Środki doraźne podczas leczenia nerwicy natręctw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Środki doraźne podczas leczenia nerwicy natręctw

przez kotecek 18 lis 2009, 13:24
Założyłam ten temat, ponieważ chciałam sie troche dowiedzieć na temat srodków doraźnych stosowanych w leczeniu nn, póki te lecznicze nie zaczęły jeszcze przynosić poprawy.
Ja biore Bioxetin 20mg i chciałam się dowiedziec jakie srodki doraźne mozna stosować z Bioxetinem?
Jeśli macie jakies informacje to bardzo prosze o opisanie ich.

Ja sobie łykam Bioxetin ponad miesiac, ale jak do tej pory nic nie drgnęło :( bo je sie tego że te leki zaczną działać po bardzo długim czasie, a moja depresja sie za bardzo rozwineła. nie wiem co robic.
Prosze o pomoc osób które sie orientują w tych lekach lub je brali
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

Re: Środki doraźne podczas leczenia nerwicy natręctw

przez andziorek 18 lis 2009, 15:46
witam cię kotecek ja biore xsetonar i powiem ci szczerze ze około 7 tyg była jakaś poprawa nie poddawaj się musisz uwierzyć w to że będzie na pewno lepiej to pomaga :) a co do twoich leków to nie znam ja doraźnie biorę zomiren coraz rzadziej już po niego sięgam :) (biorę leki około 4 miesięcy ) najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem on na pewno ci dobierze odpowiednie leki doraźne pozdrawiam :)

przez kotecek 18 lis 2009, 18:05
andziorek a ile na dzień brałaś tego zomirenu i przez jaki czas póki przestałas już go potrzebować?
pozdrawiam:))
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez andziorek 18 lis 2009, 18:54
starałam się jak najemnej bo to dziadostwo uzależnia ale na początek dwa razy dziennie i zmniejszałam dawkę ale najważniejsze jest twoje nastawienie musisz uwierzyć że leki ci pomogą i najlepiej konsultacja z dobrym psychoterapeutą ja też podjęłam decyzje i wybieram się do psychologa bo same leki nic nie dadzą wiem to z autopsji powróciło to do mnie po raz trzeci teraz nawet roku remisji nie było :(

przez Adaś2222 19 lis 2009, 14:49
Moim zdaniem branie Bioxetinu i Lorafenu ze sobą nie koliduje jak się mylę niech ktoś sprostuje :)

Sortuj wg