KLORAZEPAN/KLORAZEPAT (Cloranxen,Tranxene)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy klorazepan pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
70%

Nie
6
18%

Zaszkodził
4
12%

Liczba głosów : 33

przez Vito 18 lis 2007, 15:40
Dziękuję za odpowiedzi.

przez Wera 20 lis 2007, 10:24
dostałam ten lek, bo bardzo szumi mi w uszach, jak na razie to nie pomaga,pozdr

przez golf75 26 gru 2007, 08:27
Cloranxen działa na mnie odrobinę przeciw lękowo.Tłumi objawy w mgnieniu oka to prawda,czuję się po nim jak po amfetaminie.Wraz z całą garścią innych psychotyczno-antydepresyjnych leków wypada nieźle Ale bardzo szybko można się od niego uzależnić często zwiększając dawki.Odstawienie gwałtowne powoduje nawrót nasilonych objawów lękowych.ja biorę 25mg to jest jeszcze w normie.Mojego kolegę z oddziału reanimowało pogotowie po trzy miesięcznym braniu dzień w dzień cloranxenu w dawce 110mg.Siadło mu serducho.Jako lek doraźny w dawce do 10mg w zupełności się sprawdza.
golf75

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roshena 13 lut 2008, 22:00
dzisiaj został mi wypisany napisze wrazenia po kilku dniach :)

no i jakby lepiej lekow coraz mniej:) ale to jeszcze nie idelanie

przez smutny21 15 mar 2008, 23:12
Witam. Lek Cloranxem biorę od początku mojego leczenia które trwa już prawie 4 lata. Lekarz przepisał mi go na moje lęki które były bardzo silne. Miałem brać tylko doraźnie a teraz bez tego leku nie daję rady. Uzależnij mnie.

przez upside_down 22 mar 2008, 16:39
Ja bralam cloranxen doraznie kilka razy i pomogl mi sie uspokoic i wyciszyc, nie bylo zadnych efektow ubocznych. Ale balabym sie brac go dluzej niz 1-2 dni bo nie chcialabym sie uzaleznic, a slyszalam, ze szybko i mocno uzaleznia.
Don't call the doctors cause they've seen it all before
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez linea 25 mar 2008, 11:52
czesc
biore cloranxen od kilku dni i te pare dni prawie cale przespalam- przypuszczam, ze to efekt dwutygodniowej bezsennosci. pozwolil mi sie troche uspokoic. biore 15 mg na dobe + dodatkowo lexapro. poza sennoscia brak efektow ubocznych:)

przez aramgaj 03 maja 2008, 10:54
mam bardzo silną nerwice lekowa.lekarz zapisał mi nowy lek cloranxen.od kilu dni brałam 4 razy hydroksizine 25mg,ziołowe tabletki,melisa.wczoraj postanowiłam wziąc ten nowy lek.wziełam o 16.00.i czekałam na cudowne uspokojenie.,lecz zamiast mnie uspokoic popadłam w panikę,dodatkowe skurcze ,dusznosci ,lęk ,uciski w gardle i tego własnie boje sie najbardziej.przyjechało pogotowie dostałam zastrzyk klonazepamu i wszystko jak reka odjąl.teraz mam dylemat.znow robi mi sie to samo,czy powinnam wziąc ten cloranxen i hydroksizine. prosze pomozcie mi bo nie wytrzymam? hydroksizine wziełam o 7.30 a teraz mam zamiar wziąc oba.chyba nic mi sie niestanie,ten lek mnie paralizuje pozdrawiam

Re: Cloranxen

przez nutella-cole 25 maja 2008, 11:52
Ja mam problem z nerwicą od paru ładnych lat. Na początku leczyłem się alkoholem :/ potem zauważyłem świetne działanie alprazolamu (Afobam, Zomiren). Ostatecznie mam z tymi substancjami problem i dostałem Cloranxen na nagłe odstawiania alkoholu, bo jestem wtedy roztrzęsiony i wogóle. Mam brać 10mg rano i 10mg wieczorem.
Jeżeli ktoś ma podobny problem z chęcią posłucham porad i sam podziele się swoimi problemami.
Pzdr

Re: Tranxene

przez Vanily 07 cze 2008, 21:38
bralam tranxene i bylo ok, nie uzaleznilam sie i sama odstawilam w odpowiednim dla mnie czasie. to bylo jakies 2 lata temu, teraz znow wszystko wrocilo, ale prochow nie biore

Re: Tranxene

przez Jessica ;) 17 cze 2008, 19:23
ja brałam Tranxene w zastrzykach na oddziale psychiatrycznym doraźnie i silnie mnie uspokajała dopiero druga ampułka xD po pierwszej czasami nie czułam żadnych zmian :?
kiedy z każdym dniem życie traci sens... :(

Lek Cloranxen

przez danalo@interia.pl 20 cze 2008, 20:27
Mam pytanie. Cloranxen 10 mg przyjmując jedn tabletkę dziennie nie pozwala mi na dłuższy sen. Nie wiem czy mogę go łączyć z thioridazonem , który pozwalał mi na dłuzszy wypoczynek
(nie tylko 4 godz. snu) Pomózcie, nie mogę dodzwonić się do mojego lekarza a mam już dośc.

9

Re: Lek Cloranxen

przez MOCca 20 lip 2008, 23:08
danalo@interia.pl, ja też biore CLORANXEN i zasypiam po nim , nawet nie wiem kiedy :smile: ale gorzej z wybudzeniem, nie wiem, może od rana ujawnia się depresja, dlatego nie chce sie obudzić. Bicia serca ustąpiły i poczucie strasznego lęku, nawet gdy musiałam sama zostać na noc poradziłam sobie, tzn. pewnie zrobił to za mnie cloranxen.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Re: Cloranxen

przez MOCca 20 lip 2008, 23:42
Zażywam CLORANXEN 5mg na noc, zasypiam po kilku minutach, i to jest wpaniałe, że nie mam świadomości powolnego zasypiania. Ale dodatkowo od rana mam brać XETANOR, który powoduje dużą senność, mam nadzieje, że tylko na początku :smile: za bardzo nie rozumiem połączenia tych dwóch leków?
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Sortuj wg