Dziś się udało.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Dziś się udało.

przez shizuko 08 mar 2013, 10:44
Biorę inne lekarstwa. Nie na nerwicę. Ale jak mówiłąm wcześniej, mama sie nie zgadza nawet mnie do lekarza zaprowadzić.

Dziś się udało.

przez eresthe 08 mar 2013, 11:00
shizuko napisał(a):Biorę inne lekarstwa. Nie na nerwicę. Ale jak mówiłąm wcześniej, mama sie nie zgadza nawet mnie do lekarza zaprowadzić.

Sama nie trafisz?
Ile masz lat?
Skąd wiesz, że to nerwica?
eresthe

Dziś się udało.

przez rikuhod 08 mar 2013, 12:39
shizuko napisał(a):Dzisiaj udało mi się przezwyciężyć natręctwo i zmienić lalce ubranie w grze! Zmieniłam jej ciuch na spódniczkę która według mojego natręctwa jest zakazana oraz kapelusz który przynosi pecha! Jak dotąd nic szczególnego się nie stało a ja jestem zadowolona z siebie. Jednak zaczyna nękać mnie kolejne natręctwo ponieważ usunęłam kilka zdjęć z facebooka i myślę ze to przyniesie mi pecha. Staram się robić wszystko co "przynosi pecha" by to przezwyciężyć. Czuje jednak, że jestem słabsza w tym i coraz częściej ulegam...

To dobrze, że masz odwagę iść na przekór natręctwom widać że się ich nie boisz :D. Bardzo dobrze, że się odważyłaś, ale wiesz staraj się wogóle te myśli ignorować Z natręctwami jest tak, że im mocniej się je oddala, odrzuca to się nasilają. Jeśli cię dręczy jakaś myśli nie bój się jej, niech sobie przejdzie. Stopniowo będą przechodzić coraz szybciej, aż odejdą. Możliwe, że pojawią się nowe natręctwa, ale wtedy też je ignoruj. To dobrze, że już się ich nie boisz im mniej będziesz w nie wierzyć tym szybciej odejdą :D Rób wszystko co chcesz ignoruj wszelkie myśłi co ci przeszkadzają

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziś się udało.

przez shizuko 14 mar 2013, 13:37
eresthe napisał(a):
shizuko napisał(a):Biorę inne lekarstwa. Nie na nerwicę. Ale jak mówiłąm wcześniej, mama sie nie zgadza nawet mnie do lekarza zaprowadzić.

Sama nie trafisz?
Ile masz lat?
Skąd wiesz, że to nerwica?

Nie trafie sama. Mam kłopoty z chodzeniem. Mam 15 lat. Wiem, że to nerwica bo znam objawy oraz swoje zachowanie.

-- 14 mar 2013, 12:38 --

Dziękuję rikuhod.

Sortuj wg