Natręctwa o NWO ciąg dalszy - co robić?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Niktita 04 sty 2014, 00:18
Łapa, bzdury, to pleciesz ty! Nie wierzycie, że to prawda? Mam tutaj teraz miriadami dowodów błyskać?
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Minesweeper94 04 sty 2014, 01:05
maciek-zsm napisał(a):Jeśli nie umiesz sam zracjonalizować tych myśli to musisz wziąć te leki. Ale pomyśl sobie: Nawet zakładając, że te teorie spisku są prawdziwe - to co w związku z tym? Ani Cię to pewnie nie dotyczy jakoś szczególnie, ani nic z tym nie zrobisz. Martw się tym na co masz wpływ do cholery:)!!

No właśnie to, że jeśli to prawdziwe, to wszystko jest kontrolowane przez tych całych illuminatów. To mnie martwi.

monk.2000 napisał(a):Moja rada: nie ufać każdemu kto opowiada niesamowite historie. Robi to wrażenie, że ci ludzie są wtajemniczeni, jakby bardziej świadomi od szarej masy. To może imponować. Zwłaszcza gdy człowiek zawiódł się głównym nurtem społecznym. W sumie jedyne co polecę to starać się skupić na własnym życiu, mieć oczy otwarte.

Mi na to pomogło przeżycie psychozy, od tego czasu łatwiej mi określić kto właśnie wpada w paranoje strasząc różnymi reptalianami, itd. a kto ma jeszcze zdrowy rozsądek. No ale nie polecam tej metody. :P

No teoretycznie mam podobne zdanie, ale właśnie taki urok natręctw - a co jeśli to prawda jednak?

Niktita napisał(a):Ale wy mu pierzecie mózg! Są miriady dowodów na temat NWO! Nowy Porządek Świata niedługo się urzeczywistni i wtedy będzie powtórka za XVIII wieku, ale oni będą mięli zbyt wielką władzę i broń, by ich obalić! Jednym z dowodów jest bajka, z której mam avatar (Bill Cipher z Gravity Falls)

-- 03 sty 2014, 23:35 --

Co do tego, że cofnięcie w rozwoju ludzkości rozwiąże problem - to błąd. Przykładem jest Zakon Templariuszy, skąd wszystko się wywodzi.

No właśnie ten twój dowód to jakiś marny jest - nie wiem kto wymyślił, że to całe oko w trójkącie to ich symbol. Tak poza tym Ty celowo taki avatar sobie teraz ustawiłeś? Pytam, bo nie czytałem nigdy Twoich postów i nie widziałem jaki masz avatar.

monk.2000 napisał(a):Strach to silne narzędzie, gdyby (zakładając że NWO to fakt) ludzie nie żyli w ustawicznym lęku to byłoby trudniej nimi manipulować. Dziel i rządź. Osoby które ponoć się wyłamują ze spisku wcale nie ułatwiają sprawy, co najwyżej sieją społeczną paranoję.

Właśnie czasami sobie zadaję pytanie, czy ci wszyscy spiskowcy mają pojęcie, że niektórzy przez to co oni robią, mają później takie coś jak ja?

monk.2000 napisał(a):Czytałem trochę D. Icke, było to przed moją psychozą. Dlatego łączę teorie spiskowe ze zjawiskiem paranoi. Ma to wiele wspólnego. No ale kiedyś diabeł był winny, teraz są iluminaci. Człowiek wiele zrobi, by uprościć wizję świata, pozbywając się dylematów. Kończę temat, idę pić zatrutą Cole, dobrze że chociaż mi smakuje. Jak umierać to w luksusie.

Dokładnie próbuję sobie tak tłumaczyć - ludzie szukają jakiegoś zobrazowania zła i mają różne teorie, które to zło obrazują. No ale cóż, skoro mnie to trapi.

Niktita napisał(a):monk.2000, naprawdę mi Ciebie żal :why: . Przez takich ludzi jak ty nie dziwota, że robią z Polską co chcą...

Ps. Monk, wypicie coli raczej nie wpłynie korzystnie na twoją senność...

A Ty co robisz, żeby nie robili z naszym krajem tego co im się podoba? Rozpowiadasz o iluminatach? I co to daje? To, że ktoś w to nie wierzy to nie znaczy, że nie ma własnego zdania i pozwala na wszystko, co władza sobie zapragnie. A Ty pewnie tylko o tym rozpowiadasz i myślisz, że przez to czynisz świat lepszym, bardziej świadomym, itp. itd.

Niktita napisał(a):Czemu?

Powinieneś sobie odpowiedzieć na to pytanie. Nie założyłem tego wątku, żeby dyskutować ze spiskowcem o tym, co jest prawdą a co nie.

vifi napisał(a):Minesweeper94, powiedz o tym na następnej terapii. Dobrze by było jak byś miał kogoś bliskiego komu ufasz i potrafiłbyś wesprzeć się na chwilę na jego ocenie. Psychoterapia potrzebuje czasu żeby zacząć działać.
Jeśli myśli znacznie przeszkadzają Ci w funkcjonowaniu to możesz iść do psychiatry po leki. Myślę że mimo wszystko choroba psychiczna czyni więcej spustoszenia w organizmie niż ewentualne skutki uboczne, które w dzisiejszych czasach nie są na ogół takie znaczne.

No właśnie problem w tym, że mam jakąś blokadę, żeby nawet bliskim o tym mówić. Chociaż wiedzą o moim stanie, to jednak nie potrafię tego powiedzieć. O wiele łatwiej mi to tu napisać, gdzie są osoby, które lepiej znają te wszystkie sprawy związane z psychiką. Co do kolejnej wizyty, poruszę ten temat, jeśli nic się nie będzie zmieniać, to już wtedy pójdę do psychiatry. Może faktycznie masz rację i nie będzie tak źle - a nuż, widelec może nie będzie żadnych skutków ubocznych...

przez Niktita 04 sty 2014, 01:14
Minesweeper94, jak widzę ten temat był dla Ciebie tylko pretekstem do dyskusji, a nie po to, aby uzyskać porady. Co ja robię, bardzo dużo robię, ale w tym zasranym systemie, gdzie większość debili ma rację, cóż poradzę, że mój głos jest mniej wart od głosów dwóch meneli, czy więźniów. O ile można uznać, że mój głos ma jakiekolwiek znaczenie. Masoneria Żydowska i Wolnomularstwo wywodzi się duuużo wcześniej, przed Templariuszami, jednak to oni poczynili krok milowy w stronę tak zwanych "Iluminatów". Wystarczy poczytać trochę książek do historii, drogi chłopcze...
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez barsinister 04 sty 2014, 01:22
Minesweeper94 oto Niktita, niezrównoważony typ, który wierzy w teorie spiskowe
Pomyśl, czy chcesz być taki jak on :D
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez alicja_31 04 sty 2014, 01:26
ja pier.ole, gdzie ni wejdę, tam Niktita... już nie wiem, czy zwariowałam, czy to się dzieje naprawdę... :zonk:

przez rikuhod 04 sty 2014, 13:33
Minesweeper94, wiesz sam trochę się tego boje X_X też wierze w teorie spiskowe, ale to nie jest tak że filmy i muzyka są słe, że jak posłuchasz muzyki co lubisz czy pasjonujesz się filmami to cię diabeł opęta. Duża częśc teori spiskowych została wytworzonych przez samych illuminatów, aby straszyć ludzi że nadchodzi Antychryst, że Szatan rządzi ziemią, aby ludzie się bali nie wiedzieli co robić, obwiniali jedni innych że czczą illuminatów.

To że fundują część filmów czy muzyki to nie znaczy że nie wolno ci ich oglądać. O to w tym właśnie chodzi abyś był przybity, rozdrarty między staniem po stronie illuminatów albo teori spiskowych. Sam decyduj co jest słuszne, sam podejmuj decyzje.

http://www.youtube.com/user/wolnaludzkosc/videos - większość info biore z tego, ale nie polecam za dużo się w to wciągać, bo to podchodzi może nie w okultyzm, ale wyższą duchowość i jeśli jesz mięso możesz nabrać wyrzutów sumienia bo oni strasznie promują wegetarianizm ;3

Prawda jest taka, że ludzkość się rozwija robi się coraz mądrzejsza, ewolucja ludzka trwa cał czas (porównaj sobie jakie mamy teraz równe prawa w porównaniu do starożytności czy średniowiecza gdzie ludzie się dzielili na rządzących i niewolników) czy nasze podejście do zwierząt gdzie teraz zwierzęta powoli dostają prawa równe z ludźmi i jak szerzy się wegetarianizm co jest dobre :). Przez ewolucje organizmy nie stają się tylko mądrzejsze, ale także wrażliwsze na świat. Nie wygląda to jeszcze tak dokładnie tak ale widać różnice do tego co teraz co kiedyś było

a dla illuminatów to oznacza utrate władzy, tak naprawde ten cały NWO im się sypie starają się utrzymać u władzy na tyle ile mogą, dlatego tyle teraz jest tego straszenia aby móc jak najdłużej się władzy utrzymać

sam podejmuj decyzje bo illuminaci jedyne czego chcą to abyś nie umiał sam podejmować decyzji

przez Minesweeper94 04 sty 2014, 14:08
Niktita - to źle widzisz, jak będę chciał pogadać o NWO to sobie znajdę lepsze miejsce niż forum o problemach psychicznych. To Ty tu zacząłeś pisać te wszystkie sensacje. Reszty nie skomentuję.

rikuhod - no właśnie ja nie wiem czy w to wierzę. Bo widzisz, Ty piszesz, że dużą część teorii spiskowych stworzyli illuminaci, że oni robią to celowo, żeby ludzi zastraszać, a z kolei często też spotykałem się z twierdzeniem, że oni wciskają te symbole w takie miejsca w filmach, teledyskach itp., żeby ludzie tego nie dostrzegli. No to w końcu jak? Chcą być rozpoznawalni czy nie? Tak samo, część spiskowców wierzy, że to jacyś reptilianie, a z kolei inni, że to sekta szatańska i to szatan, itp. itd. Albo to, że Niktita pisze, że oni wkrótce osiągną swój cel, a Ty z kolei piszesz, że oni widzą, że tracą władzę i próbują coś zrobić. I dlatego wątpię w prawdziwość tego. No tylko właśnie napisałem o tym tutaj, bo moje natręctwa nie pozwalają mi przez to normalnie funkcjonować, tzn. mam głowę zajętą myślami o tym, chociaż wolałbym myśleć o innych sprawach.

przez khaleesi 04 sty 2014, 19:30
No dobra ale Illuminaci to przeciez nie taka bujda :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez barsinister 04 sty 2014, 19:40
Główny problem z teoriami spiskowymi polega na tym, że odciągają uwagę od rzeczywistych problemów - są więc bardzo na rękę rządzącym, ponieważ najłatwiej utrzymać władzę za pomocą umiejętnego zarządzania strachem.

Ktoś, kto wierzy w illuminatów, zdalne wysadzenie WTC przez Żydów, depopulację za pomocą szczepionek oraz trujące smugi w powietrzu nie będzie zadawał pytań o sprawy naprawdę ważne - powszechną inwigilację przez służby, ograniczanie prywatności, dofinansowywanie przez państwa banków i międzynarodowych korporacji, cięcia wydatków socjalnych, prywatyzację służby zdrowia i tak dalej.
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

przez INTEL 1 04 sty 2014, 22:16
barsinister napisał(a):Główny problem z teoriami spiskowymi polega na tym, że odciągają uwagę od rzeczywistych problemów - są więc bardzo na rękę rządzącym, ponieważ najłatwiej utrzymać władzę za pomocą umiejętnego zarządzania strachem.

Ktoś, kto wierzy w illuminatów, zdalne wysadzenie WTC przez Żydów, depopulację za pomocą szczepionek oraz trujące smugi w powietrzu nie będzie zadawał pytań o sprawy naprawdę ważne - powszechną inwigilację przez służby, ograniczanie prywatności, dofinansowywanie przez państwa banków i międzynarodowych korporacji, cięcia wydatków socjalnych, prywatyzację służby zdrowia i tak dalej.

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że znakomita większość społeczeństwa ( czytaj : motłochu ) wymienione przez Ciebie problemy również traktuje jako spiskową teorię dziejów, przez co tacy świadomi ludzie jak my również muszą ponosić negatywne konsekwencje tychże wydarzeń ...
...nie mam podpisu...

przez Niktita 04 sty 2014, 22:52
INTEL 1, ilu jesteś rdzeniowy, bo chyba nie cztero, ani nawet dwu...
:bezradny:
obserwowany

przez Minesweeper94 04 sty 2014, 23:01
Dobra, w sumie odpowiedzi takie na jakie liczyłem już otrzymałem , tak więc dziękuję wszystkim za zainteresowanie, poczekam do tej wizyty a jak to nic nie da to już się wybiorę do psychiatry. Jeśli mógłbym prosić moderatora o zamknięcie, to bardzo proszę, bo mam jakieś przeczucia, że zaraz znowu będzie dyskusja o tym, czy to prawda czy nie...

Pozdrawiam.

przez INTEL 1 04 sty 2014, 23:29
Niktita napisał(a):INTEL 1, ilu jesteś rdzeniowy, bo chyba nie cztero, ani nawet dwu...
:bezradny:

Z pewnością więcej niż Ty
...nie mam podpisu...

przez khaleesi 05 sty 2014, 00:01
Niktita, proszę Cię człowieku idz na terapie lub zazyj sobie coś na uspokojenie bo już przeginasz pomału. Wolno wyrażać swoja opinie ale nie wolno nikogo obrażać :roll:
Minesweeper94, a ja nie wiem czy temat można tak zamknąć :bezradny:
Chociaz faktycznie moze lepiej zamknąc ten temat :-|
alicja_31 napisał(a):ja pier.ole, gdzie ni wejdę, tam Niktita... już nie wiem, czy zwariowałam, czy to się dzieje naprawdę... :zonk:

:mrgreen:

A co do tematu Minesweeper94 brać leki!
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg