde"), tylko w ogóle to ma się dziać współcześnie i takie tam no :P Trochę roboty przy tym jest.

jak juz będziesz sławna, to można poprosić Cię o autograf...?

Ach, ach, no ba :lol: :lol:
Keji

przez paquarette 20 paź 2012, 21:56
czuję się mądrzejsza, ale czy mi lepiej z tym to bym nie powiedziała :D :P

przez apfelstrudel 21 paź 2012, 03:36
Keji napisał(a):Emetofobia- zapraszam do mojego "ulubionego" tematu w dziale dla lękowców, tam jest wszystko jak na dłoni ;)

Dla pocieszenia dodam, ze znajdujesz sie w zacnym gronie emetofobikow obok takich postaci jak

Charlie Brooke
Joan Baez
Jessica Craig
James Dean
Cameron Diaz
Regina Hall
Matt Lauer
Howie Mandel
Denise Richards
Frankie Sandford

:)

Mimo wszystko mam nadzieje, ze jakos Ci to wszystko z czasem powoli przejdzie ;)

Pozdrawiam ;)
Maciek
apfelstrudel

przez Keji 21 paź 2012, 12:05
A czytałam ;) I ponoć książę William :lol:

Z czasem to raczej nie, ale jak się za to znowu zabiorę to musi ;) Dzięki

Miłego dnia wszystkim życzę
Keji

przez paquarette 21 paź 2012, 20:55
jak tam minął Wam weekend? :)