Wychodze z siebie i nie moge wrócić

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Wychodze z siebie i nie moge wrócić

przez Sian 13 wrz 2006, 16:33
To znowu ja:)Bardzo dziekuje wszystkim,ktorzy sie do mnie odezwali,to mi naprawde pomoglo.Widze ze macie duzą wiedze i doswiadczenie na temat natręctw,wiec korzystając z Waszej uprzejmosci chcialabym jeszcze zapytac o rzecz,ktora mnie cholernie martwi od dłuzszego czasu.Moze i tym razem Wasze słowa mi pomogą...chodzi o to,ze oprócz pojawiających sie w mojej głowie mysli na temat zabijjanai,dzieje sie cos jeszcze i tego wczesniej nie bylo. :roll: Jak juz wczesniej pisałam w poprzednim liscie mam depersonalizacje i derealizacje.To mnie doprowadza do szału i jednoczesnie do paniki.Często na przykład wyobrażam sobie dziwne rzeczy i zaczynam sie czuć INACZEJ.Wydaje mi sie ze odłączam sie od swojego ciała albo patrze na ludzi i zaczynam sie zastanawiac dlaczego nasze ludzkie ciala maja akurat taki a nie inny kształt:/ W ogole to nie potrafie znależc takich słow ktorymi mogłabym to komukolwiek wytłumaczyc tak zeby zrozumiał..po prostu patrze na otaczającą mnie rzeczywistosc zupełnie inaczej.Pytanie brzmi:CZY TAKIE STANY ZDARZAJA SIE PRZY NERWICACH????Dodam ze mineły prawie 4 tygodnie od kiedy biore lek ale za duzo mi on nie daje:/Biore Zotral.

przez KrzysztofT 13 wrz 2006, 16:43
Tak. To "normalne" przy nerwicach.
Mam podobnie - u mnie całkowicie likwiduje to Zolpidem. W czasie kiedy działa, czyli na 4-5 godzin.

przez Radek 14 gru 2006, 20:40
Ja też to mam i Cię dobrze rozumiem. Bardzo ciężko opisać ten stan słowami
i ciężko zrozumieć to komuś kto tego nie przeżył. Mm nadzieję że wyjdziemy z tego. We wtorek byłem u psychiatry i dostałem receptę na seronil i zolafren
Życzę powodzenia
per aspera ad astra

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg