[Poznań] Poznań...okolice...

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez Luluu 12 sty 2014, 14:46
maciekpoznan napisał(a):I kurde za późno przeczytałem :( Ja to zawsze się obudzę nie w porę ... :P

Spokojnie, za tydzień też na pewno będzie spotkanie więc możesz śmiało wpadać.

Mam nadzieję, że pojawi się również mój sympatyczny towarzysz Emi z wczorajszego spotkania. :D

-- 17 sty 2014, 00:57 --

Na sobotę (18 stycznia) planowane jest spotkanie na godzinę 18-19 (jeszcze w trakcie ustalania). Oczywiście zbiórka pod pręgierzem. Serdecznie zapraszam! xD

przez Asmo 18 sty 2014, 05:34
Jako, że post Lulu nie został podbity, tylko dopisało do poprzedniego to podbiję. Co prawda pisane na last minute bo dziś już sobota ale może ktoś się skusi.
Dziś na godzinę 18:00 planowane jest spotkanie w pubie Van Gogh. Będzie kilka osób ale mogą zsypywać się w ratach. Postaram się być gdzieś na 17:45. Nie wiem czy ktoś jeszcze zdąży na tą godzinę, w każdym razie czy ja czy ktoś inny będzie wcześniej ode mnie to znakiem rozpoznawczym będzie biała kartka na stole.
F31 - wredna suka!

Lit 750mg
Venlafaksyna 300mg
Lamotrygina 200mg
Kwetiapina 50mg
Xanax, Clonazepam (sometimes)

przez Ziomal4321a 19 sty 2014, 19:44
Up, nie widziałem wątku, może w środku tygodnia jakieś spotkanie?>
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez katanka 28 sty 2014, 18:31
Hej,
korzystał ktoś z Was z pomocy psychiatrycznej w Jeżyckim Centrum Zdrowia Psychicznego?
Dziękuję za jakiekolwiek opinie
Pozdrawiam

przez Patrykos 09 lut 2014, 11:56
Nie chciało mi się wertować całego tematu. Więc wybaczcie jeżeli propozycja już padła. Jestem z grona osób które najlepiej czują się w stadzie :) ^^.

Więc może zrobimy sobie jakieś spotkanko integracyjne przy szejku z Maka? :D
5 ZASAD BAJKOWEGO ŻYCIA by Patrykos :)
Zasada #1 - Zero rozkmin!!! Zasada #2 - Pozytywne nastawienie!!! Zasada #3 - Każdy dobry uczynek wraca Zasada #4 - Uśmiechem witaj każdy dzień Zasada #5 - Sobą bądź, i nie patrz na innych!!

przez SweetNovember... 09 lut 2014, 18:41
Heja, w przyszłą sobotę (15.02.2014) zapraszamy na wspólne spotkanie :D Czy tradycyjnie jakiś pub, czy coś innego to się na miejscu już dogada. Zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na Starym Rynku. Na początku będzie nas zapewne parę sztuk (palce jednej ręki ;)), a po godz 21 dołączy jeszcze z pięć, sześć osób. Tak więc jeśli ktoś nie lubi większych grupek, lub wręcz przeciwnie lubi, to do jednego i drugiego będzie okazja ;)

Jakby się ktoś wahał to wspomnę, że bardzo łatwo się można zintegrować, grupa nie jest zamknięta (ja sam jakiś rok temu bez problemu dołączyłem), spotkania są w luźnej spontanicznej atmosferze, można pogadać praktycznie o wszystkim, można gadać dużo, mało lub po prostu tylko słuchać :smile:

Rozpoznać nasz pod pręgierzem też będzie można bez problemu, ktoś z nas pomacha białą kartka o 19:00, ale jakby ktoś się bał że przeoczy, czy jakieś inne wątpliwiości to śmiało można napisać do mnie PW, czy też tutaj w wątku, to się dogada itp.
Sara: Nelson, do you want to be my November ?
Nelson: Yes...

przez Luluu 10 lut 2014, 07:00
Potwierdzam wszystko co mówi SweetNovember i sama też będę obecna. :D

Patrykos: Narobiłeś mi straszliwej ochoty na szejka z Maca! xD

przez pinacolada10 12 lut 2014, 15:04
Można dołączyć do wątku? Może znajdzie się osoba z wlkp? Do pogadania na luzie o wszystkim?

przez Nortt 13 lut 2014, 00:34
hmm postaram się zajrzeć, myślę że do tego czasu zdążę wzionąsc prysznic......
Nortt

przez SweetNovember... 13 lut 2014, 01:58
pinacolada10 wpadnij na spotkanie, tam można pogadać praktycznie o wszystkim - tak jak piszesz ;)

Nortt wlatuj, wlatuj, dawno nie byłeś :great:

przez pinacolada10 15 lut 2014, 00:09
nie jestem z poznania. W miarę wolnego czasu kiedyś wpadne dzieki za zaproszenie. Pozdrawiam

przez guernone 15 lut 2014, 01:24
SweetNovember... napisał(a):Heja, w przyszłą sobotę (15.02.2014) zapraszamy na wspólne spotkanie :D Czy tradycyjnie jakiś pub, czy coś innego to się na miejscu już dogada. Zbiórka o 19:00 pod pręgierzem na Starym Rynku. Na początku będzie nas zapewne parę sztuk (palce jednej ręki ;)), a po godz 21 dołączy jeszcze z pięć, sześć osób. Tak więc jeśli ktoś nie lubi większych grupek, lub wręcz przeciwnie lubi, to do jednego i drugiego będzie okazja ;)

Jakby się ktoś wahał to wspomnę, że bardzo łatwo się można zintegrować, grupa nie jest zamknięta (ja sam jakiś rok temu bez problemu dołączyłem), spotkania są w luźnej spontanicznej atmosferze, można pogadać praktycznie o wszystkim, można gadać dużo, mało lub po prostu tylko słuchać :smile:

Rozpoznać nasz pod pręgierzem też będzie można bez problemu, ktoś z nas pomacha białą kartka o 19:00, ale jakby ktoś się bał że przeoczy, czy jakieś inne wątpliwiości to śmiało można napisać do mnie PW, czy też tutaj w wątku, to się dogada itp.

Hej, jestem zainteresowany wypadem w sobotni wieczór. Proszę napisz na PW, czy mógłbym jeszcze dołączyć.
Nie jestem z Poznania, ale od czasu do czasu tutaj przebywam. Obecnie przyjechałem na kilka dni, także chętnie spędziłbym parę godzin z Wami.
Nie wiem o której będę wolny, zależy od tego jak się w pracy wyrobię z czasem ;)
Proszę o PW i pozdrawiam.
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

przez SweetNovember... 15 lut 2014, 03:10
guernone, hej to jak się nie wyrobisz na zbiórkę to najlepiej idź od razu (po 19:00) do pubu Van Gogh (ul.Żydowska 12), bo tam pójdziemy. Zawsze siedzimy na dole, przy barze są schody, zresztą pub jest mały, a na naszym stole będzie leżała biała kartka. Sposób się sprawdza, więc bez problemu rozpoznasz ;)

przez guernone 15 lut 2014, 09:26
Okey, postaram się być na 19, ale w razie czego nie czekajcie na mnie zbyt długo oczywiście ;)
do zobaczenia
F31.3 F60.3
lamotrygina 200 mg
paroksetyna 40 mg

Sortuj wg