[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez kamil_88 30 kwi 2013, 00:22
Park Jordana? Czy w ramach spotów robicie jakieś mecze w siatę? :smile:
w zagubionej przestrzeni trwam,
cały świat płynie obok gdzieś

[Krakow]

przez M89 30 kwi 2013, 07:26
Oooo do Parku Jordana to bym sobie poszedł pograć w nogę, albo siatkę ;) Dawno już nie grałem :)
Jeśli planujecie imprezę w Parku Jordana to trzeba pamiętać że jest on zamykany, nie pamiętam już czy o 21 czy o 22 :) W każdym razie potem trzeba przełazić albo przez płot, albo przez dziury których sporo w płocie, szczególnie od strony Oleandry, chyba że coś się zmieniło :)
M89

[Krakow]

przez wysłowiona 30 kwi 2013, 10:54
Ja w zespołowych jestem tragiczna, ale szukam kogoś do tenisa. Najlepiej rano w tygodniu, żeby mało osób było w parku. No i mam rakiety i w ogóle. Tylko też nie jestem świetna^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez myszka40 30 kwi 2013, 12:22
Spotkanie forumowe 4 Maja , miejsce zbiórki pod empikiem na Rynku Głównym o godzinie 17 na miejscu czekamy do około 17.15 i idziemy w miejsce które ustalimy podczas zbiórki (Bar,Nad Wisłę albo Park Jordana). Znak rozpoznawczy pod empikiem biała kartka A4.
Jeśli ktoś nie może przyjść o określonej godzinie to zawsze może przyjść pózniej w takich okolicznościach mogę podać numer telefonu na PW

Z grami zespołowymi jest problem bo nie wiadomo ile osób przyjdzie na spotkanie( zwykle jest tak że połowa osób która się deklaruję że przyjdzie jest na spotkaniu) , kolejny problem to że niektóre osoby mają fobie i mogą się czuć niekomfortowo grająć z nieznajomymi osobami,
nie każdy ma ochotę grać w siatkę albo piłkę nożna. Teraz np ustalimy że gramy w siatkę to niektóre osoby nie przyjdą bo np nie mają ochoty grać albo się boją.
Nawet z głupim bilardem jest problem bo niektóre osoby nie chcą grać bo nie potrafią albo nie lubią i to jest głupie że jest spotkanie i jest podział na grupy.

Celem pierwszego spotkanie powinno być poznanie się,porozmawianie o swoich problemach w miłej atmosferze .

Datę,godzinę,miejsce spotkanie lepiej ustalić wcześniej bo czasami tak było że samo ustalenia trwało 2miesiące a żadne spotkanie się nie odbyło.

Wszelkie sugestie mile widziane :D

wysłowiona napisał(a):Ja w zespołowych jestem tragiczna, ale szukam kogoś do tenisa. Najlepiej rano w tygodniu, żeby mało osób było w parku. No i mam rakiety i w ogóle. Tylko też nie jestem świetna^^

Chętnie zagram tylko jest mały problem że w ogóle nie potrafię grać w tenisa ziemnego.
Pozdrawiam Rafał

Nie mam 40lat

[Krakow]

przez wysłowiona 30 kwi 2013, 12:56
Chętnie zagram tylko jest mały problem że w ogóle nie potrafię grać w tenisa ziemnego.

Możemy pójść raz i jeśli Ci się spodoba, to jeśli zadeklarujesz sumienność, to mogę Cię uczyć, szybko dojdziesz do mojego poziomu:)

Ja z sobotą będę mówić, dalej nie wiem jak z tym szkoleniem.

[Krakow]

przez NiedobrzeMi 30 kwi 2013, 17:15
w II liceum na wfie miałam tenisa ziemnego xD

Ja chyba na spotkania w parkach, gdy zespołowe się nie piszę. Więc wolałabym wczesniej wiedzieć co planujecie :))
F41.0 + Agorafobia

I have to start thinking about my sanity.
Nothing is so valuable like this.

[Krakow]

przez M89 30 kwi 2013, 18:32
W tenisa nigdy nie grałem :) Grałem w tenisa stołowego to szło mi tragicznie ;)

A co do gier zespołowych to się zgadzam, mało prawdopodobne by zebrać ludzi. Choć w moim przypadku mimo że mam fobię, to granie byłoby bardziej komfortowe niż spotkanie by pogadać, bo przy graniu gadać nie trzeba ;)
M89

[Krakow]

przez NiedobrzeMi 30 kwi 2013, 18:56
przy piwie też nie, po prostu będziesz ciągle pił :D zresztą, kto powiedział, ze dam Ci dojść do głosu :D
F41.0 + Agorafobia

[Krakow]

przez wysłowiona 30 kwi 2013, 19:03
NieDobrzeMi <3

Ale ja o Parku Jordana myślałam bardziej w kontekście trawa, słońce itp^^

[Krakow]

przez M89 30 kwi 2013, 19:21
NiedobrzeMi napisał(a):przy piwie też nie, po prostu będziesz ciągle pił :D zresztą, kto powiedział, ze dam Ci dojść do głosu :D

Nie przepadam za piwem :) Szybko odlatuję, najpierw zaczynam więcej gadać, a potem to już w ogóle nie gadam i tylko się cieszę ;)
M89

[Krakow]

przez norma_baker 30 kwi 2013, 19:45
tak się składa, że będę wtedy u znajomej w krakowie :) jeśli czas pozwoli chętnie się spotkam, jednak ja preferuję raczej, podobnie jak NiedobrzeMi, spotkanie przy piwie. choć zaznaczam, moja obecność jest pewna narazie w 50% :P
ChAD + EPI

arypiprazol30, piracetam1200, lewetiracetam2000, etosuksymid1500, kwetiapina200

[Krakow]

przez roślina 30 kwi 2013, 21:25
Tak

hm

myślę, że powinniście nastawić się na moją obecność

aczkolwiek nie będę od początku spotkania

[Krakow]

przez NiedobrzeMi 01 maja 2013, 07:04
M89 ja od 3 miesięcy nie piję wiecej niż 2 piwa miesęcznie, więc odlecę szybciej niż Ty :D będziemy się tylko cieszyć :D
F41.0 + Agorafobia

[Krakow]

przez M89 01 maja 2013, 07:46
Eee to ja jestem lepszy, bo piwa nie piłem już od... nie pamiętam kiedy ;) Chyba ostatnio gdzieś w lipcu czy sierpniu :)
M89

Sortuj wg