ADAPTOL (Mebicar, Mebicarum)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

przez wisnia80 16 cze 2014, 07:54
Rosjanie prowadzą badania kliniczne leków na ludziach w Polsce :mrgreen:

przez Kalebx3 19 cze 2014, 15:31
pierwszy dzień na połowce ADAPTOLU ( tj. 250mg ) . Dziwne uczucie , serotoninowe oszołomienie ( jako że dla organizmu to jeszcze nieznana substancja ) . Trudno opisać ten stan ,,, za parę dni powiem coś więcej .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez pająk 19 cze 2014, 18:08
Kalebx3 napisał(a):pierwszy dzień na połowce ADAPTOLU ( tj. 250mg ) . Dziwne uczucie , serotoninowe oszołomienie ( jako że dla organizmu to jeszcze nieznana substancja ) . Trudno opisać ten stan ,,, za parę dni powiem coś więcej .

Czekam z niecierpliwością :105:
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 19 cze 2014, 18:19
---a ja myślałem ,że ruskie to tylko na przestarzałych kombajnach potrafią po pijaku jeżdzić ;)
Ten Afobazol to naprawdę lek jakich mało . Lęk znika , a to żadne benzo i w ogóle nie czuć ,że cos wziąłeś .
Ciekawe ,czemu Zachód tak się nie kwapi by od ruskich kupic licencję . Może wtedy niepotzrebny był by -wart milardy dolców- przemysl benzodiazepinowy ,,, tego nie wie nikt , oprócz Putina ;)

przez pająk 19 cze 2014, 18:43
Kalebx3, jak z sennością? Nie zamula? Jakie porównanie z fenylo?
pająk

przez Zbychu 1977 19 cze 2014, 19:06
testuje obecnie Adaptol-moje spostrzeżenia są na temat tej substancji następujące:
Lek wyraźnie działa na mnie przeciwlękowo (jakby ktoś lub coś po jego zażyciu wyłączył mi obszar w mózgu odpowiedzialny za lęk)-odczuwam to jako swoiste zobojętnienie na cierpienie i wszelkie zagrożenie,lek ten nie usypia,nie rozleniwia.
Ważne jest tez to ze rozluźnia psychicznie tzn tak jakby ktoś wyjął mi głowę z imadła-to naprawde miłe uczucie,piszą że zmniejsza on poziom NE-daje się to odczuć jako-mniemam że to jest tego następstwo-zwiększoną konsolidacje świadomości,tzn zmniejsza się uczucie "rozchwiania zmysłów/świadomości".
Oceniam lek na 4+,biorę 2 razy dziennie po 1 tabletce 500mg.
PS Wkrótce będe testował Afobazol.
Zbychu 1977

przez pająk 19 cze 2014, 19:12
Jak wypada w porównaniu z fenylopiracetamem? Podobieństwa/różnice...?
pająk

przez Zbychu 1977 19 cze 2014, 19:17
Fenylopiracetam ma silną komponentę stymulującą,ewidentnie pobudza,wzmaga napęd,poprawia koncentracje i szybkość kojarzenia ,adaptol to głownie lek przeciwlękowy,ma tą zalete że nie usypia i nie zamula,selektywnie uderza w obszary mózgu odpowiedzialne za lęk.Nie da się tych leków porównać ponieważ mają skrajnie różny mechanizm działania.Obydwa są moim zdaniem bardzo wartościowymi lekami.
Zbychu 1977

przez wisnia80 19 cze 2014, 20:06
a dlaczego tylko ruskie to produkują?

jakoś nie bardzo mam zaufanie do rosyjskiej myśli technicznej :mrgreen:

przez depresyjny 19 cze 2014, 20:17
Ja mam wieksze zaufanie do rosyjskiej mysli niz do anafranilu.
depresyjny

przez Kalebx3 19 cze 2014, 20:18
Jak wypada w porównaniu z fenylopiracetamem? Podobieństwa/różnice...?

Fenylop. bardziej nootropowy, poprawiający pamięć kojarzenia , rozjaśniający umysł zaczadzony chorobą , Adaptol znowu to niwelacja lęków , podniesienie nastroju i tylko z lekka nootropowo. Tak mi się zdaje .

-- 19 cze 2014, 20:25 --

jakoś nie bardzo mam zaufanie do rosyjskiej myśli technicznej

Wiśnia wolisz amerykańską myśl techniczną w wydaniu Mac Gaywera ? :mrgreen:

przez wisnia80 19 cze 2014, 20:49
Nie wolę, ale lekko dziwny wydaje mi się fakt, że te leki to wyłącznie rosyjska produkcja, i nie ma nigdzie indziej odpowiedników tych substancji. :mrgreen:

przez Zbychu 1977 19 cze 2014, 21:53
Myślenie że wszystko co Rosyjskie to beee jest stereotypowe i,zupełnie nie uzasadnione.Rosjanie kładli kładą wysokie nakłady na wojsko,sprzet jak i mobilnosc wojska którą zapewniają m.in. takie substancje jak fenylopiracetam stosowany u astronautów z powodzeniem podobnie jak mesocarb.
Zbychu 1977

przez wisnia80 19 cze 2014, 22:39
Zbychu 1977 napisał(a):Myślenie że wszystko co Rosyjskie to beee jest stereotypowe i,zupełnie nie uzasadnione.Rosjanie kładli kładą wysokie nakłady na wojsko,sprzet jak i mobilnosc wojska którą zapewniają m.in. takie substancje jak fenylopiracetam stosowany u astronautów z powodzeniem podobnie jak mesocarb.

No i ten ich wkład, w krzewienie socjalistycznej przyjaźni między narodami :mrgreen:

Sortuj wg