Nerwica na tle poglądowym i sztuki

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez lonsdale 27 lip 2014, 15:34
lovely napisał(a):niechcianej ciąży jeszcze bardziej się pogłębi? A kobieta która ma męża od 10 lat ale antykoncepcja zawiodła - i już nie chce dzieci i nie chce kolejne 9 miesięcy swojego życia być inkubatorem
pewnie, latwiej zabić bachora, bo tej "Pani" sie "nie chce nosić ciąży", bo "pogorszy stan psychiczny" hehe jakimi jesteś wstrętnymi hipokrytami żeby jakieś swoje wygodniactwo czy inne kwestie, jak to piszesz "pogorszenia zdrowia psych." było usprawiedliwieniem dla zabójstwa dziecka. To dziecko zostanie albo zżarte kwasem wprowadzonym do łożyska, albo rozkawałkowane szczypcami aborcyjnymi, jemu nie będzie dane zobaczyć światła dziennego ani być kochane, naprawdę Ty nie powinnaś mieć ani dziecka, ani faceta, ani nawet zwierzątka np. rybek przy takim obrzydliwym podejściu do życia :roll:

A urodziłabyś dajmy na to i co, mysilisz że można dzieckiem rzucić o podłoge bo Ci coś odjebie w głowie albo nie będziesz chciała sie zajmować i porzucisz na śmietniku ?? Gratulacje...
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

przez lovely 27 lip 2014, 15:39
A skąd wiesz jakie mam podejście do życia? Czy ja coś pisałam o moim podejściu? I dlaczego mnie obrażasz?
To trochę dziwne podejście do życia żeby obrażać ludzi tylko dlatego że mamy w głowie jakieś wymyślone poglądy na temat ich poglądów. Przedziwne.
gg 45603073

przez lonsdale 27 lip 2014, 15:41
lovely, gdzie ja Cie obraziłem :shock: zdemaskowałem Twoje zeszmacone poglądy

-- 27 lip 2014, 15:41 --

a "wstrętny hipokryta" to i tak łagodne określenie na antyludzką tezę jaką postawiłaś.
zespół natręctw; paroksetyna 60 mg, doraźnie diazepam 5 mg, fajki i kawa ogromne ilości

ściany mają uszy, ludzie to pluskwy, wiem to, część z nich jest jak szczury, co robią szczury - węszą, szklanka przy uchu życie na podsłuchu, i nawet nie wiesz kiedy już ziomek leżysz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lovely 27 lip 2014, 15:45
A skąd znasz moje poglądy? Ja ci zadałam pytanie gdzie stawiasz granicę kiedy aborcja jest ok a kiedy nie - bo jakąś granicę masz. Wymieniłam ci znane/ dyskutowane szeroko rodzaje przypadków.
A ty mi o tym że nie powinnam mieć dzieci i że na pewno rzucam nimi o podłogę a teraz o zeszmaconych poglądach.

Oho no i tak: jesteś facetem. Mam nadzieję że nie marnujesz swojej spermy i nie widzi ona światła dziennego - tylko biegasz i zapładniasz kobiety - tyle potencjalnych dzieci nie może się zmarnować!
gg 45603073

przez zmęczona_wszystkim 27 lip 2014, 15:45
lovely, z takimi ludźmi nie ma co dyskutować. Już zostałaś oskarżona, że po urodzeniu dziecka rzucisz nim o podłogę albo zostawisz na smietniku. Nie warto rozmawiać z chorymi ludźmi. Jak ktoś zaczyna gadkę o zydach, masonach, albo obraża Cię w taki sposób, to nie warto z kimś takim wdawać się w rozmowę, zwłaszcza że z argumentami u niego kiepsciutko.

przez lonsdale 27 lip 2014, 15:47
zmęczona_wszystkim, nic nie powiedziałaś po za obrażaniem :) nie umiesz Ty dyskutować, i nie wiem kiedy cos powiedziałem o masonach czy Żydach :shock: musisz kłamać aby uwiarygadniać swoją tezę że niby nie mam argumentów.

przez lovely 27 lip 2014, 15:48
lonsdale, zacytuj mi moją tezę jeśli taką znajdujesz w moich wypowiedziach. zmęczona_wszystkim, hmm... nie wiem czy to dyskusja jest nawet:)
gg 45603073

przez lonsdale 27 lip 2014, 15:50
mnie bardziej ciekawi kiedy niby coś nawinąłem o masonach czy Żydach :yeah:

przez zmęczona_wszystkim 27 lip 2014, 15:52
lonsdale napisał(a):zmęczona_wszystkim, nic nie powiedziałaś po za obrażaniem :) nie umiesz Ty dyskutować, i nie wiem kiedy cos powiedziałem o masonach czy Żydach :shock: musisz kłamać aby uwiarygadniać swoją tezę że niby nie mam argumentów.

to ty obrażasz wszystkich naokoło, we wszystki wątkach. Czy ja mówię, że piszesz o zydach? Ogarnij się i czytaj ze zrozumieniem. To było zdanie do lovely. Ogólna refleksja, ze jak ktoś zaczyna takie teksty puszczac, to wiadomo z góry, że żadna rozmowa nie ma sensu, a nawiązuję do innych działów, gdzie tacy ludzie siedzą i takimi "argumentami" się przerzucają (stały zestaw: zydzi, masoni, homoseksualiści, feministki, temat aborcji, itp.). Obrażasz lovely i innych w wielu wątkach, nie potrafisz jednego sensownego argumentu podać, a odgrywasz strasznie uciśnionego. Co za żenada.

przez lonsdale 27 lip 2014, 15:55
Jak ktoś zaczyna gadkę o zydach, masonach, albo obraża Cię w taki sposób, to nie warto z kimś takim wdawać się w rozmowę, zwłaszcza że z argumentami u niego kiepsciutko.

Czy ja mówię, że piszesz o zydach?
taka konfabulacja może być objawem schizy :) tym bardziej że kolejne kłamstwo że ja niby "obrażam na prawo lewo" :lol:
dość, urojenia trzeba leczyć a nie z nimi dyskutować, ustępuję Ci pola bo nie widzę sensu dyskutować skoro kłamiesz, kręcisz i imputujesz. Żegnam

przez Lord Kapucyn 27 lip 2014, 15:56
Zakończcie tę wymianę zdań, proszę, bo inaczej posypią się sankcje.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez zmęczona_wszystkim 27 lip 2014, 16:06
Dziękuję za reakcję.
Jak widac paroksetyna nie leczy najlepiej :shock:

przez Ojakdobrze 27 lip 2014, 19:19
Moi drodzy, apetyt rosnie w miare jedzenia. Czego nas ucza w naszych czasach? Zeby isc na latwizne, a jak sie jej sroboje to pozniej juz jest z gorki. Wkoncu codziennie do glowy wpajaja nam, "robcie zeby bylo wam latwo i lekko" , wiec jezeli cokolwiek stanie na drodze myslicie ze bedziemy silni od tej praktyki ktora codziennie nabywamy? Wyobrazacie sobie sportowca ktory codziennie nie uprawia swojej dyscypliny. Wyobrazacie sobie jak wygladalby dzisiaj swiat jesli nie walczyli by(poprzez walke mam na mysli wszelkie dzialania i starania zeby bylo nam wszystkim lepiej) o niego ludzie honoru, odwagi itd...bo przeciez nawet o nasza ojczyzne nie musieli walczyc, mogliby przeciez powiedziec, a co nas to obchodzi, przeciez mamy miec lekko wiec uciekajmy albo sie przylaczmy do wroga. Co tu duzo mowic, czlowiek wybiera, ale niech ocenia nie powierzchownie, tylko po owocach, bo nikt wam nie mowi co te kobiety czuja gdy przychodzi dzien wyrzutow sumienia. To wtedy nie sa natrectwa, to sa wyrzuty sumienia, czlowiek swiadomy swoich czynow wie co zrobil i wie ze to nie byl filmik i ze nie wybral drogi na latwizne tylko odwrotnie.

Myslicie ze matka ktora dokonala aborcji w mlodym wieku gdzie nie byla do konca swiadoma co robi bo np otoczenie jej wmowilo zeby zrobila inaczej, a ktora pozniej jako dojrzala i swiadoma kobieta trzyma kolejne swoje dziecko na rekach i czuje ta niesamowita milosc, nie ma wyrzutow sumienia ze "usunela" poprzednie. Nawet sobie sprawy nie zdajemy jaki to musi byc bol bo jest on niewyobrazalny i proponuje poczytac wlasnie o takich kobietach, jesli chce sie miec pelniejszy obraz tego strasznego czynu. Pozatym dziecko z gwaltu jest tak samo pelnowartosciowym czlowiekiem jak to ze zwiazku malzenskiego. Nie zapominajmy o tym. Wszyscy jestesmy rowni. Czesto tez wlasnie to tacy ludzie daja nam przyklad, gdy ktos z problemami cos osiagnal mowimy wtedy ze mimo wszystko dal rade i jest on czy ona dla nas wzorem do nasladowania.

Pozatym nie wszystkie niechciane mysli czy natrectwa to po prostu choroba. Wkoncu prosze wyobrazic sobie sytuacje, ze ktos kto rabuje i czuje sie z tym swietnie bo np zostal tak wychowany, nagle dostaje mysli ze jednak moze nie powinien juz krasc, ma wyrzuty sumienia i sie zastanawia ze moze jednak tego nie robic mimo ze chce bo codziennie tak robil. Wtedy tez powiedzielibysmy mu zeby sie nie przejmowal, bo to wkoncu natrectwa i choroba? Oczywiscie ze nie, no ale jednak punkt twierdzenia zmienia sie od przykladu. Wiec jak sie polapywac co dobre a co zle? Napewno przykazania so drogowskazem, nawet jak jest sie nie wierzacym to latwo zrozumiec ze to co jest w nich zawarte zawarte jest dla dobra czlowieka. To samo jest z glownymi grzechami, gdyz takze niewierzacy czlowiek zauwazy ze pycha, chciwosc, lenistwo itd... nie sa droga rozwoju czlowieka.

Pamietajmy ze plod to zycie, wiec aborcja to zabojstwo.

Napewno nie sa to latwe tematy, ale chyba dobrze ze sa poruszane, wkoncu wszyscy tutaj chca byc zdrowi.

przez lonsdale 27 lip 2014, 19:31
Ojakdobrze racja ale zaraz zmęczona_wszystkim warknie na Ciebie swoimi urojeniami że Żydów wyzywasz albo inne paranoidalne treści

a paro leczy dobrze nie narzekam

Sortuj wg