[Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

przez moczymordka 30 kwi 2008, 19:30
łomatko...
ludzie dajcie sobie juz spokój.

przez Matylda 01 maja 2008, 15:45
Majowy deszcz przeleciał,ochłodziło się.Siedzę w domu i czekam na moich najbliższych,słuchając muzyki.A Wy co robicie? ;)
Jestem jaka jestem

przez Pstryk 01 maja 2008, 20:03
Wczoraj wieczorkiem przyjechałam do Katowic. Dzisiaj byczę - nic nie robię :mrgreen: Dosłownie. Mam nadzieję, że jutro pogoda dopisze i rowerek wypali. Matylda co powiesz na przejażdżkę :?:
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomoc odnosnie terapeuty Katowice/Chorzów

przez MelkaZ 04 maja 2008, 20:00
Witam wszystkich
Zwracam sie do wszystkich forumowiczów mieszkajacych na terenie Chorzowa?katowic, czy ktos z Was moze mi polecic dobrego psychoterapeute, czuje sie z kazdym dniem coraz gorzej i bez jakiegos wsparcia nie dam rady,Ciezko mi znalezc terapeutke :cry: - szukam kobiety,bo gdziekolwiek nie dzwonie to cena jest 100 zł za sesje , a dla mnie to za duzo, porazające, tym bradziej ze moja terapia potrwa..
Jak byscie mogli sie podzielic ta informacja, moze ktos z Was konczy u kogos terapie i mógłby mi polecic kogos?
Z góry dziekuję
Melka :(

przez Matylda 05 maja 2008, 09:18
Hej,Bethi teraz dopiero przeczytałam Twój post.Mam nadzieję,że przejażdżka rowerowa była udana.Osobiście wolę piesze wycieczki.Pozdrawiam w tym pochmurnym i sennym dniu.Kawa nie pomaga.Energii brak.Wkurza mnie to maksymalnie. :roll:
Jestem jaka jestem

przez Pstryk 06 maja 2008, 19:20
Matylda, przejażdżka była wypasiona :!: :!: :!: Szkoda, że się nie zgadałyśmy - w chorzowskim był festiwal rapu-reggee - nie preferuję, ale bawiłam się zajefajnie. Namawiam Matylda - dawno się tak nie zrelaksowałam, jak podczas tej 'przejażdżki'. Nic mnie nie bolało bo pedałowanie sobie dozowaliśmy. Polecam. Pomyśl o tym ;)
Pstryk

Re: [Katowice] Proszę o kontakt osób z okolic Katowic

przez Mooni 11 maja 2008, 11:10
ja nieco inaczej spędziłam majowy weekend (szpital), ale już wracam do zdrowia :D
przejażdżka - niezły pomysł - ale ja nie mogę zbytnio się wysilać po operacji. Ale spacerek jak najbardziej. Można by się umówić jakoś, póki pogoda dopisuje. Pozdrawiam
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

przez Pstryk 12 maja 2008, 21:04
Mooniusiu, Na spacer idziemy w next week a tymczasem wracaj mi do zdrowia - sprawdzę osobiście postępy ;)
Pstryk

przez Sorrow 12 maja 2008, 23:10
Mógłby się ktoś ze mną spotkać w najbliższym czasie?

przez Mooni 14 maja 2008, 09:08
a może ktoś miałby ochotę się przespacerkować w ciągu dnia w tygodniu? mam L4 do 21go i właściwie cały czas jestem w domu. Co prawda nie mam jeszcze na tyle siły, żeby za dużo chodzić, ale jakąś godzinkę, dwie, na ławeczce posiedzieć w słoneczku czemu nie... :lol:

przez Pstryk 17 maja 2008, 09:38
Nie wiem co wyjdzie ze spacerka Mooni, bo w ciągu ostatnich 2 dni przeniosłam chyba z 5 ton i wszystko mnie boli :? Ale za parę dni kolejny długi weekend - może coś zmontujemy :?: :?: :?:
Pstryk

przez Pstryk 19 maja 2008, 23:54
No i się dorobiłam - ogólnego zapalenia zakończeń nerwowych - dostałam zastrzyk w 4 litery i nawet usiąść za bardzo nie mogę :? Mam L4 do końca miesiąca.
Pstryk

przez Mooni 20 maja 2008, 08:26
bethi, kuruj się. No to jest nas dwie chorusie ;)

przez Pstryk 21 maja 2008, 21:06
Jestem w 'klinice' w Katowicach ale mój prywatny doktor ma dyżur w najbliższych dniach ;) Widzimy się Mooni :?:
Pstryk

Sortuj wg