[Tarnów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Tarnów]

przez Psycholog Tarnów 07 maja 2013, 22:15
Witam,
zapraszam do nowego Gabinetu Psychoterapii i Psychoedukacji przy ul.Krasińskiego 8 w Tarnowie.
http://www.gabinet-terapia.com

[Tarnów]

przez AGAK 10 maja 2013, 10:25
Cicicha napisał(a):Tamao
niestety do psychologa trzeba mieć skierowanie,powiem szczerze,chodzę na mostową do mgr Nowickiej-Mleczko i jeśli chodzi o terminy są dość odległe ( 3 może 4 miesiące) chociaż do niej pewnie najkrótsze bo dopiero co wróciła z macierzyńskiego więc nie powinno być aż tak daleko.ja do niej chodze już przeszło 2 lata i działa na mnie,tylko przez tą przerwe mi się pogorszyło:( ewentualnie jeszcze jest mgr Skrobot ale jego nie znam.Prywatnie nigdy nie byłam u psychologa ale napewno koło 100 zł trzeba liczyć za godzine.Grupowe terapie prywatne są tańsze bo ok 50-60 zł od wizyty 3 godzinnej. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.Ala

Czy ktos moglby mi polecic prywatnie jakiegos psychologa , dobrego? Naprawde potrzebuje z kims pogadac, nie radze sobie sama ze soba i jest coraz gorzej. Bardzo prosze o jakies namiary, dziekuje

Witam,mam informację o Poradni Leczenia Nerwic
pytacie o psychologa i leczenie nerwicy,
ja mogę polecic Poradnię Leczenia Nerwic - PROMEDIC CENTRUM PSYCHOTERAPII w Staszowie przy ul Mickiewicza 24- będzie pzryjmowac pacjentów od 1.06.2013r (obecnie do 30 maja Staszów Wschodnia 23),www.poradniapromedic.tk. W Promedic Poradni Leczenia Nerwic - tam przyjmmuje bezpłatnie 2 lekarzy psychiatrów ,w każdy poniedziałek do południa i jeszcze chyba wtorek jakis po południu , swietnie prowadzi pacjentów,potrzebne tylko ubezpieczenie,idziesz najpierw do lekarza,on diagnozuje i kieruje cie na psychoterapię,i za miesiąc znów masz wizyte u lekarza żeby sprawdzic twoje leczenie albo wczesniej jak ci leki nie graja,czy cos sie dzije złego,jest tam 2 psychologów,2 psychoterapeutów,przyjmuja pacjentów bezpłatnie,terapia indywidualna,terminy są 2 tygodniowe, warto skorzystać, przyjezdzają do tej poradni leczenia Nerwic z wielu miejscowości, w PROMEDIC przyjmuje tam też lekarz psychiatra dziecięcy i psycholog dziecięcy i terapeuci uzależnien. Jak ktoś nie jest ubezpieczony to mozna tez odpłatnie skorzystac z wizyty i psychoterapii, ale po co płacic, wystarczy zapisac sie do urzedu pracy i juz masz ubezpieczenie. Rejestrujesz sie telefonnicznie,tylko wszystko trzeba powiedzic ze chcesz do lekarza od nerwic i na psychoterapie,(bo jest jedna rejestracja do kilku poradni) wyznaczaja termin za 2,3 tyg max,a potem juz jak chodzisz na terapie to co 2 tyg masz spotkanie, spróbujcie może tam :D ,wiem ze troche jest km do Staszowa od tarnowa ale warto poswiecic troche czasu nawet jechac z rodzina(tez jest terapia dla rodzin) i poprawic cos w swoim zyciu . Powodzenia :D
Polecam

[Tarnów]

przez AGAK 10 maja 2013, 10:25
Cicicha napisał(a):Tamao
niestety do psychologa trzeba mieć skierowanie,powiem szczerze,chodzę na mostową do mgr Nowickiej-Mleczko i jeśli chodzi o terminy są dość odległe ( 3 może 4 miesiące) chociaż do niej pewnie najkrótsze bo dopiero co wróciła z macierzyńskiego więc nie powinno być aż tak daleko.ja do niej chodze już przeszło 2 lata i działa na mnie,tylko przez tą przerwe mi się pogorszyło:( ewentualnie jeszcze jest mgr Skrobot ale jego nie znam.Prywatnie nigdy nie byłam u psychologa ale napewno koło 100 zł trzeba liczyć za godzine.Grupowe terapie prywatne są tańsze bo ok 50-60 zł od wizyty 3 godzinnej. Życzę powodzenia w poszukiwaniu.Ala

Czy ktos moglby mi polecic prywatnie jakiegos psychologa , dobrego? Naprawde potrzebuje z kims pogadac, nie radze sobie sama ze soba i jest coraz gorzej. Bardzo prosze o jakies namiary, dziekuje

Witam,mam informację o Poradni Leczenia Nerwic
pytacie o psychologa i leczenie nerwicy,
ja mogę polecic Poradnię Leczenia Nerwic - PROMEDIC CENTRUM PSYCHOTERAPII w Staszowie przy ul Mickiewicza 24- będzie pzryjmowac pacjentów od 1.06.2013r (obecnie do 30 maja Staszów Wschodnia 23),www.poradniapromedic.tk. W Promedic Poradni Leczenia Nerwic - tam przyjmmuje bezpłatnie 2 lekarzy psychiatrów ,w każdy poniedziałek do południa i jeszcze chyba wtorek jakis po południu , swietnie prowadzi pacjentów,potrzebne tylko ubezpieczenie,idziesz najpierw do lekarza,on diagnozuje i kieruje cie na psychoterapię,i za miesiąc znów masz wizyte u lekarza żeby sprawdzic twoje leczenie albo wczesniej jak ci leki nie graja,czy cos sie dzije złego,jest tam 2 psychologów,2 psychoterapeutów,przyjmuja pacjentów bezpłatnie,terapia indywidualna,terminy są 2 tygodniowe, warto skorzystać, przyjezdzają do tej poradni leczenia Nerwic z wielu miejscowości, w PROMEDIC przyjmuje tam też lekarz psychiatra dziecięcy i psycholog dziecięcy i terapeuci uzależnien. Jak ktoś nie jest ubezpieczony to mozna tez odpłatnie skorzystac z wizyty i psychoterapii, ale po co płacic, wystarczy zapisac sie do urzedu pracy i juz masz ubezpieczenie. Rejestrujesz sie telefonnicznie,tylko wszystko trzeba powiedzic ze chcesz do lekarza od nerwic i na psychoterapie,(bo jest jedna rejestracja do kilku poradni) wyznaczaja termin za 2,3 tyg max,a potem juz jak chodzisz na terapie to co 2 tyg masz spotkanie, spróbujcie może tam :D ,wiem ze troche jest km do Staszowa od tarnowa ale warto poswiecic troche czasu nawet jechac z rodzina(tez jest terapia dla rodzin) i poprawic cos w swoim zyciu . Powodzenia :D
Polecam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Tarnów]

przez DżejnRołs 03 gru 2013, 01:15
Witam. Żyje ktoś na tym forum Tarnowskim?
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

[Tarnów]

przez palula88 08 gru 2013, 16:23
Ja rowniez z Tarnowa. Czy mozecie oolecic mi dobrego psychologa na fundusz? Jaki jest koszt wizyty prywatnie w Tarnowie? Jak wyglada pierwsza wizyta, jezeli idziemy z podjerzeniem nerwicy lekowej?

[Tarnów]

przez Inga_beta 16 sty 2014, 18:59
Widzę że na tym forum są jakieś osoby z Tarnowa. Ja też jestem z Tarnowa ale na terapię jeżdże do Krakowa.

[Tarnów]

przez Niktita 16 sty 2014, 22:06
Ja jestem z TARNOWA!!! Jednak zepsułem zapewne wam cały wątek swoją obecnością :-| .

-- 16 sty 2014, 22:07 --

Zaraz... Czy ktoś z was uczęszczał na terapię do pana doktora Bardela na Mostowej, nieopodal Liceum Medycznego?

-- 16 sty 2014, 22:17 --

Inga_beta napisał(a):Widzę że na tym forum są jakieś osoby z Tarnowa. Ja też jestem z Tarnowa ale na terapię jeżdże do Krakowa.

Na psychodynamiczną u doktora Curyły?
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

[Tarnów]

przez Inga_beta 24 sty 2014, 10:48
Nie, nie do doktora Curyły

[Tarnów]

przez DżejnRołs 06 lut 2014, 02:01
Niktita, ciezko sie do niego dostac..
"W życiu piękne są tylko chwile"||••
Obrazek

[Tarnów]

przez Inga_beta 18 kwi 2014, 13:46
Chodził ktoś może do Justyny Nykiel Nowak?

[Tarnów]

przez Adekwatna 01 lip 2014, 21:34
Raźniej przy tylu osobach z Tarnowa.
Witam.
Ja chodzę do Justyny Nykiel Nowak, jest w porządku, 60 zł za sesję. Ale ja osobiście nie czuję się lepiej. Jednak prawdopodobnie jest to moja wina.

[Tarnów]

przez Inga_beta 02 lip 2014, 15:26
To nie jest twoja wina.

Długo już chodzisz?

[Tarnów]

przez Adekwatna 02 lip 2014, 20:32
Od końca stycznia jakoś.
Moja, bo tkwię w takim błędnym kole. Ona mi bardzo pomaga, miła kobieta, można z nią porozmawiać. Na jakikolwiek temat. Nie krępujesz się w gabinecie, kobieta bardzo emocjonalna. Jak zobaczy, że bardzo Cię coś boli to sama prawie zaczyna płakać. Myślę, że to plus, troszczy się o pacjentów. Ogólnie, ja nie jestem katoliczką, jak to niektórzy psychologowie robią, tak ona mnie nie próbowała nawracać i chwała. Jak dla mnie jest w porządku zazwyczaj, po wyjściu czuję się lepiej, jakoś inaczej. No i tak jakby udało jej się odblokować moje emocje, dlatego wydaje mi się, że jest godna polecenia. Niestety każdy jest inny i to co mi odpowiada może kogoś innego drażnić, dlatego trzeba spróbować.

[Tarnów]

przez xixixi 02 lip 2014, 21:14
hej wszystkim, również się do niej zapisałem , mam też nieciekawe stany lękowe i problemy fizyczne okazuje się że tez, i mam nadzieje, że jakoś mi pomoże

Sortuj wg