Oddziływanie na otoczenie;)

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Oddziływanie na otoczenie;)

przez Beatrycze 13 paź 2007, 12:39
Jak inni ludzie reagują na wasze zachowania?

Jaki macie wpływ na nich?

Ja czasem śmieje się z samej siebie, zę jestem jak boss;) Wystarczy moje jedno "to" spojrzenie, a inni idą myć ręce, okładają cos prosto, poprawiają itd. Nikt się już nie sprzeciwia kiedy poprawiam zapięcie łańcuszka, koraliki na ubraniu czy cokolwiek innego co mi przeszkadza. Gorzej jest z obcymi ludzmi, jest mi glupio kiedy mam taka straszna ochote cos poprawić komus w autobusie albo nie mogę oglądać filmu, bo bohaterka na zapięcie łańcuszka z przodu;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:41 pm ]
A teraz nie mogę się pozbierać, bo zrobilam literówke w temacie;) temat to podstawa!;)

przez n-monika 16 paź 2007, 15:46
witaj, to jasne ze ludzie, którzy Cie kochaja,zaakceptuja Twoja nn, ale to nie znaczy ze bedzie im łatwo zyc w Naszym swiecie i patrzec jak to Nas zadrecza.
wiem to z doswiadczenia,maz przeszczega zasad, ale ciezko mu czasami a zwlaszcza ciezko mu patrzec jak ona mnie wyniszcza.
ale mam tez okropne wyrzuty sumienia, bo nie chce zeby moja choroba niszczyla mu zycie.
a obcy........czasami sie smieje ze jak ktos na ulicy widzi moje reakcje na punkcie bakterii a mnie nie znaja to biora mnie za kapletna wariatke, ale powiem brutalnie-leje na to.
pozdrawiam

przez silesiaster 16 paź 2007, 21:36
ja tam sięw duchu śmieje z innych - i z samego siebie:)

pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg