[Kraków]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Krakow]

przez yogoro 24 sty 2013, 12:01
Też bym chętnie się wybrała na łyżwy, tylko też słabo umiem. Ale w kupie siła.

[Krakow]

przez Mental Cat 24 sty 2013, 18:31
To się dobrze sklada, ja również nie umiem na łyżwach, ale mam ochotę się poślizgać. Chętnie się wybiorę z wami.
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 25 sty 2013, 18:57
ja tez, ja tez bardzo chetnie wpadnę:)
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Krakow]

przez comatom 26 sty 2013, 11:22
szkoda ze nie mozecie mi pomóc ....cholernie szkoda
comatom

[Krakow]

przez medela 26 sty 2013, 15:15
Witam, jestem z Krakowa i chętnie popiszę/porozmawiam z kimś kto ma podobne problemy na forum lub na maila medelaterapia@wp.pl

[Krakow]

przez ty_tez_mozesz 26 sty 2013, 21:36
comatom napisał(a):szkoda ze nie mozecie mi pomóc ....cholernie szkoda

masz ochotę z kimś pogadać?
"ludzie cierpią często dlatego, że czują się sami. sami bo są samotni lub bo czują się samotni wśród ludzi"

[Krakow]

przez Mental Cat 29 sty 2013, 18:38
Wybieram się wstępnie w piątek 1 lutego ok 18. na lodowisko na Błoniach. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, zapraszam :papa:
Zostań nieśmiertelnym wierszem
Bądź nieśmiertelnym wierszem

[Krakow]

przez comatom 29 sty 2013, 20:26
Cheshire Cat napisał(a):Wybieram się wstępnie w piątek 1 lutego ok 18. na lodowisko na Błoniach. Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, zapraszam :papa:

z checia ale 1 niewmozliwe- od pob do czwartku jestem otwarty na bieganie tez awf lub blonia
comatom

[Krakow]

przez M89 23 lut 2013, 19:23
Coś Kraków zleciał w tematach :) Co do łyżew to byłem tydzień temu i mimo że to była pierwsza wizyta od wielu lat to jak widać ciągle żyję, tak więc to nic strasznego :) Po paru minutach jakoś się wszystko ogarnęło i było bardzo fajnie :) Tak więc polecam nawet jak ktoś nie jeździł już od dawna, czy nawet nie jeździł nigdy, na pewno szybko to opanuje. Ale nie wiem czy bym się wybrał z takim forumowym ludem, bo mam lęk społeczny :)
M89

[Krakow]

przez Paulina377 23 lut 2013, 20:06
Witajcie!
Jestem z okolic Krakowa, mam za sobą depresje. Bardzo chętnie mogę podzielić się doświadczeniami i służę pomocą :)
Powodzenia, - trzymajcie się :)

[Krakow]

przez Ledoux 23 lut 2013, 20:54
Właśnie ja też miałam pisać, że chcę się z kimś spotkać, tylko się boję i mam trochę depresyjny nastrój ostatnio... :roll: Ale muszę odwrócić jakoś myśli od tego wszystkiego, skupić na czymś innym no i przełamywać lęki społeczne. Z chęcią też pójdę na łyżwy, mimo że także nie umiem jeździć.
Ledoux

[Krakow]

przez M89 23 lut 2013, 21:17
Z tym umieniem/nieumieniem (są takie słowa? ;) ) to jest różnie. Tzn. jeśli ktoś już kiedyś jeździł na łyżwach to nawet jak miał długa przerwę to w miarę szybko powinien załapać co i jak i wszystko sobie przypomnieć (przynajmniej ja tak miałem, choć nie byłem na lodzie 12lat) Wiadomo że nie wymiata się na lodowisku, czasem zaliczy się glebę, ale w miarę się jedzie :) Natomiast jak ktoś nie jeździł nigdy to chyba wszystko zależy od tego czy ktoś ma odwagę by zaryzykować parę wywrotek. Tak jak w życiu nie nauczy się niczego jeśli się nie spróbuje, jak ktoś będzie trzymał się bandy cały czas to nie nauczy się jeździć, ale jak ją puści, to choć parę razy może się wywróci to jednak w końcu załapie o co chodzi :)
M89

[Krakow]

przez Ledoux 23 lut 2013, 21:40
Hm, słyszałam, że jak na rolkach się umie jeździć to i na łyżwach jakoś będzie, a na rolkach umiałam. A nawet jeśliby mi(nam) fatalnie szło to no cóż, trudno, trzeba próbować, starać się, zaliczać porażki i ponownie próbować później ich nie zaliczać (:
Ledoux

[Krakow]

przez M89 23 lut 2013, 21:49
Nie jeździłem na rolkach (hmm a mam taki pomysł tylko trza by rolki kupić :) ), ale z obserwacji wygląda to bardzo podobnie, tak więc pewnie by się szybko załapało także i łyżwy.
M89

Sortuj wg