[Warszawa] Nasza Stolica

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

Re: [Warszawa] Nasza Stolica

przez love_caffeine 22 wrz 2010, 22:07
He he, widzisz mnie z okna? Może kiedyś na siebie wpadniemy. :smile:
...I'll be there as soon as I can, but I'm busy mending broken pieces of the life I had before...
...There's nowhere left to hide, in no one to confide, the truth burns deep inside and will never die...

przez Anja01 22 wrz 2010, 23:19
Ja co niedzielę jeżdżę do Wa-wy do kościółka, jak jest ładna pogoda to mogę do tej 15-tej poczekać na was.
Wojownik Światła, nadal w mroku

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez agusiaww 23 wrz 2010, 15:21
W niedziele bedzie jakies spotkanie, gdzie i o ktorej, bede w centrum to moge wpasc :mrgreen:
Ja faceta nie szukam, mam juz swojego takze moge przyjsc wylacznie kolezensko :lol: 8)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez refren 23 wrz 2010, 15:35
ad "Ja faceta nie szukam, mam juz swojego takze moge przyjsc wylacznie kolezensko" - Trudno agusiaww, jakoś to zniesiemy, chociaż nuda... :mrgreen: A tak serio, to spotkania mają przecież charakter koleżeński (chyba, że coś przeoczyłam).
Czy ja dobrze rozumiem, że mowa o najbliższej nd, 26.09? Naprawdę będziecie, bo muszę jutro ustalić grafik na ten tydzień?
refren

przez agusiaww 23 wrz 2010, 16:19
Refren roznie to bywalo :lol: 8) dlatego ja wole od razu jasno powiedziec, zeby byla jasnosc.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Anja01 23 wrz 2010, 18:08
Ja będę rano na Puławskiej jak co niedziela więc mogę poczekać na was. Może u chińczyka na Pl. Zbawiciela? Jedzenie tańsze i lepsze niż w ostatniej knajpce a i więcej miejsca dla długonogich ;) o 15?

Jeg har makt til og drepe og a gi liv, odelegge og fornye. Hvem er jeg? Jeg er kjaerlighet

przez Anja01 23 wrz 2010, 21:20
Super! Zjem rybę z oczami :brawo:

przez refren 24 wrz 2010, 00:15
Mi niestety już ustalili grafik na tę niedzielę w pracy: 15-22. :evil: (Cieszcie się ludzie z wolnej niedzieli, cieszcie się lu....)
refren

przez majkel 24 wrz 2010, 09:09
A ja napisze tak:nie będę żonglował loginami,ale kilka osób stąd tylko na początku wydaje się sprawiać wrażenie zainteresowania znajomością.Nie chodzi o wdanie się w relacje partnerskie tylko zwykłe porozmawianie od czasu do czasu.Na paru osobach się zawiodłem,bowiem nie raczyli nic odpisać,lub tez olały po prostu.Ja dlatego odpadam i lecę Sobie do Szwecji.Pozdrowienia dla prawdziwych :smile:

[Dodane po edycji:]

majkel napisał(a):A ja napisze tak:nie będę żonglował loginami,ale kilka osób stąd tylko na początku wydaje się sprawiać wrażenie zainteresowania znajomością.Nie chodzi o wdanie się w relacje partnerskie tylko zwykłe porozmawianie od czasu do czasu.Na paru osobach się zawiodłem,bowiem nie raczyli nic odpisać,lub tez olały po prostu.Ja dlatego odpadam i lecę Sobie do Szwecji.Pozdrowienia dla prawdziwych :smile:
Jeszcze tylko napiszę kim jest dla mnie taki prawdziwy prawilniak: to osoba,która napisze Ci bądź powiem co jest nie halo,zwróci na coś uwagę,zakomunikuję np:nie mam czasu,nie pisz do mnie,nie chcę z Tobą gadać.Jak dla mnie to lepsze niż "głucha cisza".Nie znoszę osób co uśmiechają się jak na pokaz,udają,ze wszystko w porządku,są bardzo miłe,a jak kogoś nie ma to z kimś innym potrafią obrobić za przeproszeniem temu komuś dupę.Przy tym uważać się mogą za pępek świata-tak niech pisze,niech mi da najwięcej,a jak sam ma kłopoty lub zwyczajnie chcę porozmawiać to już "bez odbioru"Eh Warszawo Warszawo :roll:

przez Anja01 24 wrz 2010, 11:41
Jedni pracują, inni się obrażają... To kto w końcu będzie? :(

przez scroll 24 wrz 2010, 16:50
majkel napisał(a):A ja napisze tak:nie będę żonglował loginami,ale kilka osób stąd tylko na początku wydaje się sprawiać wrażenie zainteresowania znajomością.Nie chodzi o wdanie się w relacje partnerskie tylko zwykłe porozmawianie od czasu do czasu.Na paru osobach się zawiodłem,bowiem nie raczyli nic odpisać,lub tez olały po prostu.Ja dlatego odpadam i lecę Sobie do Szwecji.Pozdrowienia dla prawdziwych :smile: Jeszcze tylko napiszę kim jest dla mnie taki prawdziwy prawilniak: to osoba,która napisze Ci bądź powiem co jest nie halo,zwróci na coś uwagę,zakomunikuję np:nie mam czasu,nie pisz do mnie,nie chcę z Tobą gadać.Jak dla mnie to lepsze niż "głucha cisza".Nie znoszę osób co uśmiechają się jak na pokaz,udają,ze wszystko w porządku,są bardzo miłe,a jak kogoś nie ma to z kimś innym potrafią obrobić za przeproszeniem temu komuś dupę.Przy tym uważać się mogą za pępek świata-tak niech pisze,niech mi da najwięcej,a jak sam ma kłopoty lub zwyczajnie chcę porozmawiać to już "bez odbioru"Eh Warszawo Warszawo :roll:

Majkel, napisz mi na priva o kogo chodzi :twisted:
scroll

przez majkel 24 wrz 2010, 17:23
Ja nie chcę wprowadzać chorej atmosfery.Nie mam zamiaru zepsuć Wam spotkania.Z inna myślą napisałem co napisałem.Po prostu jesteśmy osobami z nerwicą,więc wydaje mi się,że bardziej odczuwamy niż zwykły Kowalski.Chciałem tylko zwrócić uwagę,aby traktować się w porządku,tak jak przystało na dobrego człeka.Ja rozumiem,że różni są ludzie,dlatego mamy komunikację.Rozumiem,że ktoś bardziej lubi tego czy tamtą.Jako nerwicowcy mamy cenny dar:Wyczucie.A ja proszę jedynie o "grę w otwarte karty".A żeby żyło się lepiej :mrgreen:

przez Anja01 24 wrz 2010, 18:52
Teraz to dopiero naplątałeś... Nieważne. I nie każdy ma nerwicę (np. ja). Czyli nikogo nie będzie? Trudno. Może następnym razem.

przez Anja01 25 wrz 2010, 21:22
Zbieram się spać a jutro nie będę miała okazji sprawdzić postów, co oznacza, że nie wiem czy ani kto będzie więc może lepiej przełóżmy to na 'zatydzień'. Dobranoc :papa:

Sortuj wg