CALIFORNIA ROCKET FUEL

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Co sądzisz o CRF?

Genialny mix
14
29%

Nie urywa d*py
24
50%

Ćpuński wynalazek
10
21%

Liczba głosów : 48

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 17 wrz 2012, 23:21
Popiół to czemu nie bierzesz 2 lekow jeden na lęki drugi na depresje ? Po edronaxie zwykła muzyka sprawia ciarki po ciele .Takie leki jak paro czy wenla z edronaxem potrafią znosić lęk i depresje a nawet swoje działanie wzajemnie co do skutków ubocznych co skutkuje NORMALNYM samopoczuciem.Btw zauważcie że tlpd leki najskuteczniejsze nie osłabiają libido bo nie działają na serotonine .Serotonina w depresji nie jest wcale tak ważna jak w lękach a i w lękach nie zaszkodzi działanie noradrenergiczne.

-- 17 wrz 2012, 23:27 --

MIRTAZAPINA i mianseryna mają to zdradliwe działanie że mają uwalniać noradrenaline oraz serotonine z neuronów do synapsy .Pomyślcie .............................. uwalniać .O ile mają co uwalniać .
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 18 wrz 2012, 00:21
Nie wiem, myślałem o Reboksetynie ale nie wiem czy stać mnie na leczenie nią, po drugie to nie wierze że reboksetyna w połączeniu z paroksetyną zniesie takie skutki uboczne jak opóźniona ejakulacja ( w moim przypadku nie mogłem "dojść" podczas stosunku) brak przyjemności z seksu itp. ssri niszczą mnie pod tym względem.

Aha w temacie dodam że po dorzuceniu wenlafaksyny do mitry znów zaczynają się zaburzenia funkcji seksualnych, tzn nie dochodzę podczas stosunku i seks mniej cieszy, po samej mitrozapinie było wszystko ok.

-- 18 wrz 2012, 00:38 --

agonista a nie wiesz jaki to koszt miesięcznej kuracji edronaxem? bo zastanawiam się nad wellbutrinem też.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez cytrynka84 18 wrz 2012, 10:50
Popiół, pytanie nie do mnie ,ale pozwolę sobie napisać koszt miesięcznej kuracji Edronaxem to przy dobrej cenie ok 105 zł. Wellbutrin chyba jeszcze droższy Edronaxu biorę 2 tabl dziennie i do tego fluoxetyna.
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 18 wrz 2012, 11:52
Opakowanie edronaxu kosztuje ok 37zł i jest to 20 tabl w połączeniu z wenlafaksyną nie potrzeba brać 2 tabl dziennie wystarczy jedna .Paroksetyne można zamienic na inny lek np wenle a co do problemów seksualnych to wenla mniej wpływa na tę sfere jak paroksetyna . Po wenli opóżniony wytrysk też bywa ale z czasem ten problem słabnie .To że mirtazapina wpływa na noradrenaline nie oznacza że działa podobnie do reboksetyny ,powiem że działa zupełnie inaczej .Spróbować zawsze można uprzedzam tylko że po reboksetynie mogą wystąpić też zaburzenia seksualne tylko innego typu np niepełny wzwód i prawie na pewno ból jąder .Pocieszające jest to że po 10-14 dniach wszystko to mija .Reboksetyna u mnie przynajmniej znosi serotoninowe zamulenie i przywraca chęci do działania znosząc permanentne zmęczenie .Nazwał bym to działanie snem w pigułce .Przed braniem czułem się jak po niedospanej nocy po zażyciu jakbym porządnie się wyspał.
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 19 wrz 2012, 04:46
Hmm...najchętniej to bym całkowicie odstawił ssri/snri, myślę też nad wellbutrinem z mitrozapina lub rebo z mitrozapina tylko czy mitrozapina będzie działać wystarczająco na lęki...Już nie wiem co robić, muszę się wybrać do jakiegoś dobrego psychiatry i pogadać.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 19 wrz 2012, 09:42
Mirtazapina nasila uwalnianie przekażników .Tylko że musi miec co uwalniać a na lęki może nie wystarczyć .Spróbój reboxetyny z jakimś przeciwlękowym ssri lub wenlą .Reboksetyna częściowo znosi hamujący wpływ na libido .Jak dla mnie to najlepszym wyjściem jest mała dawka wenli z małą dawką reboksetyny, być może nieżle sprawdzał by się jeszcze wellbutrin.
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 19 wrz 2012, 23:03
Pieniędzy mi na to nie żal, bo i tak w depresji to nie życie, z hajsem lub bez ;) Ciekawe jak by to wyglądało przy monoterapii reboksetyną, z opisu wynika że znajduje też zastosowanie w leczeniu niektórych zaburzeń lękowych, być może było by ok, albo jak mówisz z wenlą.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 20 wrz 2012, 21:48
Jako takiego dzialania przeciwlkowego nie ma podobno ale ..... na mnie żadne leki nie działają oprócz tlpd i edronaxu i to wlaśnie przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie .Było by perfect gdyby z czasem dzialanie nie słabło.I co ciekawe działanie jest piorunująco szybkie będąc w totalnym dole po ssri i pól roku bez efektów a po reboksetynie depresjai lęk mija po 2 godz .Niepojęte dla mnie i lekarzy.
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 20 wrz 2012, 22:04
Hmm...poczytałem trochę, ciekawy lek ta reboksetyna, a właśnie u nas jest raczej moda na ssri, w sumie to leki najczęściej przepisywane tzw. pierwszego rzutu, na pewno kiedyś spróbuje rebo, ale na razie zostanę przy miksie wenli z mitrą, dam jej czas na rozkręcenie się, ponoć w stanach ma bardzo dużą skuteczność, również gdy ssri nie pomagają. Nie chce mi się już co chwilę zmieniać leków a warto przetestować ten mix.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 20 wrz 2012, 22:15
Wenla z mirtą hmmm .Brałem to i akurat nic nie dawał taki mix ale na mnie mirta zawsze zle działala wolałem mianseryne .Mix mirty z wenlą to połączenie bardziej przeciwlękowe i zamulające niż antydepresyjne .Ja różnicę odczułem znaczącą ,leczenie przeciwlękowe zapewnia mała dawka wenli z maleńką dawką np mianseryny i tak bralem taki mix bez efektów specjalnych tzn zamulenie senność i brak sił ,owszem lęk ustał ale po dołączeniu rebo nie ten swiat .WIĘC 75wenli ,10 lerivonu, 4 reboksetyny.Wiesz najlepiej co ci pomaga każdy jest inny więc testuj.
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 20 wrz 2012, 22:27
Czyli teraz jesteś na takim zestawie?
75wenli ,10 lerivonu, 4 reboksetyny
To powiedz proszę jak tam ze sprawami seksualnymi? Tzn. u mnie problem jest taki że już po 2 dniu kiedy dorzuciłem do mitrozapiny 75mg wenli nie mogłem doprowadzić do orgazmu podczas stosunku, jestem strasznie wyczulony pod tym względem, libido i tak lepsze niż na paro ale zaburzenia orgazmu od razu się pojawiły.

Widzisz u mnie jest trochę inaczej, każdy organizm inny, na mnie 75mg już mocno działa, na początku to chodziłem nakręcony jak zegarek, zresztą pisałem to stronę wcześniej, skończyła się od razu senność w ciągu dnia i wenla daje mi kopa, ale jeszcze nie poprawia nastroju, więc trochę uczucie dziwne, bo jest pobudzenie a nie ma za bardzo co z nim zrobić.

-- 20 wrz 2012, 22:32 --

aha, jeszcze po wenli jaram jak smok i apetyt dużo mniejszy a nawet jego brak, co częściowo tez spowodowane jest tym że palę dużo ale po samej mitrozapine to konia z kopytami bym zjadł, natomiast już po pierwszej dawce wenli apetyt się skończył.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez agonista 21 wrz 2012, 21:40
Na mnie też wenla na początku działała silnie tzn pełnoobjawowa anorgazmia. Po jakimś czasie dość długim to mija i dopiero dawka 150 powodowała problemy z dojściem .Po ok 3 miesiącach już moglem dojsć ale i tak trwało to długo .Więc problemy z orgazmem są przejściowe ale występują , natomiast po dołączeniu edronaxu problemów z orgazmem nie ma żadnych nawet pomimo brania wenli w dawce 75mg .Natomiast co do libido czyli popędu seksualnego to faktycznie wenla silnie go obniża i nawet 2 lata brania leku nie przynoszą poprawy w tym względzie że organizm się przyzwyczaji. Po reboksetynie libido wzrasta ale nie na tyle aby zrównoważyć wpływ wenlafaksyny .Całkiem inną kwestią jest fakt że za libido oprócz leków znaczny jeśli nie decydujący wpływ ma poziom testosteronu.Mnie lekarz kazała zbadać i mam niski ,w normie ale blisko dolnej granicy.Nie bez znaczenia jest fakt iż jednym ze skutków ubocznych reboksetyny jest ból jąder przez ok 2 tyg .Więc jeśli ochota jest aż jaja bolą to reboksetyna musi mieć wpływ na libido korzystny .Co ciekawe ból po ejakulacji mija natychmiast.
obserwowany

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez Popiół 22 wrz 2012, 07:52
O widzisz agonista, takiej konkretnej odpowiedzi potrzebowałem, dzięki.

A co do tego testosteronu to też właśnie muszę badania porobić bo ja ogólnie nawet bez leków mam dość słabe libido jak na mój wiek, a po lekach to już całkiem mi się nie chcę, nawet porannych wzwodów teraz po wenli nie mam, o dojściu podczas stosunku nie ma mowy.
Popiół

CALIFORNIA ROCKET FUEL

przez aree1987 22 wrz 2012, 19:16
Ja po dodaniu mianseryny czuje się na razie jak na speedzie. Ale to pewnie zasluga rozkrecajacej sie mianseryny.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

Sortuj wg