[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez polakita 03 gru 2010, 17:38
Złożyłam właśnie wypowiedzenie.... 12 lat pracy w jednym miejscu, o dużo za długo. Nie mam nic nagrane, ale myślę że jakoś to będzie...

[Dodane po edycji:]

namiestnik napisał(a):A czujesz się tak jak masz w diagnozie?

To jest bardzo dobre pytanie.
Nie, nie czuję się 100% "normalna" czy też "niezaburzona" ale nie da się ukryc że moje zaburzenia, jeżeli je mam, nie zakłócają mi bardzo codziennego zycia - pracuję, rozwijam zainteresowania, spotykam się ze znajomymi itp. Do czego się przyznaję najbardziej - to osobowość lękowa - albo fobia społeczna, nie wiem jak to nazwać, lęk od dziecka tak we mnie wnikł, że stał się częścią mnie, i myślę że gdyby nie to, moje życie wyglądałoby trochę inaczej niż obecnie... ale nie jest też bardzo źle, myślę że ograniczenia są po to żeby je przekraczać, a nasze słabości mogą być zaletą... bo uczą nas szukać drogi wyjścia :) mnie to zaprowadziło do Kościoła, i nie żałuję... gdyby nie Bóg, być może nie widziałabym sensu życia...

przez Robanix 03 gru 2010, 19:19
A zatem do zobaczenia po Nowym Roku 8) ...
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez C(c)złowiek 05 gru 2010, 09:31
Widze ze spotkania calkowicie zamarły :/ az nie chce mi sie wierzyc zeby nie bylo choc jednej aktywnej osoby ktora by ruszyla sie z miejsca i dala bodzec do spotkania. Eh... :/ porażka. Tak nie może być moi mili !!! Mamy jeszcze troche niedziel w tym roku 2010. Proponuje wiec spotkanie wczesniej, a wiec 19 grudnia!!!! Jak zwykle przed chinczykiem. Chyba ze moglibysmy sie przejsc na kregle, to niech pojawia sie tu wpisy to trzeba bedzie wczesniej zarezerwowac stolik i tor. Pozdrawiam wszystkich. :)

NAJBLIZSZE SPOTKANIE: 19 grudzien, godz. 15. chinczyk, pl. Zbawiciela. :D
"Żyjemy w świecie przyjemności pozbawionych radości" ;) Erich Fromm
GG: 5365347

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez namiestnik 05 gru 2010, 10:31
To ja jestem za - ale bez kręgli!

przez scroll 05 gru 2010, 14:23
Ja będę 19-go. Mogę też przejść się wcześniej na kręgle.

-> Polakita

"Nie, nie czuję się 100% "normalna" czy też "niezaburzona" ale nie da się ukryc że moje zaburzenia, jeżeli je mam, nie zakłócają mi bardzo codziennego zycia - pracuję, rozwijam zainteresowania, spotykam się ze znajomymi itp. Do czego się przyznaję najbardziej - to osobowość lękowa - albo fobia społeczna, nie wiem jak to nazwać, lęk od dziecka tak we mnie wnikł, że stał się częścią mnie, i myślę że gdyby nie to, moje życie wyglądałoby trochę inaczej niż obecnie... ale nie jest też bardzo źle, myślę że ograniczenia są po to żeby je przekraczać, a nasze słabości mogą być zaletą..."

Wg mnie nie masz żadnych zaburzeń osobowości; miałaś kiedyś epizody lęku napadowego, ale z tego co piszesz teraz jest ok, więc i pani w przychodni orzekła, że jesteś zdrowa. Jak dla mnie masz syndrom DDA/DDD, co nie jest klasyfikowane jako choroba. Przypominasz mi niektóre osoby z mojej grupy terapeutycznej. Podobne z was marudy ;)
scroll

przez Anja01 05 gru 2010, 15:24
Zapraszam ----> http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... skiej.html

A ja, jak zapowiedziałam, zobaczę się z wami po Nowym Roku. Ale nie, jak to sugerował Cczłowiek, z braku niedziel :P I może wtedy i o kręglach pomyślę...
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez C(c)złowiek 05 gru 2010, 21:24
No dobrze to widze ze kregle moga teraz nie wyjść... zreszta ja nie wiem gdzie są dobre kregielnie, to wiedza Anja i scroll. Takze czekam od nich na propozycje jakby ktos chcial na kregle. A najwyzej na kregle pojdziemy wszyscy razem no Nowym Roku. W 2011. Takze do zobaczenia na spotkaniu. namiestnik, - a Ty nas poznasz?

przez Robanix 05 gru 2010, 22:16
Ja tu chodzę na kręgle:
http://www.kregielnia-saska.pl/
Co do 19 grudnia, to się zobaczy 8) .
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

przez refren 05 gru 2010, 23:50
Hej,
19 - ego znowu mi wlepili grafik na wieczór i w sobotę też :/ :/ :/ :/ Jednak chętnie bym zrobiła jakieś spotkanie przedgwiazdkowe czyli w wydaniu świątecznym. Czy pisalibyście się w tygodniu, 14 lub 15 lub 16 - ego grudnia? Po południu oczywiście.
refren

przez namiestnik 06 gru 2010, 10:37
Panna_Modliszka napisał(a):namiestnik, boisz się kulek? :P

Baaaa

kulki niebezpieczna rzecz. :)
A tak serio to chętnie, ale szkoda mi kasy teraz. :)

przez polakita 06 gru 2010, 11:13
ja bym się chętnie zobaczyła, z tym że pracę kończę późno dopiero o 17:30 a potem często mam zajęcia - w ramach karty Multisport (tak tak to kryptoreklama ;) ) więc sporo dni mam zajętych ale najbardziej mi pasuje środa. Ewentualnie wtorek po 20. W niedzielę jestem zajęta od 16:15 do 17:30 na dalekiej Woli.

Można by pójść gdzieś na Starówkę, jest pięknie oświetlona (chyba że ktos nie lubi kiczu hihi) na kawę czy coś. Albo do Pizza Hut. Jest też jarmark na rynku, nie wiem czy widzieliście?

scroll napisał(a):Wg mnie nie masz żadnych zaburzeń osobowości; miałaś kiedyś epizody lęku napadowego, ale z tego co piszesz teraz jest ok, więc i pani w przychodni orzekła, że jesteś zdrowa. Jak dla mnie masz syndrom DDA/DDD, co nie jest klasyfikowane jako choroba. Przypominasz mi niektóre osoby z mojej grupy terapeutycznej. Podobne z was marudy ;)

Scroll, dzięki za diagnozę, w sumie dla mnie cenne dowiedzieć się jak mnie widzą inni :D Z tym że nie jestem z rodziny alkoholików, natomiast z rozbitej - tak.

przez agusiaww 06 gru 2010, 12:10
Doti Wawa, napisze Ci na pw wiadomosc, moze bysmy poszly w tygodniu na kawke :yeah: np do mnie :mrgreen:
Mnie tez nie bedzie, takze juz Wam zycze udanych, cieplych spotkan i duzo prezentow pod chionka :mrgreen: :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez C(c)złowiek 06 gru 2010, 13:09
refren napisał(a):Hej,
19 - ego znowu mi wlepili grafik na wieczór i w sobotę też :/ :/ :/ :/ Jednak chętnie bym zrobiła jakieś spotkanie przedgwiazdkowe czyli w wydaniu świątecznym. Czy pisalibyście się w tygodniu, 14 lub 15 lub 16 - ego grudnia? Po południu oczywiście.

Mi w tych dniach pasuje tylko 15 grudnia. Szkoda ze nie mozesz 19 grudnia przyjsc. To co myslicie o 15 grudnia jako o terminie spotkania???

przez polakita 06 gru 2010, 13:58
ja jestem za i jestem za zmianą miejsca imprezy ;) Chińczyk jest spoko ale jest jeszcze parę fajnych miejsc w Wawie ;)

Sortuj wg