[Jelenia Góra ] Zgorzelec i okolice

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Jelenia Góra ] Zgorzelec i okolice

przez olek550 29 sty 2011, 11:04
Witam.Własnie sie zarejestrowalem.Jestem ze Zgorzelca.Mam dzis wolny dzien tylko dla siebie bardzo chce mi sie pogadac wylac z siebie swoje slabosci uslyszec, że jutro jest czyste nieskalane ludzkimi grzechami,a moze uda sie komus niechcacy wskrzesic w mym sercu nadzieje.

przez kawe_prosze 06 lut 2011, 23:19
Jelenia Góra
Ktoś brał lub bierze udział w terapii na Ogińskiego?

przez kreatywna,30 15 kwi 2011, 10:01
Ja jestem z Karpacza :) chodziłam na terapię do jeleniej do psychiatry Czesławy Gierczak, wg mnie rewelka! Tylko wizyty strasznie drogie :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Annea 31 sie 2011, 21:50
Ja jestem z Jeleniej Góry.

przez skohinka 18 wrz 2011, 13:47
Moj dom rodzinny jest w Jeleniej górze.
Codziennie pytam, czy kiedyś to się skończy
I nienawidzę słów: "Nic nas nie rozłączy"

przez AnonimowyAdrian 13 lis 2011, 03:26
Tez jestem z jeleniej

przez Gunia76 21 kwi 2012, 10:32
Widzę, że watek zasnął. Czy też wszyscy z Jeleniej i okolic już zdrowi? Jestem tu nowa zdiagnozowane mam zaburzenia adaptacyjne i depresyjno-lękowe. Jestem z okolic Jeleniej Góry i chętnie z kimś pogadam.
http://www.nerwica.com/post918275.html#p918275 TO WŁAŚNIE JEST MOJA HISTORIA

przez tahela 06 wrz 2012, 07:59
a ja Wałbrzych w sumie niedaleko mozna by podskoczyyc jak byc , ja jestem kotka to taka tylko dygreja do powietrznego
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Kaszpirowski 04 paź 2012, 14:48
Jelonka - chętny kto na spotkanie.?
"Ani kroku wstecz!"
zbanowany

przez friday83 28 paź 2012, 22:22
ja z wałbrzycha ale czasami również i jelonka :smile:

przez Michał23 11 lis 2012, 00:40
Gryfów a więc do Jelonki raptem kilka większych kroków ;p

przez tomakin 23 lut 2013, 10:15
O, wskrzeszę martwy temat.

Jakiś czas temu cierpiałem na dość silną nerwicę lękową, wyleczyłem się z niej (szczegóły w linku w podpisie), ale została niestety lekka agorafobia. Dla tych co nie słyszeli - zaburzenie, w którym lęk pojawia się w momencie oddalania się od miejsca zamieszkania (nie jest to, wbrew powszechnej opinii, lęk przed otwartymi przestrzeniami). Prawdopodobnie utrwaliło mi się to na zasadzie bodziec - reakcja, miałem kilka silnych ataków paniki w środkach komunikacji (w tym jeden kilkugodzinny w Warszawie) i organizm zaczął to kojarzyć z zagrożeniem. Obecnie oddalam się na 50-100 km, ale dalej jest to dla mnie pewien stres.

Może jest ktoś z Jeleniej Góry z podobną przypadłością - to paskudna choroba, znajoma przez 3 lata z domu nie wychodziła, można pół życia stracić przez to, że człowiek nie jest w stanie podróżować (w niektórych przypadkach nawet na drugi koniec miasta odwiedzić znajomych). Chętnie pomogę takiej osobie (i sobie przy okazji też), "lek" na agorafobię jest bardzo prosty - trzeba powoli, stopniowo oddalać się coraz bardziej i bardziej, robiąc coraz dłuższe wycieczki, w miarę możliwości łącząc je z jakimiś przyjemnymi bodźcami, wtedy organizm na zasadzie terapii behawioralnej zaczyna kojarzyć podróże z czymś przyjemnym. Idealne rozwiązanie to wycieczki na basen, albo jeszcze lepiej do akwaparku, gdyż pływanie relaksuje i obniża poziom stresu, przez co organizm automatycznie kojarzy odległość ze spokojem i odstresowaniem, ale równie dobrze można jeździć na koncerty, filmy 3D - wszystko, co sprawia komuś przyjemność. Nie będę ukrywał - chodzi mi głównie o koszty paliwa :D Od dłuższego czasu próbuję zabrać się do takiej sesji wyjazdowej, żeby pozbyć się resztek agorafobii, ale powstrzymuje mnie kasa.

Jeśli są chętni - zapraszam. Mam samochód, zrzucamy się na pół na paliwo i jeździmy.

ps. jeśli ktoś chce się po prostu spotkać żeby pogadać, nie ma problemu. Zachęcam do zerknięcia na stronkę w podpisie - to co tam opisałem naprawdę działa, kilkanaście osób już wyszło z nerwic i depresji dzięki temu co tam opisałem, chętnie podzielę się doświadczeniami "na żywo".

przez Agent Orange 14 kwi 2013, 19:21
Cześć, jestem z Jelonki. miło, że te okolice mają swój kąt na forum.
Będzie lepiej.

przez kalikali1 19 sie 2013, 21:52
Hej :)
Jestem z Jeleniej Góry,chętnie porozmawiam z jakąś miłą dziewczyną z jelonki lub okolic,może być nawet spotkanie w cztery oczy.Myśle że nie ma nic lepszego bo zdrowy człowiek nas tak nie zrozumie jak my sami.
Głównie dokucza mi fobia społeczna,więc jeśli jest jakaś chętna dziewczyna chciała by porozmawiać czy tam nawet się zapoznać ŚMIAŁO pisać na PRIVA :)
Pozdro i liczę że ktoś się odezwie :lol:

Sortuj wg