velaxin/velaxin er

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

velaxin/velaxin er

przez csrpk 22 lut 2016, 13:32
Witam chcialem sie zapytac o ten lek. Czytalem na wikipedii cos w stylu ze sa dwie wersje. Ide do psychiatry i chce mu powiedziec zeby mi wypisal ten lek bo go bralem i byla w miar dobra odpowiedz na ten lek. Chce mu powiedziec zeby mi wypisal ta zwykla wersje nie ER tylko nie jestem pewien czy taka jest. Jak okaze sie ze nie ma nie chce zeby pomyslal ze cos kombinuje..

Noi czas na pytanie zreszta juz chyba sadane; d

czy JEST ta wersja zwykla NIE ER?? Dziekuje pozdrawiam

velaxin/velaxin er

przez cozicozicozi 22 lut 2016, 13:59
csrpk napisał(a):Witam chcialem sie zapytac o ten lek. Czytalem na wikipedii cos w stylu ze sa dwie wersje. Ide do psychiatry i chce mu powiedziec zeby mi wypisal ten lek bo go bralem i byla w miar dobra odpowiedz na ten lek. Chce mu powiedziec zeby mi wypisal ta zwykla wersje nie ER tylko nie jestem pewien czy taka jest. Jak okaze sie ze nie ma nie chce zeby pomyslal ze cos kombinuje..

Noi czas na pytanie zreszta juz chyba sadane; d

czy JEST ta wersja zwykla NIE ER?? Dziekuje pozdrawiam

A po co Ci wersja nie ER? Taką wersję to się bierze tylko na początku przy wchodzeniu na dawki żeby móc dzielić tabletki, bo kapsułki ER to szkoda się bawić w dzielenie. Potem i tak dostaniesz ER, bo przy dłuższym braniu się lepiej sprawdzają. Wolne uwalnianie = mniej więcej stały poziom leku w organizmie 24/24.

velaxin/velaxin er

przez Lord Kapucyn 22 lut 2016, 16:19
Nie przymierzając ~95% preparatów z wenlafaksyną na rynku to medykamenty o przedłużonym/ zmodyfikowanym uwalnianiu. Z wersji o normalnym uwalnianiu to chyba tylko zwykły Velafax i Velaxin (ale ich dostępność na dzień dzisiejszy na rynku to już inna broszka). Reszta jw. - po kiego grzyba Ci wenlafaksyna o zwykłym uwalnianiu? ERka to same zalety (stałe stężenie, mniej działań niepożądanych itp.).
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

velaxin/velaxin er

przez csrpk 22 lut 2016, 16:53
Mialem wrazenie ze mocniej kopie. Cos w tym musi byc skoro poczulem roznice jak po stosowaniu zwyklego dostalem 'erke'. Cos pewnie w stylu medikinet zwykly i cr.

Swoja droga nie znacie maxymaymalnych dawek?? Na eng. wikip pisze ze > 300mg uwalnia rowniez dopamine, czyli cos jak z serta > 150mg. Pisze, ze dziala zacytuje jak SNDRI (oczywiscie pisze o tych wyzszych dawkach wenli). Poza tym rzekomo max to 375/d.

velaxin/velaxin er

przez Lord Kapucyn 22 lut 2016, 16:55
Oficjalne max to 300 albo 375mg (różne źródła różnie podają), ale ludzie stosują po 450mg czy nawet 600mg "i żyją".
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

velaxin/velaxin er

przez cozicozicozi 22 lut 2016, 17:10
csrpk napisał(a):Mialem wrazenie ze mocniej kopie. Cos w tym musi byc skoro poczulem roznice jak po stosowaniu zwyklego dostalem 'erke'. Cos pewnie w stylu medikinet zwykly i cr.

Swoja droga nie znacie maxymaymalnych dawek?? Na eng. wikip pisze ze > 300mg uwalnia rowniez dopamine, czyli cos jak z serta > 150mg. Pisze, ze dziala zacytuje jak SNDRI (oczywiscie pisze o tych wyzszych dawkach wenli). Poza tym rzekomo max to 375/d.

A brałeś w ogóle wenlę kiedyś? Czemu chcesz takie wysokie dawki brać? Jeśli można wiedzieć :8):

Sortuj wg