Skocz do zawartości
Nerwica.com

Środki doraźne podczas leczenia nerwicy natręctw


kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłam ten temat, ponieważ chciałam sie troche dowiedzieć na temat srodków doraźnych stosowanych w leczeniu nn, póki te lecznicze nie zaczęły jeszcze przynosić poprawy.

Ja biore Bioxetin 20mg i chciałam się dowiedziec jakie srodki doraźne mozna stosować z Bioxetinem?

Jeśli macie jakies informacje to bardzo prosze o opisanie ich.

 

Ja sobie łykam Bioxetin ponad miesiac, ale jak do tej pory nic nie drgnęło :( bo je sie tego że te leki zaczną działać po bardzo długim czasie, a moja depresja sie za bardzo rozwineła. nie wiem co robic.

Prosze o pomoc osób które sie orientują w tych lekach lub je brali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam cię kotecek ja biore xsetonar i powiem ci szczerze ze około 7 tyg była jakaś poprawa nie poddawaj się musisz uwierzyć w to że będzie na pewno lepiej to pomaga :) a co do twoich leków to nie znam ja doraźnie biorę zomiren coraz rzadziej już po niego sięgam :) (biorę leki około 4 miesięcy ) najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem on na pewno ci dobierze odpowiednie leki doraźne pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starałam się jak najemnej bo to dziadostwo uzależnia ale na początek dwa razy dziennie i zmniejszałam dawkę ale najważniejsze jest twoje nastawienie musisz uwierzyć że leki ci pomogą i najlepiej konsultacja z dobrym psychoterapeutą ja też podjęłam decyzje i wybieram się do psychologa bo same leki nic nie dadzą wiem to z autopsji powróciło to do mnie po raz trzeci teraz nawet roku remisji nie było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×