Jakie leki moze przepisac mi psychiatra ? >> czyt. dalej

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Re: Jakie leki moze przepisac mi psychiatra ? >> czyt. dalej

przez chojrakowa 30 wrz 2010, 19:17
Praktycznie to ja wam nie powiem, bo jako wykolejeniec społeczny, czy coś takiego, jak to szatanista zgrabnie ujął, od kilku lat nie miałam okazji zrobić przerwy w lekach.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez 19_latek 30 wrz 2010, 19:50
szatanista47,
Zaden lekarz ci nie zagwarantuje ze na lekach nie zajda jakies zmiany w mózgu. To nie aspiryna ze masz przeziebienie, wezmiesz i przejdzie, na takich lekach trzeba czesto jechac bardzo dlugo zeby nie bylo nawrotow.
19_latek

przez szatanista47 30 wrz 2010, 19:53
chojrakowa zle mnie zrozumialas. Nie uwazam ze ludzie co jadą na lekach są wykolejeni, przynajmniej nie oto mi chodzilo. chodziło mi oto ze bedzie mi lzej po tych lekach tak jak : lepsze samopoczucie , wyciszenie, lepszy sen itp itd. ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 19_latek 30 wrz 2010, 19:58
szatanista47,
Jesli trafisz na "swoj lek", przetrzymasz skutki uboczne to po jakis 4 tyg poczujesz sie lepiej ale po odstawieniu moze depresja powrocic. Co do snu to moze byc roznie, ja na antydepresantach nie moglem wcale spac i musze brac dodatkowo leki nasenne.
19_latek

przez agi114 30 wrz 2010, 20:05
szatanista47 napisał(a): : lepsze samopoczucie , wyciszenie, lepszy sen itp itd. ?

Sama tego nie biorę ale mój syn potwierdza że lepiej śpi. Z samopoczuciem to trochę gorzej. Jeden dzień jest świetny a pięć następnych koszmarnych np. tempo patrzy w kompa, wyzywa świat i ludzi itp. Ale tak to jest w depresji. Na początku miał szybką poprawę, potem trzy miesiące się cofał. Zmiana leków i teraz jest znowu troszkę lepiej. Jak nie weźmie leków wieczorem przez zapominalstwo to ma dziwaczne sny. Normalna senna schiza. Ale jak pisze 19-latek spać nie mógł. Więc zależy może też to od leków jakie się bierze.

[Dodane po edycji:]

szatanista47 napisał(a): : lepsze samopoczucie , wyciszenie, lepszy sen itp itd. ?

Sama tego nie biorę ale mój syn potwierdza że lepiej śpi. Z samopoczuciem to trochę gorzej. Jeden dzień jest świetny a pięć następnych koszmarnych np. tempo patrzy w kompa, wyzywa świat i ludzi itp. Ale tak to jest w depresji. Na początku miał szybką poprawę, potem trzy miesiące się cofał. Zmiana leków i teraz jest znowu troszkę lepiej. Jak nie weźmie leków wieczorem przez zapominalstwo to ma dziwaczne sny. Normalna senna schiza.

przez szatanista47 30 wrz 2010, 22:31
Jak bede wiedzial jakie leki mi przepisze znachor to napisze wam.

przez szatanista47 30 wrz 2010, 23:59
hehe no ja mam nadzieje, moze jakies dobre lekarstwa mi da :D

Sortuj wg