Leki i tatuaże

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Leki i tatuaże

przez Yvaine 15 mar 2015, 12:22
Dobra, nie będę oryginalna, jak powiem, że nie wiem, czy taki temat już był. Ale nie wiem, szukałam i nie znalazłam (choć bardzo prawdopodobne, że źle to robiłam).

Zastanawia mnie zależność między braniem antydepresantów, a robieniem sobie tatuażu. Czy leki mogą jakoś negatywnie na to wpłynąć? Przeglądając strony studiów tatuażu, w przeciwwskazaniach widzę, że nie zaleca się brania silnych leków, które mogą rozrzedzać krew. Antydepresanty chyba tego nie robią? Przyznam, że raczej nie czytuję ulotek w opakowaniach, bo ilość skutków ubocznych tylko mnie nakręca.
Ktoś z Was wie coś na ten temat? Może ktoś robił sobie tatuaż biorąc leki?
Moim błędem było, że nie zapytałam o to umawiając się na sesję, a teraz już mi głupio jakoś:)

Leki i tatuaże

przez Rebelia 15 mar 2015, 12:29
Dżem dobry.
Co do tych leków i krzepliwości krwi to prawda, ale dotyczy to leków z kanonu typowych Aspiryn. Tu podklejam linka z dyskusją ogólnie na temat leków, dragów i dziaranda.
http://www.tattooart.pl/forum/archive/i ... -8154.html

Mnie sie nic nie działo w związku z przyjmowaniem antydepresantów i tatuażem. Także jeśli nie czujesz się pewnie to przedzwoń do studia i po prostu zapytaj.

Sortuj wg